Домашна аеробика 2

  • 31 098
  • 326
  •   1
Отговори
# 315
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Много ви благодаря, момичета  Hug Ще се възползвам от тези съвети.

На мен и кардиото си ми трябва, защото все още имам да свалям и то доста - поне 10кг.

Иначе, да ви каж, снощи четох тази тема на първата страница и си дръпнах малко гимнастика от нета. И направо съм в екстаз от PUMP IT UP - много ми хареса - музиката, темпото, момичетата изглеждат прекрасно. Реших да се пробвам и се оказа, че се издържа, поне първите части. Всъщност, аз стигнах май до най-трудната и просто спрях ДВДто, защото беше 00*30 полунощ и хем ми се спеше, хем се притеснявах да не вдигам шум в панелката. Довечера само да се прибера ...  Flutter

Вие тренирали ли сте по този диск? Той е дълъг - 1*17h. Аеробика е. И на мен ми харесва  Peace
Някой да има нещо да ме предупреждава по тренировката?  Thinking

Хайде, като се прибера довечера ще тегля и вашите препоръки.

Благодаря и успешен ден   bouquet

# 316
  • Мнения: 1 163
Pina, дръпна ли руската каланетика. По лесна ли е от на "баба" Калан. Ако някой я е дръпнал да сподели, че май ще минавам на каланетика.
Малкото болно не съм спортувала от събота  Sad Sad Но днеска като се върна от работа ще се постарая ама искам да знам за каланетиката да я дръпна ли и аз  newsm78 newsm78
Vessit, Kalaka, Me4ta22 виждам че добре спортувате На новите добре дошли в темичката. Ще пиша как съм се представила довечера.

# 317
  • Мнения: 11 747
Руска не съм теглила, теглих от руския сайт, но американска Еволюшън - по-лесна се оказа.

# 318
  • Мнения: 2 068
Aз руска теглих от замунда и това ми беше и първата каланетика която правих. Не беше лесна. Аз и преди съм го писала че не ми хареса защото бяха много намръщени момичетата. Все едно някой беше насочил пистолет към тях и им казваше "тренирай или....." #2gunfire
 
Днес правих цялата Еволюшън и май няма да повторя  Rolling Eyes твърде лесна ми се стори. Оставам си на старите. Много повече ми харесват не само присъствието на "леля", "баба" , "стринка" .....Калан Mr. Green. а и броенето.  Така знаеш колко ти остава и се стягаш да изкараш до край.  Wink

 newsm78 а какво стана с обединяването на темите?

# 319
  • в моя свят
  • Мнения: 849
И двете теми вече са около 20стр. и може би е време да пуснем нова тема с линковете от 1-ва страница и на двете.Имам идея за заглавие:Силови и кардио тренировки в домашни условия:

# 320
  • Мнения: 2 068
me4ta22 не е лошо. така ще става ясно за какво точно е темата  Wink

ето за сега таблицата

# 321
  • Мнения: 1 163
me4ta22 не е лошо. така ще става ясно за какво точно е темата  Wink

ето за сега таблицата



 Peace Peace

# 322
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
а може ли и аз да се влюча във вашата групичка?

да дам мерки, килца и цел  Simple Smile

# 323
  • Мнения: 2 068
разбира се  Hug

Да си призная аз имам проблем .........всеки си гледам корема  ooooh! и сега съм решила 2 седмици да се опитам да не го правя. 

# 324
  • Мнения: 11 747
Oх, Калака.... Аз всеки ден си гледам всичко, най-подробно се изследвам в огледалото и то сутрин и вечер, не че нещо се е променило...  Confused

# 325
  • Мнения: 1 479
Привет и от мене!
Днес съм на турбото с топките и пак турбо за корем!
Гледах новата каланетика, но не ми харесва!
Много бавно напредвам с топката!

# 326
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Момичета ето НОВА ТЕМА-обединена.Ако някой има идеи какво още да се прибави на 1-ва страница нека пише.Не знам обаче как се информира за заключване на старите 2 теми.

Общи условия

Активация на акаунт