Отговори
# 45
Сканираш си над 80 фотоленти от личния фотоапарат и установяваш, че последната е снимана преди 10 години!
И два месеца, всяка вече разказваш на семейството си живота си, гледайки сканираните снимки.
Това е гадно - умножаваш годините си по две и изпадаш в ужас! Май, вече си минал половината...
Пререгистрираш се във форума с такъв ник, че съпругата ти да те намира лесно и да следи какво правиш! Здрасти любов   bouquet !!!

# 46
  • София
  • Мнения: 2 840
Предпочиташ в събота вечер да гледаш някой филм/четеш книга пред това да излезеш с приятели..
И те предпочитат същото Mr. Green

# 47
# 48
  • Мнения: 998
Бубо, и Скорпионс в подписа е показателно  Laughing
Ееее,недейте така де Laughing
Аз претендирам да съм млада по дух (а и на годинки все още)
от дете обожавам SCORPIONS Heart Eyes
Даже бях на концерта в София 1993г и бях все още дете.

# 49
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
Имаш нужда от питие за настроение, вместо това обаче вземаш хапчета за черен дроб/сърце/стомах и т.н.
Медицинските термини и лекарствата ти звучат познато.
Обръщат се към теб с лелче/чичо.
Селския туризъм ти е по-присърце от почивка в шумен комплекс.
Силната музика те влудява.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Изведнаж осъзнаваш,че" пиклите" и "пикльовците" 80-ти набор  гонят трийсетте.

Дразниш се,че момичетата  ходят на училище като на модно ревю,дразниш се ,че говорят и се смеят високо,дразниш се,че пушат- изобщо си супер възмутен , а по-рано..."дъртите" се възмущаваха от теб.

# 51
  • Мнения: 3 268
Възмущението от това или онова май е първия признак на остаряването.Може да нямаш нито една бръчка,но вземеш ли да се възмущаваш...работата е на зле.Моят син например от нищо не се възмущава и изобщо не се притеснява от свински грип,земетресения и катаклизми.Може да го ядоса единствено гаджето му и нищо друго.Светът според него е прекрасно място,чакащо да го опознаеш.Мечтае да пътува,да кара сноуборд в Алпите и никога не гледа новините,защото "показват само гадости".Изобщо той е един типичен 19 годишен младеж,вярващ в любовта и в това,че всички хора са добри.Баща му от своя страна се опитва да му набие в главата колко гадни са хората,колко лоши неща могат да ти се случат ако не внимаваш и че на жена много вяра не трябва да има.Аз пък не искам да му говори така,защото колкото по-дълго запази чисто младежкия си поглед върху живота,толкова по-дълго ще е щастлив.

# 52
  • Мнения: 274
Сега разбирам защо има толкова много теми тук, в които някой се възмущава от нещо си...

# 53
  • Мнения: 212
ама извинявам се,само да попитам,повечето,дето сте писали в тая тема на каква възраст приблизително сте?
Защото ако имате проблеми със всички описани неща....сте спрели доста отдавна....

# 54
  • Мнения: 592
ама извинявам се,само да попитам,повечето,дето сте писали в тая тема на каква възраст приблизително сте?
Защото ако имате проблеми със всички описани неща....сте спрели доста отдавна....

Нещо ме дразниш  Mr. Green Peace

# 55
  • Мнения: 274
Ноути, нещо свежо надушвам тук.... Не бъди груб, да не избяга, моля те.

# 56
  • Мнения: 592
е, да де, аз към тебе я пъдя, да не вземе да ми скочи. Айде успех, аз отивам на бар!

# 57
  • София
  • Мнения: 2 840
Ноути, нещо свежо надушвам тук....
Щото все мислите цифрите в никовете за година на раждане.
Може и килограми да са Mr. Green

# 58
  • Мнения: 274
Ноути, нещо свежо надушвам тук....
Щото все мислите цифрите в никовете за година на раждане.
Може и килограми да са Mr. Green

Аз къвто съм карък, сигорно килограми ще са... Shocked

# 59
  • Мнения: 3 268
Ноути, нещо свежо надушвам тук.... Не бъди груб, да не избяга, моля те.
Еййй,знаех си аз,че няма да го пропуснеш девойчето.Стара кримка си тииии WinkИ не са кг със сигурност,така че давай смело!

Общи условия

Активация на акаунт