Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 34.

  • 15 841
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 735
dolls, подготвителните контракции са само контракции, без болка.Ако и днес те боли по-добре отиди при твоя гинеколог да те види.Стискам палци всичко да е наред.По принцип казват, че болка без контракции и контракции без болка не са страшни.Ама за всеки случай, ако продължава да ти е така звънни на доктора. Peace

# 31
  • Мнения: 107
Да ви се оплача и аз че много почна да ме боли кръста.И затова ставам трудно и ходя като пингвин.

Невче, карето между Майчин дом и Китайската стена.Вече за съжаление няма да сме комшии.

# 32
  • Мнения: 493
Момичета, спасихме положението!  newsm44
Сестрата на младоженеца и моят първи братовчед ще са ни кумове! Те са единствените необвързани на сватбата и даже не са се виждали още - ще бъде забавно! Като имате в предвид, че ние със младоженеца сме по 1,74, сестра му е 1,65, а братовчед ми е 2,05 голям смях ще падне  smile3534 надявам се всичко да мине по-най-добрия начин, времето да е хубаво, и да ни остане наистина свиден спомен.

За кг- аз съм +7 за сега, нямам болки все още, но никога не е късно Simple Smile

# 33
  • Мнения: 370
Мерси за Славена, утре ще му се обадя да видим какво става,че започвам да се притеснявам малко.Иначе бебчето си ритка яко,ама все пак...

# 34
  • Мнения: 60
Да ви се оплача и аз че много почна да ме боли кръста.И затова ставам трудно и ходя като пингвин.

Невче, карето между Майчин дом и Китайската стена.Вече за съжаление няма да сме комшии.


Не че като бяхме близо.....се виждахме често ама нищо щом там е по-добре Simple Smile

# 35
  • Мнения: 132
Момичета, спасихме положението!  newsm44
Сестрата на младоженеца и моят първи братовчед ще са ни кумове! Те са единствените необвързани на сватбата и даже не са се виждали още - ще бъде забавно! Като имате в предвид, че ние със младоженеца сме по 1,74, сестра му е 1,65, а братовчед ми е 2,05 голям смях ще падне  smile3534 надявам се всичко да мине по-най-добрия начин, времето да е хубаво, и да ни остане наистина свиден спомен.

За кг- аз съм +7 за сега, нямам болки все още, но никога не е късно Simple Smile

 Joy Joy Joy
Като аптекарски шишенца ще бъдете подредени,но най-важното е,че сте се уредили с кумове  Peace
Моят мъж също преди няколко години е кумувал на 1 сватба и не се е познавал с кумата.Братовчедка ми също беше кумува без да се познава с кума.
Нека и вас да не ви притеснява това,че кума и кумата не се познават и да си изкарате перфектно  Peace

# 36
  • Мнения: 34
аз съм кумувала 2 пъти. Първият път се запознахме с кума 2 дни преди сватбата, а втория с брат ми бяхме кумуве и в двта случая беше много смешно, защото бяха забравили да предупредят водещия, а те нали си арат все едно и също  hahaha

# 37
  • Мнения: 219
Как сте мамчета? Simple Smile
Ние хубаво си изкарахме на сватбата на кумовете ни. Ето ви и малко снимки - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=372926 Мен който ме види, все казва, че ще е момче, щото съм се разхубавявала Simple Smile Ама то и предния път така викаха до 6-тия месец, докато не почнах да дебелея страшно Simple Smile Ама сега ще си е мъж де, та дано не стана пак слонче, а и почти не ям.
Днес обаче ми е мн уморено, а само съм пътувала около 3ч, та не знам защо така. Дано утре съм в кондиция, че има за чистене в нас, а и съм на доки от 13:30 да пише болничния, и ще взема да питам кога ще ми се взима пак кръв и т.н., че само в началото ми е правила такива изследвания.

