Тренировки в домашни условия-3

  • 28 128
  • 429
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 591
Добро утро!

Тази утрин направих 17 час каланетика.
hoshishi ,аз от месец броя калории,но не бях много стриктна по празниците и до сега имам свален само 1 килограм.Кантарът ми закова на 63 и не мърда и грам надолу.
Хубав ден от мен.  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 070
Добро утро  Laughing

Вчера: 1 час каланетика и 10 мин кардио  Blush.....защото детето се събуди. Имаме спор с него кой да кара тренажора  Mr. Green

Започнах много да си харесвам горната част на корема  Laughing .....едни мускули започнаха да се открояват  Whistling но само в горната част.
Качила съм 1 кг, мисля че е от мускулите и целулит почти не ми остана  Simple Smile

п.п. Мечта мацките са много мотивиращи  Peace

# 17
  • Мнения: 99
Аз вчера правих 7-ми час каланетика. Нея съм решила да я ползвам само като съм уморена и като съм в МЦ, иначе яко кардио. Чакам сега чудеса от бърнърите. Пак почнах диета, само пустите банички дето правя на детето така ме изкушават, все обирам коричките  Mr. Green Embarassed .  Като гледам табличката само аз не мърдам, то и затова не съм давала мерки. Свалих 2, качих 3, пак свалих, после пак качих. Пусти празници. Ама сега имам 2 месеца през които съм решила, мин 5 кила надолу трябва, да видя най-накрая 5.. на кантара.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Вчера вместих 20мин зумба експрес, днес сутринта "стройни и красиви" и ми хареса много, не е тежко и е приятно.

# 19
  • Мнения: 11 747
току що си направих 30мин обръч - само.... тъй ме мързи...  Tired  Сега си правя закуска с трици, зелен чай.
И аз не съм се похвалила, че корема ми и в горната и в долната част изглежда вече доста добре! Мисля, че е от обръча  Peace Паласките ми са вече микроскопични, но все пак ги има. Килограмите ги затвърдих на 54, дори малко клони надолу, но не го броя.

# 20
  • Мнения: 4
Добро утро!Днес гърди и после 15 минути.Остава ми 1кг само и имам чувството ,че съм постоянно гладна.

# 21
  • Мнения: 8
vancheto да намерих темата за калориите. Мерси...ще я изчета. Тази седмица реших да лунувам.
Иначе днес 30 минути тае бо и пеш до работа - 4км. Довечера мисля Каланетика ако ми остане време. Успех!

# 22
  • София
  • Мнения: 154
пхюююю  smile3508 направих един час и на последните упражнениня за стегнат корем като се бях засилила , то те свършили а аз бях готово за още  Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 209
Здравейте момичета, и аз от два дни се мъча да намеря време в домашни условия да потренирам, днес въртях 30мин на кростренажора, но се интересувам вие как се храните , сигурно спазвате някакъв режим на хранене, имам дв сваля 6кг , дано да успея .Не искам да спазвам някакви строги диети, предпочитам да отслабвам по- бавно отколкото за една седмица.

# 24
  • Мнения: 6 604
Незнам дали е коментирано,ако е -извинявам се Embarassed.
Но-ако не въртиш въжето толкова бързо и не скачаш толкова интензивно(в стил бокс) а скачаш по-бавно и не винаги с двата крака едновременно ще има ли ефект от скачането?
Мале как го обясних,но дано ме разбрахте Blush.
Искам да поскачам малко за кардио,но не издържам много интензивното скачане Tired. Та си мисля има ли смисъл да скачам тогава Thinking

# 25
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Midi4ka* аз отначало скачах по същия начин бавно и първо единия крак после другия.Поци каза,че се брои,важното е пулса да е ускорен....

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 13:24 от me4ta22

# 26
  • Мнения: 6 604
Помня ,че имаше дискусия по въпроса ,но точно това не помнех. Благодаря ти.  bouquet

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
midi4ka, най-добре интервално - ту бързо, ту бавно, по 3-4-5 мин, това се смята че смъква най-ефективно.

# 28
  • Мнения: 123


     Не съм писала скоро ,но спортувам  Flutter

           
            bouquet    Успешен ден момичета   Hug
                                         
                                                                           и на теб Поци
   Grinning

# 29
  • Мнения: 42
Здравейте и в новата тема!

Днес почивам  Heart Eyes, ама да се запиша  Hug Hug Hug

Приятен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт