21 майски моста във Франция

  • 15 649
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 325
Роца, много ме разсмя с мъжо ти Laughing , добре , че моят не го влекат такива неща, ама пък други го влекат- newsm39
Съчуствам ти за пришките Sad
Стискайте палци в понеделник всичко да е наред и да не се наложи вакум Praynig

# 31
  • Мнения: 269
Моят е същият  #2gunfire Точно същата история сме и никакво бельо не помага, въобще нищо не помага  ooooh! Всъщност дори вечерята не помага  Laughing
УАУ е World of Warcraft. Една прилично тъпа игра, която очевидно забавлява доста от мъжете  ooooh! Те май наистина цял живот си остават деца  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 194
Мерси, Тиквичка за поясненията! Явно всички мъже си поаволяват да бягат от ралността с разни мании-моят не разбира от игри, но има сто други играчки с които се оправдава да е с нас само телом, а главата му да е на друг свят...
Мари-рус, дано всичко при теб е наред здравословно.  HugНе знам Thinking, може от медицинска гледна точка да е по-щадящо да оставят нещата в ръцете на природата, но от психологична си мисля, че е доста тежко да ви оставят "сами "да се справяте с неща, които надминават човешкото въобръжение, докато не му дойдат на главата...

# 33
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Роца,спокойно,има два изхода от твоята ситуация,това с белъото не помага,гаранция smile3521
Първи вариант:Оставяш го на мира,не му мърмориш,не го караш нищо да върши в къщи,не го викаш за вечеря,не му мрънкаш,че е късно и трябва да си ляга...с една дума пълна свобода да си троши главата hahahaВсе на работа ще се сети,че трябва да отиде hahahaИ по този начин за 1 седмица се довежда до пълно изтощение с големи червени очи:shock:
Втори вариант,купуваш си "Worms 4Mayhem",(гарантирам ти голяма забава)и смело му навлизаш в територията,в един момент ще се усети,че никой вече не се грижи за него и леко ще се разтревожи Rage
Има и трети вариант:разбиваш яко магазините и като ти е на душа да се заредиш с белъо,си се зареждаш smile3508
Хайде,успех,давам по всяко време консултации по въпроса newsm48

# 34
  • Мнения: 1 194
Да съобщя на любителите, че са отворили 2-ри Бг магазин! Казва се "Бай Ганьо" Joy, на метро Страсбург-Сен Дени Laughing
Аз днес се разбих от чистене Crazy, ама като от половин година не бях правила тази работа основно...Добре, че свърши този дълъг уикенд, голям празник на труда направих!
Лека седмица на всички!
ПС: В момента чета "God save la France"доста ми е забавна GrinningА пропо: чумби, къде сииииии?

# 35
  • Мнения: 2 907
Мария закъсня с две години. Преди цели два года я обсъждахме тази книга. И замалко да се изпокараме. Забравила си  Laughing

П.П. И на мен ми беше много забавна.

# 36
  • Мнения: 15
Привет моми4ета   bouquet
Роца моят хубостник така бе6е преди година и не6то в нета се бе6е захласнал на една игра травиан та нон стоп не можех да се седна аз на компа та то кво ли не пробвах и накрая го зарязах да прави квото иска та кандиса сам ще му мине мерака ще си седне на д_то не се тревожи  Mr. Green не си хаби нервите  #Cussing out.snoopy D. е права  Naughty
mari_rus дано вси4ко да е наред при теб днес стискам палци  Hug
Мария К казваи бързо къде то4но се намира магазина да го посетим с мъжо 4е и той голям фен стана на сиренето Mr. Green
Хайде лек ден и от мен   bouquet

# 37
  • Мнения: 85
Привет;)
пускам един линк за 16-ти който иска да заповяда да ни види в Лил; Мария К, от Париж не сме много далече, ще има разни занимания и за децата, пък и ще е интересно да се запознаем  Laughing !!!

http://www.mairie-lille.fr/fr/Culture/Agenda_culturel/europe-festive-vieux

Мистик, наскоро имах неблагоразумието да отидем на кино с Меги (2.5год), и въпреки че беше детски филма, на нея и беше по-интересно по стълбите и да пречи на останалите, та 100 пъти съжалих, че сме отишли... Та на "Шивачки по-добре идете по женски с Тиквичка, после и на бира и така   Laughing

 

# 38
  • Мнения: 1 325
Браво за поредният отворен бг - магазин в Париж Hug
При мен слава Богу всичко е наред. Hug Изчистила съм се натурално, хирургическа интервенция не се налага, само където поцедурата днес не беше особенно приятна.Дадоха ми зелена светлина с бебеправенето още след първият цикъл, но пък аз мисля да изчакам.

