Тренировки в домашни условия-3

  • 28 135
  • 429
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
Да направя и аз запис в любимата си темичка, и ви давам веднага едно линкче към Denise Austin  http://www.youtube.com/watch?v=93xYuReqEPE&feature=related. Отдясната страна има и много други нейни видеоклипчета Peace

# 31
  • в моя свят
  • Мнения: 849
eli76 супер клипчета  Peace  Малко са кратички,но много неща могат да се взаимстват от тях.  bouquet

Аз днес за първи път пропуснах сутринта,но сега започвам Синди и после обръч.

# 32
  • Мнения: 5
Здравейте момичета и Поци, кога успяхте да натрупате 3 страници Simple Smile)))
И аз съм отново в темата, не тренирах една седмица, защото бях на екскурзия, но пък ходех по цял ден, та пак е нещо - от неделя съм с вас - отново с идеален ханш, малко кардио и коремни.
Успех на всички  Hug

# 33
  • Мнения: 84
me4ta 22 и на мен ми е досадничко да ги сменям непрекъснато заради краткостта им, но това си има и предимства, че можеш да си го повториш или потретиш, или просто сама да си създадеш от тях програма за един час.

# 34
  • Мнения: 6 604
Аз сега свалям нещо от тази Денис Остин. Много е голямо,но като се свали ще пиша как ми се струва. От малкото ,което видях в ютюб ми прилича на Били Бенкс.

# 35
  • Мнения: 84
Ще се радвам много на линкче след това  Hug

# 36
  • Мнения: 910
запис от мен в новата тема,временно прекъснах спорта,но се надявам от понеделник пак да започна
me4ta22  bouquet

# 37
  • Мнения: 97
Днес се заинатих, за първи път 45 мин. обръч и след половин час почивка ще поработя по силовата част, че напоследък коремните упражнения в стягащата част нещо куцат. Как го оформяте този корем само с обръча, при мен не се получава, ама то нали сама си се деформирах.... Стига съм писала, влязох само да се амбицирам и да почвам пресите с балансиращата топка. newsm44

# 38
  • Мнения: 229
И аз съм тук  newsm39

# 39
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Как го оформяте този корем само с обръча
  Аз определено не разчитам на обръча....а за корема пък въобще не бих казала,че помага....дори последно време се замислям защо продължавам да го въртя,започнах заради паласките,но те много бързо се стопиха предполагам основно заради кардиото тренировките,а сега се надявам обрача да помогне за намаляването още с2-3см. на талията....но мисля,че резултата е комплексен и само от обръч едва ли нещо може да се очаква.

# 40
  • Мнения: 2 070
аз обръча го използвам само за стопяване на мазнините  Wink

вчера сутринта 20 мин кростренажор и 20 обръч
след обяд още 20 мин обръч

....преди малко си премерих талията .....пак + 2см

# 41
  • Мнения: 11 747
Ами, на мен от обръча ми се топят мазнините, поне така си мисля  Thinking Аз на корема си имах една малка, мазна възглавничка, която в момента е значително намалена. Друго кардио не правя, няма начин да е от него.

Вчера не ми остана време за каланетика, премествам я за днес. То тази седмица големи размествания станаха, но пак добре, че поне тренировките вървят, няма пропуски.

# 42
  • Мнения: 11 747
Току що си извъртях обръча 51мин.
Искам да споделя за обръча по- подробно. Аз въртя около 45-50мин обичайно, стигала съм до 1 час, а минимума ми е 40мин, но гледам да е рядко, дори много рядко. Първите 30мин въртя с бързо темпо, но се загрявам, очупвам, раздвижвам се. После започва истината - последните 10-15мин въртя с много високо темпо!  Peace Едва виждам обръча пред носа си. Потя се, усещам голямо натоварване в краката, дупето и корема. Приключвам плувнала в пот и определено ускорен пулс. Ползвам музика с бърз ритъм, помага ми да улавям ритъма и така да контролирам темпото на въртене. Най- добре са циганските кючеци. Не арабските - те са по- бавни, а тези на Амет и Илиян са идеални! Не става дума за музикални предпочитания  Simple Smile Ритъма е бесен, едвам му смогвам. Въртя с единият крак напред, около 10см изнесен, така по- лесно се поддържа темпото, после сменям с другия крак, минавам и през двата крака на една линия, клатя се на двете страни - леко. Може и някоя стъпка, съвсем малка. От такава тренировка, няма начин да няма ефект!  Peace

# 43
  • Мнения: 408
Току що си извъртях обръча 51мин.
Искам да споделя за обръча по- подробно. Аз въртя около 45-50мин обичайно, стигала съм до 1 час, а минимума ми е 40мин, но гледам да е рядко, дори много рядко. Първите 30мин въртя с бързо темпо, но се загрявам, очупвам, раздвижвам се. После започва истината - последните 10-15мин въртя с много високо темпо!  Peace Едва виждам обръча пред носа си. Потя се, усещам голямо натоварване в краката, дупето и корема. Приключвам плувнала в пот и определено ускорен пулс. Ползвам музика с бърз ритъм, помага ми да улавям ритъма и така да контролирам темпото на въртене. Най- добре са циганските кючеци. Не арабските - те са по- бавни, а тези на Амет и Илиян са идеални! Не става дума за музикални предпочитания  Simple Smile Ритъма е бесен, едвам му смогвам. Въртя с единият крак напред, около 10см изнесен, така по- лесно се поддържа темпото, после сменям с другия крак, минавам и през двата крака на една линия, клатя се на двете страни - леко. Може и някоя стъпка, съвсем малка. От такава тренировка, няма начин да няма ефект!  Peace

еха,pina, страшна си !   bouquet Joy направо ме разби

# 44

Общи условия

Активация на акаунт