Тренировки в домашни условия-3

  • 28 135
  • 429
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 604
Сега пробвах това дето свалих от Денис Остин.
Доста се различава от филмчетата в ютюб. В смисъл-едва се изпотих. 45 мин е трайността ,но не ме натовари изобщо. Даже накрая на разпускането като каза-трудното свърши  #Crazy.
Свалих го от Мининова. Това беше единственото филмче от нея,качено там. НЯкаква комбинация от йога и пилатес е . Става за "онези" дни,когато не можем да се натоварваме толкова.
Ако искате линк ще го пусна .

# 46
  • в моя свят
  • Мнения: 849
pina аз също въртя обръча на максимум темпо т.е. най-бързо,но мисля,че е индивидуално като всяко друго кардио.Някой се потят и напрягат примерно на обикновена аеробика,други на тае бо и така при всеки различно......аз лично при въртенето на обръч се потя само под мишниците.Въртя само по 30 мин.,защото ми е ужасно скучно вече.Тренирам от 2 мес. и от самото начало съм с обръча.Та за 2мес. съм намалила талията с 10см.,бях 74см. сега съм 64см. и определено обръча е помогнал за това,но не само.Сега се чудя дали да си почина малко от него,защото по кръста почти нямам подкожна мазнина и може би целта ми за 60см. талия никога не бих стигнала.....като ученичка бях 58см. талия,но от тогава до сега не се бях мерила и след раждането може би съм се разширила и като нямам вече мазнини да топя в тази област няма и как да намаля сантиметрите.(все пак се надявам на поне още -2см.)
Междудругото разните му стъпки докато въртя обръч също не ме загряват и изпотяват.При мен малко действа само движенето на ръцете.Разтварям ги отстрани на тялото и пляскам над главата и така през цялото време.Междудругото така когато ръцета са изпънати на горе кръста се изпъва като струна и обръча се усеща много по приятно.Също ми направи впечатление,че някой вече не усещат там където минава обръча.Аз никога не съм посинявала от него,но определено го усещам.Може би е от обръча,тези масажиращите и тези с по голяма окръжност така блъскат,че няма как да не го усещаш.

# 47
  • Мнения: 4 678
Ааааааааааа..забравих Joy
..днес..обръч..30 мин
..скачане на въже 15 мин Hug

# 48
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Поци наистина ли въртиш обръч?
Междудругото да попитам-предполагам,че нямаш никакви излишни мазнини,а само мускули...защо тогава правиш всекидневно кардио?...на такива мускули не трябва ли силовата тренировка да е в пъти повече от кардиото? Въпросът ми е,че когато няма мазнини не се ли топи мускула?

# 49
  • Мнения: 4 678
Поци наистина ли въртиш обръч?
Междудругото да попитам-предполагам,че нямаш никакви излишни мазнини,а само мускули...защо тогава правиш всекидневно кардио?...на такива мускули не трябва ли силовата тренировка да е в пъти повече от кардиото? Въпросът ми е,че когато няма мазнини не се ли топи мускула?


.да..и е труден..защото не стои сам на мен..а е гладък..от дърво..от художествената гимнастика..лепен е от 6 пласта дърво..ха ха .абе доста пот падна Laughing
..не бях въртял от половин година..качествено  bouquet

# 50
  • Мнения: 11 747
me4ta22 , страхотни постижения имаш, 10см от талията  Peace
Значи, все пак си доволна от обръча, поне донякъде. Но наистина, след 2 месеца и аз бих го спряла, а по- натам може пак  Peace Аз така и мисля да направя, още 20 дни имам.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета записвам се,че ви следя редовно нищо,че аз спортувам в зала ,а не вкъщи.Желая много нови успехи на всички. Grinning Peace

# 52
  • Мнения: 99
Като прочетох какво е смъкнала, мечта, ми иде да хукна към първия магазин за обръчи (нищо че не съм въртяла никога в живота си). Браво!!!

# 53
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Здравейте  bouquet Аз ви следя, спортувам си вкъщи  Peace, само че не се разписвам...    Вие ме надъхахте да си купя въже Laughing, и въпросът ми е дали ще ми се развият прасците или бедрата....или се постига цялостно стягане на краката newsm78   Смятам да треинирам 3x 30 min. , а в другите дни Синди:) 
П.С. Извинявам се, ако повтарям тази тема

# 54
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
П.С.  Моля ви ((Поци  Laughing ) кажете какъв резултат ще постигна с това скачане, не искам нежелани резултати?   Thinking

# 55
  • Мнения: 4 678
П.С.  Моля ви ((Поци  Laughing ) кажете какъв резултат ще постигна с това скачане, не искам нежелани резултати?   Thinking
..кардио ефект..махане на мазнини
...краката ще се стегнат..заедно с тях и прасеца Peace
дали ще се развие...при всяка тренировка мускула се развива..но при вас става трудно Peace

# 56
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Поци   Grinning, благодаря ти за изчерпателния  отговор!!!  newsm74

# 57
  • вкъщи
  • Мнения: 704

 днес въже -10мин  и бягане 20мин

 


 

 

 



 

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 18:55 от Йовета

# 58
  • Мнения: 4 678
Йовета..понеже копираш от нета..слагай и сайта
http://www.malkitaini.com/index.php?m=2293
..и явно разбираш,искам да те попитам кое е най -подходящо кардио,за сваляне на мазнини

# 59
  • Мнения: 8
Не съм писала от доста време, но .... да се отчета  за днес
сутрин кардио - 1час тае бо и миене на прозорци
Това ми е само за днес и се чувствам уморена.


, но общо за седмицата трябва да се съберат не по-малко от 150 минути физическа работа.


аз пък съм чувала за 250 мин седмично....сега  кое е по-вярно?

Общи условия

Активация на акаунт