Отговори
# 15
  • Мнения: 135
ми Зимна, както и да го тълкувам така ги виждам аз нещата- ще става кака баровка, но ще иска да се чувства пълноценна, затова ще завърти бизнес с лазерна техника..или ще стане преподавател в Техническия университет.  Mr. Green

 Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 6 185
Хи-хи, аз повлякох крак за честитки на Импи, ама в скайпа ми мигаше и хич не се замислих, че може да е на половинката и (особено като на скайпа и пише - пол- мъжки  Joy ) Grinning Да се яви и да каже, кой точно мъж празнува  Wink

# 17
  • Мнения: 18
Пипи ти ме разсмя с тайните на хубавата фигура Joy. Не ме питай за такива химии, аз съм запозната само със страничните ефекти. Laughing
Довечера ще сложа и аз снимки от срещата. Много ми хареса, макар,че ние много скорострелно прехвърчахме. Всички са големи сладури и малки и големи, радвам се,че се запознахме.
Тази сутрин се върнахме от нашето пътешествие. Пускам линк на някои по-хубави снимки ако ви се гледа
http://www.flickr.com/photos/ezhko/

# 18
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
M_I_A, ти как мислиш, защо някой, който вчера е трябвало да празнува своя рожден ден, днес ще ни праща за зелен хайвер да честитим и този на някой друг?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Катенок, как сте?  Hug Hug Hug

Скоро след художествените изяви на Боби на Маца Митко започна да напира за моливи, листа и химикалки. Днес му купих магична дъска (от тия, дето с магниттна писалка се оставя следа, която се изтрива после. Резултатът е: повишена форумска активност.

Купих го за ок. 4 лв., ама изглежда малко слаба направа, но пък може да се намери и по-солидно.
Ей го  - Цък! за голямо

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 18:03 от veihaivei

# 19
  • Мнения: 135
Духче, много готини снимки Peace Как ми се доходи на пътешествие...... Вие с Малкото Духче ли ходихте или без?

Тази страница май аз и Вей ще я изпишем Wink (Аз, не че пиша много, но се обаждам тук-там с по някой емотикон. Снимай.)

# 20
  • Мнения: 18
Зимна приказка,без бебто бяхме, макар,че много ми се искаше да е с нас такива прекрасни паркове, градини и зоо кътове имаше. Следващия път ще го вземем малко повече да разбира.
Мари Hug
Сложих и аз няколко снимки в албумчето от срещата в Лесопарка.

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 18:07 от Духче

# 21
  • Мнения: 6 274
Да се запиша и да кажа (не, че някой ме пита де Embarassed) за Ел Карнитина.
Аз пих миналото лято, защото се ужасявах от килограмите си.  Crossing Arms
Нямаше абсолютно никакви странични ефекти, смъкнах няколко килограма и то без никакви тренировки, само с усилено ходене в жегата (дори, когато бяхме в Гърция, а там на 47 градуса се чувствах като във фурната  ooooh!).
С две думи - доволна съм от туй чудо.
Хайде, чао ви и до после.

П.С. Вале, много съм смотана Embarassed - да цункаш Васи от мен и ще стискам палци всичко да се размине леко, и да забравите за гадния кърлеж.

# 22
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
[Имам една приятелка с два черни дроба, може да си пие колкото иска...
Айде бе! Майтапиш се, нали? За един бъбрек съм чувала - аз съм жив пример, ама 2 черни дроба.... Crazy
Мол` ти се, Вейке...

Или днес ми е ден на сюрпризите - на стари години да науча, че докато е бременна, жената пак можеш да забременее, сега пък това... Thinking

# 23
  • Мнения: 6 604
Дега-и аз току що го прочетох. Дълго се пулех насреща.
За Ел карнитина и аз да кажа Embarassed
Понеже усърдно съм се заела да влизам във форма и пиша в една такава тема там има човек,който се занимава с фитнес отдавна и неговия съвет е да се пие фет бърнър за сваляне.
А това с кърлежа е много гадно. Мен много ме е страх от тях. Да се размине безпроплемно на Васи Hug

# 24
  • Мнения: 4 753
...на стари години да науча, че докато е бременна, жената пак можеш да забременее...

Ъ!?!     Crazy   То така много щяха да са двойно бременни...   Thinking 

# 25
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Абсолютно верно е, има два органа. Е, аз малко хиперболизирах, защото единият е малко недоразвит  и не съм сигурна каква точно собствена функция има "резервният".

Деги, има такива случаи, но са много редки.

Nikitali, моя мъж тази събота е на работа, та ще ми е по-широко около врата. Айде за събота Западен парк?
Аз ако се понапъна, в 10:30 мога да съм на вратата, но ще се съобразя с твоите възможности и желания.

# 26
  • Мнения: 980
Или днес ми е ден на сюрпризите - на стари години да науча, че докато е бременна, жената пак можеш да забременее, сега пък това... Thinking
А???  Shocked Стига бе! Половинчо лятос така беше в стрес от новата бременност, че беше забравил какво е секс. Таман съм го убедила, че като е станала белята, по-голяма не може да стане  Mr. Green Къде го това, че да прочета?
И като си забременяла веднъж и си в трети месец примерно и забременееш пак- едното ще е недоносено ли или ще раждаш през месец-два? hahaha

Вей, много хубава играчка. И ние мислим такова да вземем на Въша. Ти отде се сдоби с джаджата?
Т нямаме, но очите са й лъснали. Сополите са назад и нослето е сухо, но прохърква. Давам вит.Ц, Умкалор и оксци..дрън-дрън. И аз като Люси не мога да го запомня, всеки път казвам нещо различно.  Blush

# 27
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
А???  Shocked Стига бе! Половинчо лятос така беше в стрес от новата бременност, че беше забравил какво е секс. Таман съм го убедила, че като е станала белята, по-голяма не може да стане  Mr. Green Къде го това, че да прочета?

Е гУ де Simple Smile Енджой Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394573.0

# 28
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Тедсан, Цар Лъв на края на Люлин 9, в магазина по средата който се води книжарница (от там му купувам и книжките с картонени листове от поредицата Първи стъпки)
Мога да ви взема едно, имам ходене до пощата тумороу.

Обаче след като два часа писа и бриса, дребният изпусна нещото от стола за хранене и сега функцията изтриване не работи.

Наводних темата днес с моя ник. Милост!  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 20:22 от veihaivei

# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
И Лъчезара ползва дъската за рисуване от брат си и смея да тъврдя,че това е едно от нещтата с които се занимава повече от 10минути.Скрила съм си го в нощното шкафче и го вадя сутрин да рисува докато аз си доспивам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт