Гоблени-55

  • 54 910
  • 437
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 336
Браво за  красоти , но какво правите че така бързо ви вървят гоблените  Shocked
marulka_s  защо вече не харесваш гоблени на разграфена панама  newsm78, като има фона не е ли взе едно и също или аз бъркам  Thinking
Утре моята жертвичка да си очаква изненадата по обед  Wink

# 421
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Браво за  красоти , но какво правите че така бързо ви вървят гоблените  Shocked
marulka_s  защо вече не харесваш гоблени на разграфена панама  newsm78, като има фона не е ли взе едно и също или аз бъркам  Thinking
Утре моята жертвичка да си очаква изненадата по обед  Wink


Ами по-лесно се шие, когато не трябва да шиеш фон като побъркан. Вече предпочитам сякаш кръстчета и изобщо разграфената панама ме ограничава, другите ми дават свобода и повече красота. Лично мнение  Peace

# 422
  • Бургас
  • Мнения: 610
Здравейте момичета Heart Eyes


За портокола да отбележа, Grinning че ми остават вече само френския възел и контура на Бистрото
Поръчах си сезоните на Дименшън, чакам го тези дни Flutter
'Утро във планината'  е страхотен на Леврон ли беше? newsm78
Animari  БРАВО на теб, Мелницата скоро ще е готова, много е хубав, поздравления Heart Eyes

# 423
  • Мнения: 87
Mного ти благодаря, мила анонимка за схемата на лалета и мелница. Ти си ми златничка и диамантена:)) Hug Hug

# 424
  • Мнения: 1 464
Още страхотни неща сте показали, наистина кога успявате Grinning

parce_m, началото изглежда много добре, а може ли да сложиш картинка на това, което трябва да стане, че не мога да го позная?

animari, ти си на финалната права и гобленът ти изглежда като истинска картина, много е хубав и като цветове и като изпълнение, благородно ти завиждам Simple Smile

miangelova, за магазини близо до МЗГ - ако имаш предвид Министерството на земеделието, оттам е много близо до участъка от Христо Ботев с многото магазини и прословутия магазин на ДМЦ на паркинга на Пиротска (още по-точно на бул. Стефан Стамболов № 8 ). Дори е по-удобно пеша да се отиде. Просто от министерството трябва да тръгнеш по Христо Ботев в посока централна гара (не знам как по друг начин да обясня... пада се надолу, към площад Възраждане) и когато стигнеш до кръстовището с бул. Тодор Александров, ако искаш да отидеш в магазина на ДМЦ трябва да свиеш вдясно по диагонал през мини паркинга, магазинът е от отсрещната страна на паркинга; ако искаш да разгледаш другите магазини по Ботев си продължаваш надолу и като стигнеш до пресечката с Пиротска (колоните) се оглеждаш, там на самата Пиротска има няколко магазина и по-надолу по Ботев също има Simple Smile. Не умея да упътвам много добре, дано не е много объркващо указанието ми. Може би някой трябва да даде по-смислено Simple Smile

poepie, с нетърпение очаквам да видя бистрото ти готово Simple Smile

Дуданка, Прасчо, благодаря за хубавите думи. За рамкирането на животните ми - мислех да са в отделни мини рамчици, за да мога да ги пренареждам както си  искам, така и не мога да реша как да са подредени. Но идеята да са по тройки ми харесва също, така че ще мисля още... Няма скоро да ги давам за рамки, но като стане ще ги покажа със сигурност Simple Smile

Да знаете, че ако не престанете да се хвалите с тия Дименшъни с Прасчо ще си направим асоциация за взаимна подкрепа на непазаруващите в ebay и ще видите тогава Twisted Evil Обездименшени от всички страни, нека се обединим!

# 425
  • Мнения: 0
poepie, "Утро в планината" е на Галатея Дизайн и се надявам да е тяхна разработка а не крадена, но като го видях на сайта им и направо се влюбих в него та не му мислих много много.
А иначе и за мен се оказаха доста по лесни кръстчетата и невероятните дизайните които се избродират с тях макар че доста скоро се научих да ги шия, но сега видях, че с тях стават страхотни гоблените. И разбира се откакто съм във форума при вас мили момичета научих доста неща и сега вече мога да си избирам гоблени и познавам дизайните за което БЛАГОДАРЯ  Hug на всички които се включват и пишат полезни неща и ограмотяват такива като мен!

# 426
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
poepie давай скъпа! То не останало. ще чакам да го покажеш. Поздравления. Направо ти завиждам, че се справяш  с пазаруването то ибей. Ако ти пратя парички ще ми купиш ли нещо?  Praynig

parce_m добре се получава. Какво ще стане накрая? Някоя дама ли е?

Ghibli и аз се присъединявам към тези "обездименшени"  Laughing . Ама и дума измисли  Joy  Joy  Joy

# 427
  • Мнения: 2 924
хайде, заповядайте в новата, 56 темаSimple Smile

Малко Сладко Коте,
ето тук ти сложих няколко каталога на Дименшън
http://www.megaupload.com/?d=T4PSH5G8

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 10:58 от Хипатия

# 428
  • Мнения: 15
ето това трябва да се полу4и http://radikal.ru/F/s44.radikal.ru/i104/0905/fa/949abd30c6d6.jpg.html
надявам се.

# 429
  • Мнения: 1 464
Извинявам се, въобще не направих връзката... Привидя ми се цветна градина и крайчето на някаква бяла рокля и си мисля коя ли е тази дама...  Mr. Green

# 430
  • Мнения: 439
Добро утро


сервирам кафенцето и бягам...
страхотни подаръци!
poepie,браво сестро,пожелавам ти бекстича да не те изнерви много и непременно чакам да показваш Hug

# 431
  • Мнения: 316
GhibliБЛАГОДАРЯ МИЛА. точно за Министерството на земеделието става въпрос,бул.Хр.Ботев го знам и миналия път тръгнах по посока гарата но не намерих магазин , явно не съм вървяла достатъчно, но утре дано да имам повече време ще ги потърся.
Лек ден на всички   bouquet

# 432
  • Плевен
  • Мнения: 143
Дуданка ,здравей ! HugКакво е това затишие ? Thinking ooooh!Няма дебати!Нама спорове! Няма на кой да се похвалиш! #Crazy newsm78 Mr. Green

Докато напиша и ти изчезна, адано се появи някой друг!Много скучно !Голям спам направих , ще има  #2gunfire Mr. Green

# 433
  • Мнения: 643
Има нова тема - 56 Peace

# 434
  • Русе
  • Мнения: 1
Моля за схемата на казанлъшкия гоблен Исус молещ
Моля ако може да ми я пратите на имейл tatqna_tod@abv.bg
Това е снимка на гоблена.
http://www.goblenite.org/attachment....1&d=1187715760
Предварително благодаря

Общи условия

Активация на акаунт