Гледам за бебешката хигиена си говорите. Една от мамите в дек 2007 го приложи със сина си (но й е 2-ро дете), и може да се каже, че около 1м са ползвали памперс и нощно време може би до 6-ти месец. Та май не е толкова сложно (особенно като ще е топло), стига да имате нерви за това. Аз съм я изпишквала като бебенце, ама опрделено трябва да имаш нерви за това и да ти се занимава. Започнах да я слагам на гърне от 6-ти месец, като започна да седи, и сега си го ползва редовно, ама аз съм нередовната, щото ме мързи, пък и ми е трудно сгъването докато я събуя, после слагането на памперса...абе не е лесно Simple Smile А мисля като се стопли да я уча вече без памперс. Лошото е, че се надявах мн на свеки да помага, а понеделник или вторник ще я оперират, защото й откриха рак на матката, и няма да може едно 6м да вдига тежко, пък и не знам въобще как ще й се отрази всичко това. Май ще търсим тук да ходи на лъчетерапия (ако някоя от вас има някакво инфо по този въпрос, моля да ми пише на ЛС).

# 38
  • Мнения: 34
добро утро, мами!
Tsvetito, много хубави снимки, малката прилича на кукла   bouquet

# 39
  • Мнения: 233
Добро утро
Tsveti, много сте хубави и пак си успяла да прикриеш коремчето Laughing Laughing Laughing
Това за бебето без памперс  не мога да си го представя. Бебетата изобщо не могат да контролират мускулите за изхождане почти до годинка и полувина. Ако расте голо и босо на двора може и да стане, ама в апартамент ??? абсурт, трябва всичко да е в найлони сигурно Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 10:53 от Zvezditza Uranova

# 40
  • Мнения: 12
Момичета да ви почерпя със закъснение по случай именният ми ден вчера!
Събудете се с чашака ароматно кафе и си подсладете живота!


# 41
  • Мнения: 1 241
Здравейте и от мен! Оживяхме след толкова почивни дни и празници!  Crazy

Най-напред искам да поздравя от все сърце специално Геринела и малката Гергана на Стрелче, по случай вчерашния празник!!!

Биа, благодаря за темата!

Аз ще ви почерпя за здравето на моето детенце Гергана с традиционно агнешко, печено от нас на шиш:



Ние през почивните дни бяхме на вилата, беше прекрасно, всичко започва да разцъфтява, брахме иглика, Гергана се наигра като истинско дете! Чевермето е от там.


# 42
  • Мнения: 1 807
Мерси за инфото за книжките - сега ще разгледам подробно и ще си поръчам 1-2 от тези, които ми препоръчахте!
Спок я имахме едно време вкъщи - трябва да помоля майка ми да я изрови от тавана, само дето се чудя дали това издание е актуално. Майка ми я е чела, когато е гледала сестра ми, а тя вече е на 28 години Simple Smile. Аз също съм я чела преди години, ама там пише някакви странни неща, от рода на това как да повиваш бебето с пелени като гащички и да ги закопчаваш с безопасна игла! Simple Smile Може по-късните издания да са адаптирани за новите технологии! Mr. Green

На BebEshOnDeL  искам да кажа, да не се притеснява за кумуването - страхотно сте го измислили - аз самата също съм кумувала по този начин - без да познавам кума и беше доста забавно. Важното е вие да се чувствате добре и да сте спокойни - всичко друго приемайте на шега и с усмивка! Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 2 706
Мерси за вкусните почерпки. Да сте живи и здрави всички празнуващи. Ние този месец сме без стол и сме много нещастни. Сега ще ходя да диря ядене в околностите на Кристал.

Цвети, дано се оправи бързо свекърва ти. Бебето не е толкова тежко, защо да не може да го вдига?
Свекърва ти не е ли в София? Мисля, че в онкологията се правят такива процедури.

Звездице, и аз така мисля. Е точно Фицхю Додсън има много добро обяснение по този въпрос.
Няма да забравя как в един детски клуб, една мама беше сложила бебе, което едва седеше, на гърне и му викаше - Ъъъъ, ъъъъъ! демек - хайде миличко да акаш.

Бебешонел, много тъпа постъпка от страна на момичето. Да не е от някакво суеверие? Тя и кума гаджета ли са?
Щото някои казват, че ако кумували гаджета неженени нямало да се оженят, което са си пълни глупости.
Добре, че сте се оправили. Гони ли те предсватбената треска?

kkalina, диджея да се целувате ли ви карааше?  Mr. Green

Тази нощ се роди първото бебенце от големия брой чакани бебенца тази година на роднини, приятели и колеги - барабар с моето са към 10.

# 44
  • Мнения: 34
kkalina, диджея да се целувате ли ви карааше?  Mr. Green
Da и да сме им кажели колко е хубав семейния живот, целия ресторант изпадаше в хилеж hahaha

Общи условия

Активация на акаунт