Бъдещи ЮНСКИ майки 2009! Тема № 60

  • 12 903
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Здравейте!
Едно момиче стискам палци всичко да е нред и да издържиш още!
Ди много се радвам, че вече сте си в къщи. Чакаме да не разказваш и още снимки на маките сладури.
Greenlife благодаря за полезната информация.
Сега малко и аз да се оплача  Embarassed Снощи се събудих от болки в лявата страна на кръста и от ляво ниско долу, където са яйчниците. Болеше много, но и търпимо. Много се притесних да не са контракции. Болката беше постоянна и продължи около 1-2 мин и слава богу не се повтори /или като съм заспала не съм усетила/. Щях да ставам да пия Но шпа, но ми мина. Според вас контракции ли са били? Но сега се чуствам добре.

# 241
  • Мнения: 3
добро утро и от мен......преди малко се излюпихме с Марти и сега да ви прочета набързо и ще ходя да направя нещо за ядене......

Вчера цял ден по разходки и кафета първо у едни приятели после в Метро и Практикер в Метро имат промоция на детски креватчета ама са много грозни и счупени.......ако някой се е наканил да ходи да ги гледа изобщо не си заслужава само си загубих времето........от тези обиколки така се изморих вдигнах кръвно и повръщах и гледах да си полежа ......затова не съм влизала...... да пиша

Едно_момиче стискам палци всичко да е наред......


аз питах за багажа за болницата казаха че и само с лична карта можело да се отиде.......в правителствена........иначе в началото бяха казали че като стане време да се ражда може да ти изпратят линейка от самата болница.....ама сега се оказа че е  само за контингента..така че всеки си търси Начин сам да стига до там.......

За изписването много съм щаслива че в правителствена няма оркестър на изхода като на повечето родилни и няма да става панаир....вероятно ще дойдат само майка и татко и Марти ....за тоалет не съм си измислила още ама си харесах за по принцип една рокля на витрината на един магазин.....и мисля утре да ходя да я пробвам........тя не е за бременни ама е с висока талия и мисля че ще стои супер.....

Следобед отиваме на гости у кумовете на барбекю и  да гледаме формулата така че до утре......и или до по късно довечера.....

Цунки и прегръдки  love001

Софийска среща (май последна във формат 2 и 3 в 1 ), четвъртък, 14-ти Май, 12:30 ч, градината на х-л "Ники":

1. Aya
2. Viper
3. Франческа Салиери
4. Jenist
5. lsb
6. gmarinova
7.mil_kuzmanova

# 242
  • Мнения: 9 814
 ooooh! До сега гладих 1ironing, имах събрани дрехи от ..... 6 перални Embarassed. Ми то с тези почивни дни и престоя ми в болница не ми беше останало време да изгладя. Добре че, майка ми се съгласи да изведе Кати навън...Иво и днес има работа и ми е мнооого гадно, че чак късния следобед ще излезем с него и детето. На вън времето е супер, но просто нямам сили да изляза.
Полито, аз те сънувах, че раждаш в нощта, когато Мишел роди Моника и не знам защо в 5,30 ч сутринта се събудих и погледнах двата си телефона за смс от теб Simple Smile

# 243
  • Мнения: 35
Добро утро и от мен. Страхотно време е днес.

За днес съм си планирала да изгладя дебелите бодита /уж само те ми останаха/ и се надявам вече да приключа с бебешките дрехи.
А снощи докато чаках Пламен да се прибере няколко пъти пусках музикалната играчка на кошарката.Толкова мило ми стана, че седя, гледам я и рева Laughing

# 244
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен. Няма родили тази нощ,това е добре Peace
 Аз както всяка нощ заспах към 4ч,и станах в 10,30. След малко се хващам да мия прозорци наистина.После ще видим къде ще излизам.Нямам търпение да си сложа сандалите,че след няколко дни пак го дават дъждовно.
 Информацията  за кърменето е много полезна,ще се възползвам от съветите.Само не ми е ясно това изцеждане без помпа как става?

# 245
  • Мнения: 27
lil to,и аз редовно си рева като си говоря на корема,толкова ми става мило.....разбирам те. Hug

# 246
# 247
  • Мнения: 136
Софийска среща (май последна във формат 2 и 3 в 1 ), четвъртък, 14-ти Май, 12:30 ч, градината на х-л "Ники":

1. Aya
2. Viper
3. Франческа Салиери
4. Jenist
5. lsb
6. gmarinova
7.mil_kuzmanova
8. Gydelichkova


gmarinova, аз тогава съм на запис на тонове и дори сега преместването на деня и часа на срещата малко ми обърква нещата и трябва да мисля стратегии и тактики как да свърша и двете неща. Така че, за съжаление, няма да можем да отидем натам заедно, но пък можем да се връщаме заедно  Party

ninand, не знам до колко ще ти помогна, но от време на време аз получавам някакви подобно болки, които обаче не са точно в яйчниците, а по-скоро в началото на корема, откъдето започва да се издува (ох, ама как го обясних  ooooh!), пада се над яйчниците и триъгълника. Все си мисля, че може би бебето си е сложило там краченцата и ме заболява от тежестта. Ако си спяла тогава точно на тази страна, може и при теб нещо такова да се е получило - болката в кръста да е от тежестта на тялото, а тази долу - от бебето, което се е търкулнало там  Peace

Започват жегите, което не ме радва много. Дано не станат големи горещини, докато родим. Не ми се мисли иначе как ще се чувствам 100 кила в адския пек  #Crazy   А момичетата, които ще раждат през юли и август, не ги виждам направо  Whistling

# 248
  • Мнения: 59
МОМИЧЕТА ИМАМ ЕДИН ВЪПРОС : СРЕЩАТА НЕ МОЖЕ ЛИ ДА Е КЪМ 13 И 30 - 14 ЧАСА ?
аз съм на преглед от 11 и 30 и понеже съм сигурна че ще ме забави , та ако искате мааалко по-късно  , много искам да ви видя

# 249
  • Мнения: 1 419
Yaya, предложението е за 12:30, защото тогава е обедно време и по-гладните мами може да похапват вече. То така или иначе няма да приключим толкова бързо, а и съм сигурна, че като официална последна среща преди бебоците ще си поседим там  Peace

gmarinova, това е хотелът, да  Wink

На мен от няколко дни всяка вечер ми отичат ръцете  Rolling Eyes. Едва си извадих халката в банята с мнооого пяна  Crazy
Моята челяд се прибира след малко и не знам кога пак ще се включа - най-вероятно чак довечера  baby_neutral

# 250
  • Мнения: 13
Ая зя ръцете и аз съм така от 3-4 дни. То тогава първия ден много ходих пеша и Пламен се уби да се ядосва защо не ми бил закарал с колата, но тази сутрин се събудих и пръстите ми бяха меко казано кебапченца. Усещам ги толкова деберли и отекле. Та го успокоих че не е виновен той щом от сън ставам и съм так Crazy

# 251
  • Мнения: 318
Здравейте и от мен:-)

Бих искала да се включа и аз в срещата,гледах албумчетата със снимки и много ви се радвах. За съжаление си нямам бременна приятелка,мъжа е все зает и ми липсват разговори и емоций около тази бебешка тема:-) Вчера се разхождах надъго и нашироко с моята приятелка по центъра на София и видях много красиви бременни жени:-) Нищо чудно да съм видяла и някоя от вас,ама като не се познаваме...

Софийска среща (май последна във формат 2 и 3 в 1 ), четвъртък, 14-ти Май, 12:30 ч, градината на х-л "Ники":

1. Aya
2. Viper
3. Франческа Салиери
4. Jenist
5. lsb
6. gmarinova
7.mil_kuzmanova
8. Gydelichkova

9. Lili_sf


Днес пак мисля да ходя на лека разходка,че времето е супер и не ми се стои вътре.
Пожелавам на всички хубав ден и много усмивки hahaha  love001

# 252
  • Мнения: 165
Петя, и аз ще съм ти благодарна да ми изпратиш рецептата за този чай! Готова съм да изпробвам и него, аз си правих чая от орехи, но не ми помогна! Кашлицата ми е основния проблем, не е слязла надолу инфекция от носа или гърлото, а направо започна от дробовете. Пазете се, че е много гаден този вирус предполагам. The1 бързо оздравяване, не се притеснявай толкова за контракциите, като бях в болницата момичето в стаята ми кашяше жестоко почти нон стоп, но роди на определената си дата след 2 седмици.
Фрея дано повече не ви се случват такива ужаси и детенцето да не се разболява, ужасни са тези болести от градината и при нас лесно ги прихващаме, а не се оздравява бързо.

# 253
  • Мнения: 98
Di добре си ни дошла радвам се че ти и бебоците сте добре Hug да ги нацелуваш!Момичета пишете ме и мен за срещата(дано не съм родила до тогава  Grinning)!Едно момиче дано не е тапата и да устискаш още поне 10-ина дни Praynig!

# 254
  • Мнения: 9 814
Софийска среща (май последна във формат 2 и 3 в 1 ), четвъртък, 14-ти Май, 12:30 ч, градината на х-л "Ники":

1. Aya
2. Viper
3. Франческа Салиери
4. Jenist
5. lsb
6. gmarinova
7.mil_kuzmanova
8. Gydelichkova
9. Lili_sf
10. mima 1977

Общи условия

Активация на акаунт