Тренировки в домашни условия-3

  • 28 126
  • 429
  •   1
Отговори
  • в моя свят
  • Мнения: 849



 


нашата таблица

Стари теми:

Кардио и силови тренировки в домашни условия-2
Кардио и силови тренировки в домашни условия
 Домашна аеробика и тае бо   
 Домашна аеробика-2
Teма 1-Синди Крауфорд
Тема 2-Синди Крауфорд
Тема 3-Синди Крауфорд   
Тема 4-Синди Крауфорд

А ето и програмите:
CD1-Синди
CD2-Синди
Идеален ханш
Стройни и красиви
Още програми с упражнения
Упражненията на Синди Крауфорд директно от You Toube
Руски сайт за тренировки в домашни условия
Упражненията на Jordan за след раждане
Тренировка у дома( упражнения със снимки)


Още програми:
Зумба
Каланетика
Pump It Up! The Ultimate Dance Workout DVD RIP
Пилатес
Turbo Jam
тае бо
Carmen Electra Fit To Strip

Растяжка за 10 минут
10 минут для пресса
Ноги за 10 минут
10 минут для ягодиц
10 мин. Пилатес
10 Упражнения За Стегнат Корем
belly dance
Фитнес и аэробика
 

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 20:07 от me4ta22

# 1
  • Мнения: 4 678
запис

# 2
  • Мнения: 97
me4ta22, защо не си се похвалила, че си си удължила косата smile3501
Шегувам се, но снимката е страшно стимулираща и сякаш в новото продължение е събрано много повече от всичко досега.
Много упоритост на всички, да заприличаме на мацката от снимката. Трябва да се стегнем, навън мирише на лято.

# 3
  • Мнения: 11 747
Освен да се запиша, какво друго ми остава  Simple Smile Напоследък влязох в ритъм - всеки ден обръч и 3 пъти седмично Каланетика  Peace

# 4
  • Мнения: 4 678
..аз не знам защо се записах ...като тренирам във фитнес..ама ..а де Laughing
..да ви следя изкъсо Laughing
..а сетих се...правя кардио в къщи Mr. Green

# 5
  • в моя свят
  • Мнения: 849
me4ta22, защо не си се похвалила, че си си удължила косата smile3501
Шегувам се, но снимката е страшно стимулираща и сякаш в новото продължение е събрано много повече от всичко досега.
Много упоритост на всички, да заприличаме на мацката от снимката. Трябва да се стегнем, навън мирише на лято.

   vessit де да съм така като момичето на снимката......
Междудругото снимката беше и на старата тема и току що я смених и откраднах малко снимки от други теми  Wink

Поци добре е да ни следиш,така като имаме въпроси няма да те търсим в другите теми и ще си ни под ръка.А щом правиш кардио в къщи да сложим и една снимка на мъж на първа страница  Grinning


Последна редакция: чт, 07 май 2009, 20:17 от me4ta22

# 6
  • Мнения: 4 678
Мечта..няма нужда от снимка Laughing

# 7
  • Мнения: 8
Страхотно оформена нова тема  smile3501 Поздравления me4ta22
След няколкодневна почивка ...днес стартирах с разходка (бързо ходене и отчасти бавно бягане) в Борисовата градина към 2 часа. Но пак започвам сериозно, че кантарът ми сякаш спря да отчита....като е заковал на 64 и не мърда.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 154
запис запис   261uu

# 10
  • Мнения: 5 591
me4ta22 ,поздравления за оформлението на новата  тема.  bouquet  bouquet  bouquet

че кантарът ми сякаш спря да отчита....като е заковал на 64 и не мърда.
hoshishi ,май с теб се мерим на един кантар. Tired


Аз в  сряда направих 16 час каланетика и до днес почивах.

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 22:43 от vancheto

# 11
  • Мнения: 1 731
Не съм влизала досега в темата ви ,защото трябваше първо да посваля малко.Но вече е време за спорт.Та...по тоя повод имам въпросче.Разгледах сайтовете ,които сте пуснали ,но не мога много да се ориентирам кое ще е най-добре за мен.В смисъл за около 10 мин 2пъти на ден кои упражнения да правя за стягане на дупе и крака?Моля ви за помощ ,че е спешно вече.
Аз все пак ще се поразровя в града къде мога да ходя на танци ,но е хубаво и вкъщи да правя .  bouquet Hug

# 12
  • Мнения: 8
vancheto много е тежко ... мисля даже да мина на някаква диета, че до сега само спорт и никакви ограничения в храната. Ама просто не ми се искаше, защото е много по лесно да направя спорта като част от живота ми занапред, отколкото вечно лишение от определени храни.
Сега приключих с 30 мин ръченица...спрях в много неподходящо време...трябваше поне час ...ама други задължения се отвориха.

# 13
  • Мнения: 408
иха, бравос за новата тема!  Hug мечта, супер е!

Хора, да ви кажа все по-добре се чувствам (надявам се и изглеждам)... нещо имам забавяне със започването на фитнеса, но и това ще го корегирам....

супер сте всички!   bouquet


# 14
  • Мнения: 97
Не съм влизала досега в темата ви ,защото трябваше първо да посваля малко.Но вече е време за спорт.Та...по тоя повод имам въпросче.Разгледах сайтовете ,които сте пуснали ,но не мога много да се ориентирам кое ще е най-добре за мен.В смисъл за около 10 мин 2пъти на ден кои упражнения да правя за стягане на дупе и крака?Моля ви за помощ ,че е спешно вече.
Аз все пак ще се поразровя в града къде мога да ходя на танци ,но е хубаво и вкъщи да правя .  bouquet Hug
Според мен времето, което си си отделила за гимнастика е прекалено малко. Трябва да си направиш една програма от минимум 40 мин. А кое ще е най-добре за теб ще разбереш като пробваш различни варианти, т.к. за всеки си е много индивидуално. Най-добре си избери конкретни упражнения за проблемните зони от различните програми и си ги направи като комплекс, плюс поне 20 мин. степер, а ако нямаш - качване на стълби.

Общи условия

Активация на акаунт