Тренировки в домашни условия-3

  • 28 141
  • 429
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 11 747
Предизвиквате ме, да се орезиля пак....  Blush

Имам леко подобрение в коремната област напоследък, но ме мързи да се снимам отново.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 13:40 от pina

# 361
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Ето и моите снимки.Аз ги бях пускала преди около 2мес.  и може да направя сега нови,за да видя дали има разлика,но не знам дали ще се забележи нещо,защото в килограмите съм си забила на 50кг. и основно правя само силова за оформяне.
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1976/1194115405149216393.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1838/10525549961237930671.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2100/1525351251191343078.JPG

# 362
  • Севлиево
  • Мнения: 491
pina поздравявам те за волята и постигнатия резултат  bouquet
me4ta22 точно като теб искам да стана и да махна омразния корем. Twisted Evil
Днес ще имам време и за една Зумба освен за обръча. Flutter

# 363
  • в моя свят
  • Мнения: 849
pina супер си  Peace Не мога да повярвам,че на първата снимка си пак ти.Аз винаги съм била слаба и ако напълнея зимата малко то го виждам само аз,а всички около мен ми казват,че си въобразявам.Не знам дали ако напълнея много бих имала такава воля и постоянство като твоите да постигна такива преобразяващи резултати.Аз няма какво да пускам преди,защото съм си все така само сега изглеждам по-стегната заради спортуването.
Наистина съм впечатлена и искам да попитам надявам се не е неудобно и не се сърдиш.....винаги ли си била така както сега и поради някакви причини си напълняла повечко като на снимката преди или дълго време си била по пълна и сега си отслабнала с много упоритост.Т.е. питам каква ти е натурата?
Снимките наистина са така да се каже разголени(ти като каза аз мислех,че нещо по прашки и сутиен),но пък какво от това като изглеждаш много добре  Grinning

# 364
  • Сф
  • Мнения: 1
Здравейте! Имате страхотни резултати за което ви поздравявам!
Искам и аз да се заема с каланетика. Но нещо не разбирам...Една и съща ли правите всеки път в продължение на месеци или става въпрос за различни. Какво означава "направих каланетика 24 час?"? Това все различни серии ли са?
Благодаря предварително за отговора Simple Smile

# 365
  • Мнения: 11 747
me4ta22 , не е неудобно, ще кажа  Simple Smile
Винаги съм била слаба. Имала съм моменти на леко запухкавяване, около пубертета май, но става дума за 5-6кг... Ръста ми е 167см, най- слаба съм била 50кг но само за едно лято. Най- продължително, около 5-6-7-8 години съм била между 52 и 54кг.  Така до 28-мата си година, когато внезапно и бързо започнах да пълнея. Не съм имала бременности, не съм раждала. Дали от възрастта, дали от стрес, защото и двата фактора ги имаше... дали от повече ядене, което също беше факт, но аз цял живот съм хапвала добре! Стигнах рекордните за мен 68кг. Стана адски бързо, за около 6 месеца. После 3 години правех неуспешни опити да отслабна. Накрая някак успях да издържа - обикновено изкарвах по 1 месец и се отказвах. Сега вече 7 месеца съм на Дюкан (с леки мои подобрения), от 1 месец съм в 3-та фаза (за здържане). От 5,5месеца спортувам в къщи - Тае Бо, Каланетика, Зумба, обръч. Сега, актуално от днес тежа 53,9кг. Талията ми е 61,5см, бицепса ми е 24см.  Peace

# 366
  • Мнения: 8
Здравейте ... направих голяма глупост...зарязах тренировките и продължих с диета от която до вчера кудкудяках....яйца, яйца японско чудо.....еми резултат почти никакъв. Затова днес поднових тренировките.1 час тае бо и стречинг.
pina me4ta22 изглеждате чудесно просто...аз лично за резултати като вашите мога само да мечтая...сега наблягам само на кардиото и домашни грижи, че имам още доста да свалям. Поздравления за резултатите...надъхвам се още повече като ви чета.

# 367
  • Мнения: 11 747
danska1977 , всичко тръгва от там, че в програмата '10 години по- млади в 10 часа' Калан казва, ето какви резултати имат моите ученици, само за 19 часа занимания - следват снимки преди/след. В края на програмата - видеото, Калан казва, ето това беше 1 час Каланетика. Затова броим  Wink  За 19 часа/ занимания/ тренировки - както и да ги наречеш, се очаква да стане чудото.
Това важи, принципно, само за тази програма, тъй като програмата Супер Каланетикс е много по- високо ниво и там резултатите са доста по- бързи, според мен, но тя не е по силите на начинаещите, че и на напредналите не съвсем. Другите инструкторки по каланетика, аз лично, не ги признавам  Peace  Simple Smile

Момичета, благодаря за комплиментите!  Hug

# 368
  • в моя свят
  • Мнения: 849
pina супер сантиметри на талия,моята заби на 63см. и не мърда.А и на снимките не се вижда корем(нали писа,че не можеш да го смъкнеш).Така или иначе от страни не може да е толкова плосък корема както погледнато отпред.Аз уж нямам корем като съм права,но като седна няма как да не се вижда коремче,а и чак толкова не искам да се вманиячавам.Момичета и аз благодаря за комплиментите.

