Гоблени-55

  • 54 868
  • 437
  •   1
Отговори
# 30
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Хайде привет и от мен, докато се завърнем от пътуване насам натам и вие сте изписали предната тема, че и нова сте започнали.

Честито на празнуващите на патерица. Здравче и Лили, подаръците ви са страхотни, с кеф да си ги шиете.

Видях много нови неща, много ушити и ми е драго когато виждам представени красоти по темата.

Аз преди повече от седмица завърших индийките, но едва сега ми остана време да снимам и да покажа:



А това е началният етап от лодките, които ще шия за брат ми, имам още да поработя, но все пак сложих първата копка  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 832
Моите зеленчуци:

Пиперките и те са почти готови,но единия цвят са ми го объркали и днес-утре ще ходя да го сменя.
Мислех детски часовник с Туити да почвам за племенницата,но не мога да намеря хубава рамка.Вече се чудя какво да правя,може да си поръчам някъде само рамка и аз да си го сглобявам часовника.Ще видим какво ще измислим накрая.

# 32
  • Мнения: 643


Дион, в левчетата има часовници по за 3-4 лв , можеш да го използваш -и механизма , и рамката , само да му махнеш циферблата и на негово място да сложиш гоблена.

# 33
  • София
  • Мнения: 618
Дион, в левчетата има часовници по за 3-4 лв , можеш да го използваш -и механизма , и рамката , само да му махнеш циферблата и на негово място да сложиш гоблена.
и пасват идеално на този размер детски гобленчета. Виждала съм в бяло, сребристо, червено, моят е жълт  Peace

# 34
  • Мнения: 832
Благодаря ви!Аз гледах в някои от магазините за 1лв,но нямаше нищо подходящо.Ще потърся още,може довечера като отивам да взема рамкираните бабка и дедко  Laughing Утре ще ви ги покажа и тях.

# 35
  • sf
  • Мнения: 10 081
ето го и моя зарзават. не са прани, но ще почакат и репичките и дружно за рамки.  Mr. Green
 http://picasaweb.google.com/donsyy/Gobleni#5333375507287248818

# 36
  • Мнения: 764
А кой ще даде едно линк4е към схемите на зелен4ука??? Praynig Praynig Praynig

# 37
  • Мнения: 65
Момичета, вижте какво намерих.  Има доста интересни неща. Хвърлете едно око, ако не сте го разглеждали вече.
 http://www.wiehler-gobelin.com/

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 12
А кой ще даде едно линк4е към схемите на зелен4ука??? Praynig Praynig Praynig
Зеленчуците ги имам от Марулка. Не мога да ти дам линк, но ги качих тук - http://dump.ru/file/2573988
Надявам се, че тя няма да има нищо против  Blush

# 39
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 670
Хайде и аз тук  Grinning

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 143
Хипатия - Hugбеше дала линк за поръчка на Дим. от руски сайт, а дали може от България?
Благодаря ти предварително!  bouquet

# 41
  • Мнения: 434
Хипатия - Hugбеше дала линк за поръчка на Дим. от руски сайт, а дали може от България?
Благодаря ти предварително!  bouquet

Темата е обсъждана многократно.Ето ти линк да прочетеш,а ти ще си прецениш как да действаш.
 Ших наскоро една миниатюра на Дименшънс,минала през магазина на Герика.Конците ми стигнаха,всичко си беше оригинално,но наистина беше отваряно,защото на схемата ми имаше печат на Герика.
Обаче,че през ибей е по-евтино.Какви са тези цени от по 70 лева - абсуд.

http://www.goblenite.org/showthread.php?t=707

О,сега отворих сайта им.Интересно е да се прочете.

http://www.gerikadimensions.hit.bg/

В подкрепа на думите си за ценовата разлика,ще дам пример:Ето този ангел (щампа с частично бродиране) си закупих от ибей за цена от 36 лв.,като това екрайната цена - гоблен+доставка.В сайта на Герика,гоблена се продава на цена от 58-64 лв.
Разликата в цената е очевадна.


Последна редакция: пт, 08 май 2009, 15:42 от sissak

# 42
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Ох, аз пак с тази Гергана от Герика, как може такива цени да си прасне. Ангелинка си я взех от Ибей за 30 лв с доставката, а Гергана я предлага в графа гоблени за 60 - 64 лв, изедничка.  ooooh!

# 43
  • Мнения: 3
Дионче ,  конете са много хубави .Моя мъж много си ги харесва но няма да го огрее в този живот . А иначе иконата я завърших днес я взех от ателието за рамки и веднага я занесох в църквата да я осветят така  , че снимка друг път .Сега шия Горския кът всичко хубаво но е 1:4  грубичко върви може би защото бях свикнала 1:1 . Лек и спорен ден .

# 44
  • Мнения: 2 924
pepen,
този линк го дадох, за да видите новите, все още неизлезли на пазара дизайни на Дименшън.
На този, наистина руски сайт ги има, поне има информация за тях, каталожния им номер, името.
Странно, но и на официалния сайт на фирмата още няма никаква информация за новата , есенна колекция.
Изглежда КГБ добре си върши работата:))

А иначе за поръчка винаги съм казвала, че ибей е отговора.
Особено за дизайни на Дименшън.
Цените са понякога и 3 пъти по-ниски от Герика, а и комплектите са оригинални, неотваряни.

Да ви кажа аз останах изненадана, че от комплекта ми почти половината конци останаха.
Никога не съм шила правилно отзад. /Там гоблена ми е като китеник/
Изразходвам много конци тъй като винаги сама съм си комплектовала гоблените.
Като започнах първия ми оригинален/ за сега последен/ Дименшън си мислех,че ще се наложи да докупувам.
НИщо подобно- ще снимам да видите колко много от конците останаха:))
Та се питам , Дали Герика не си пооткрадва и по  малко от конците?

Общи условия

Активация на акаунт