# 39
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 701
Привет девойки!

Mari_rus, добре че здравословно всичко е наред при теб и няма да има нужда от допълнителни интервенции  Hug Възстановявай се бързо  Hug!

Момичета, благодаря за моралната подкрепа  Laughing То това за мъжа ми и за УОУ повече на майтап го казах, защото след 8 години брак вече ми е доста изяснен персонажът  Laughing Да не говорим, че вечерята все още помага  Laughing, пък и Камбанката удря по едно рамо, та да не може баща и да загуби съвсем връзка с реалността  Grinning

Мария К, мерси за магазина. Тъкмо този уикенд сме безкамбанчени, та ще се ходи до Париж (2 филма сме запланували, евентуално 3, да видим докъде ще стигнем с програмата)  Grinning

От понеделник съм в нов екип (до края на юни) и хич не ми харесва! Ред, дисциплина и сума време в сбирки ипопълване на рапорти и отчети, пък после шефовете се оплакват, че ежедневната работа не върви...

И Чумби, и мама Щрумф, и Клео, и Мамбата, и Надин, и Тони и Тото се загубиха...  newsm78 Къде стееееее?

П.П. Да ни е честит HADOPI  Confused

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 08:09 от Роца

# 40
# 41
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
 smile3503Роца,и аз се майтапих ,ама наистина човек доста се увлича и настава едно губене на време ShockedПървият път като ми се случи,що фашисти утрепах #2gunfire,цяла нощ се борих и на сутринта самолетът за бг безмалко да тръгне без мен Laughing А "Worms 4Mayhem" е по-скоро за деца,с едни червейчета,които пищят,стрелят,скачат,падат,голяма забава е )))Това ми беше вторият опит,но като взех и да ги сънувам се усетих,че нещо не е наред newsm09
Да ви се оплача,хич не ми върви този ремонт,но мисля утре да е последен ден newsm78Едно е сигурно-развеждам се окончателно с всякакви бои monocouche,пак ми станаха черти,явно не ми достига сила и бързина.Добре,че се виждат само вечер като светнем фенерите #Crazy
А за HADOPI... newsm45....мъкаааааааа,ама няма как,прави са хората(за съжаление)
Днес взех вече самолетните билети на доста нормални цени с Bgair,може би защото в последната минута(както обиновено) hahaha
Хубава вечер ви желая на всички

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 17:23 от snoopy D.

# 42
  • Мнения: 85
И на мен не ми стана ясно какво е това HADOPI; пояснете моля !!!
Мари_рус, радвам се, че си по-добре; нали знаеш, всяко зло за добро; една  Hug от мен
Ще има пак пикник в Morainvilliers, кой ще ходи там тази година? Мария К ?
Роца, хубаво е, че с камбанката сте от "един отбор"  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 194
Аааа,тази година пикник-НЕТ NaughtyБез мен. Не ми харесва това мероприятие, голяма лудница за аутист кат мен. Ходех досега заради свеки, но ми писна да живея нейния живот! Исаве, точно тази вечер пак се разправяхме за този пикник, засегна чувствителна струна! Joy Аз предпочитам спокойна неделя в нашия парк...
А иначе разбрах за това съкращение HADOPI:закона против пиратите в Интернет. Sunglasses
Снупи, кога летите за Бг?

# 44
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Уф,свърши с пиратството,стягайте портмонетата ShockedЧе даже се говореше за ходене по къщите на хората,конфискуване на ПС-та,как точно ще стане това newsm78 newsm78 newsm78
На 29май отлитам аз за цели 3 месеца,нещо множко ми се струва Thinkingама се налага,таман да се изнервя с бг политиците Shocked за 20 години напред ама поне ще се напиратстствам на воля hahaha

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 00:52 от snoopy D.

Общи условия

Активация на акаунт