# 369
  • Мнения: 4
Днес реших да пробвам каланетика и си изтеглих SuperCallanetics.Харесва ми,че разтяга ,но нещо ми е бавна.От днес подновявам скачането на въже и съм решила да не спазвам някакви стрикти диети (като Дюкан),че след ден-два на диета и не мо'и мъ спря нищо. newsm55 Ще си хапвам нормално пък каквото ще да става. Rolling EyesПоздравления за момичетата със снимките. newsm10

# 370
  • Мнения: 5 591
.
pina me4ta22 изглеждате чудесно просто...аз лично за резултати като вашите мога само да мечтая...сега наблягам само на кардиото и домашни грижи, че имам още доста да свалям. Поздравления за резултатите...надъхвам се още повече като ви чета.
Peace Peace Peace
Момичета,поздравления и от мен.Аз също мога само да мечтая за резултати като вашите.Не мога да махна този корем и това си е.
Sad Аз съм 160 см и 63 кг.Пълнея в корема,дупето и краката.Тъй като заради крака не мога да правя друго освен каланетика,не знам как   ще  махна корема.Мислех си за обръч,но предполагам,че натоварването на краката е голямо при въртенето и не е за хора с болна става като мен.Приемам идеи за някакви упражнения за корем. newsm78 Thinking

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 17:08 от vancheto

# 371
  • Мнения: 8
Ми vancheto и аз съм 160 висока...сега съм си поставила за цел да стигна 50 кг пък после ще му мисля...дали още 5 или и без тях ще се харесам.
Какво ти има на краката? Аз правя само тае бо сега, преди правех и каланетика но реших че е по-добре да я оставя за после като си сваля килограмите и с нея просто да се оформя и да продължам да я правя и след това нещо като запазване на фигурата. Уплаших се да не взема да увелича мускулната маса...пък сланинките отгоре да продължават да си се тресат.
Аз пък имам проблеми с кръста които много странно но когато правя тае бо не ме боли и там със самото скачане (то е малко по-различно от обикновеното скачане) имам чувството че и корема се стяга, e  резултата с корема не е блестящ но пък много бързо смъкнах от обиколката на талия и ханш. Сега талията ми е 70 а ханша 101 см. По принцип ако можеш да правиш Пилатес е много хубаво за корема не се натоварват много краката и всичко е концентрирано в областта на корема. Аз не издържам на Пилатес  за жалост.

# 372
  • Мнения: 408
мечта22, страхотни резултати!
пина, за съжаление не ги видях твоите снимки.

# 373
  • в моя свят
  • Мнения: 849
vancheto от всичкото кардио за което се сещам обръча май е най-лекото като натоварване,но определено дава резултати.Наистина натоварва краката,но не чак толкова.Опитай мисля,че няма да има проблем особенно ако въртиш в по умерено темпо няма да усетиш натоварване в краката.

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ах,pina за втори път пропускам шанса да те видя.За което много ме е яд. Blush
Мечта,браво. Peace

Аз рядко пиша,т.е почти не пиша ,защото не тренирам вкъщи,но следя темата защото много ви се кефя.  bouquet И м/у другото съм свалила доста от нещата,които сте дали като линкове. Grinning
Може да не ги играя вкъщи ,но ги вмъквам като елементи в моите часове,защото обичам разнообразието немога да си представя как всеки път поднасям едно и също.Както и да е това е друга тема.
hoshishi ,тае-бо помага за стягане на цялото тяло,както и за коремната мускулатура разбира се ,защото за да  реагираш бързо с удар или ритник трябва да стегнеш цялото тяло.Но определено си е за хора без проблеми със ставите,защото резките удари и ритници натоварват.
Ето ме и мен,като за майка на трима е добре,но е далече все още от формата ,която съм имала преди 4 -5 години,то от тогава два пъти раждах  Wink Нямам корем и е малко кофти снимката,но се вижда де. Embarassed Embarassed
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2361/141084516819624067741243 … lbo9IaatAkb3G.JPG

Общи условия

Активация на акаунт