Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
Вече не помниш кога за последно си успял да отделиш време за нещата, които те правят щастлив, лично и само теб.

 Peace

и още-дразниш се от шума,
дразниш се от мръсотията
от трафика

Осъзнаваш всички рискове при секса с непознат.
 Peace Laughing

# 16
  • Мнения: 6 442
Не може да си направиш весел график без да си вместил в него някой,който да гледа детето(ако евентуално има).
Не правиш планове за утре,а за след следващата година.

Осъзнаваш всички рискове при секса с непознат.
 Peace Laughing
И това  Laughing

# 17
  • Мнения: 5 622
Никога не съм намирала секса с непознат за весело преживяване и съответно не съм го практикувала.
Откривам веселата част от живота в съвсем други неща, които ме правят щастлива. И мога спокойно да кажа, че се научих да го правя отскоро, така, че пак казвам- въобще не свързвам веселото/сериозното с остаряването, защото двете неща нямат съвсем нищо общо  Wink

# 18
  • Мнения: 8 999
Инцидентно не ми се случва да отида на купон и да осъмна. В смисъл, че няма как да е инцидентно, защото предварително трябва да организирам гледачка за децата. Иначе си осъмвам, и шкембе чорба ям в 7 часа в първата отворена кръчма.

# 19
  • Мнения: 830
Малко са нещата които могат да те накарат да се усмихнеш, все повече мърмориш за всичко като пенсионерите пред блока Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 268
Все по-често се замисляш за къща на село,в която да ходиш през уикендите и да бягаш от "шума и мръсотията" на столицата.
Дразниш се от шум от 2 до 4 .
Дупките по улиците,невдигнатия боклук пред блока и боядисаната в сино дограма на съседа те изважда от равновесие.
Виждаш предимно лошите неща,хубавите не ти правят впечатление.
Слава Богу още не съм стигнала до там,но мъжът ми вече е точно такъв.А не е толкова стар,само на 43 е.

# 21
  • Мнения: 17 407
Прозрели сме, че "Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни"
Ама все пак, нека си го живеем кой как може/иска, а?

# 22
  • Мнения: 274

.........
Слава Богу още не съм стигнала до там,но мъжът ми вече е точно такъв.А не е толкова стар,само на 43 е.

Очевидно е време да разнообразиш с нещо по-свежо и да отложиш приключването с веселата част от живота  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 406
Като се събереш с приятели, се отдавате на спомени.
Peace


Предпочиташ в събота вечер да гледаш някой филм/четеш книга пред това да излезеш с приятели.
Прекарваш по-голямата част от времето след работа пред телевизора.

# 24
  • Мнения: 592
За втори и трети път започваш веселата част!
Децата те изместват от места където до вчера ти си бил царят!
Решаваш, че гумите на колата ти ще се изтъркат, ако дадеш повечко газ на първа.
Не се интересуваш колко коня е колата, а колко харчи!

# 25
  • Мнения: 984
"дребните неща, които показват, че сте приключили с веселата част от живота" :

1. липса на време за сън и излежаване
2. прекомерна употреба на думите "внимавай", "недей", "ужас"
3. токовете на обувките стават все по-ниски, а десена все по-сивочерен
4. лъвската бръчка между веждите и ситната гънчица в крайчетата на окото.
5. смехът е почти усмивка

# 26
  • Мнения: 3 268
Защото когато някой сладур се опита да пофлиртува с теб,започваш да смяташ с колко ли е по-голям от синът ти

# 27
  • Мнения: 2 448
Когато не мечтаеш за нови непознати неща и да се питаш какво би било, а само за вече преживяни такива.

# 28
  • Мнения: 274
Сваляш мами по детски партита, вместо пички в Ескейп. (освен ако не е с научна цел)  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 274
Защото когато някой сладур се опита да пофлиртува с теб,започваш да смяташ с колко ли е по-голям от синът ти


Стефчето е на тема "крехко агнешко", може би във връзка с празниците или по принцип.... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт