Тренировки в домашни условия-3

  • 28 127
  • 429
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 408
Ах,pina за втори път пропускам шанса да те видя.За което много ме е яд. Blush
Мечта,браво. Peace

Аз рядко пиша,т.е почти не пиша ,защото не тренирам вкъщи,но следя темата защото много ви се кефя.  bouquet И м/у другото съм свалила доста от нещата,които сте дали като линкове. Grinning
Може да не ги играя вкъщи ,но ги вмъквам като елементи в моите часове,защото обичам разнообразието немога да си представя как всеки път поднасям едно и също.Както и да е това е друга тема.
hoshishi ,тае-бо помага за стягане на цялото тяло,както и за коремната мускулатура разбира се ,защото за да  реагираш бързо с удар или ритник трябва да стегнеш цялото тяло.Но определено си е за хора без проблеми със ставите,защото резките удари и ритници натоварват.
Ето ме и мен,като за майка на трима е добре,но е далече все още от формата ,която съм имала преди 4 -5 години,то от тогава два пъти раждах  Wink Нямам корем и е малко кофти снимката,но се вижда де. Embarassed Embarassed
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2361/141084516819624067741243 … lbo9IaatAkb3G.JPG

ех kloie страшна си ! страхотни резултати са това според мен! поздравления!   bouquet

# 376
  • в моя свят
  • Мнения: 849
kloie супер си,но май няма за какво да те поздравявам,защото ти май си професионален инструктор ако не се лъжа.Нали ти организираш бут камп на открито в Бургас.Дано не греша,но преди четох в темата и мисля,че си ти.....и в този ред на мисли очаквала съм да изглеждаш така.  bouquet

# 377
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Благодаря ви мацки,пуснах снимката за да може майките с повече от едно детенце да знаят,че не е невъзможно.  bouquet
Да инструктор съм. Embarassed Embarassed

Обаче ако знаете всъщност какво слонче бях при всяка бременност и след всяко раждане.Направо ме е срам да се гледам и на снимка. Embarassed Embarassed Винаги бях + 25 килограма ,въпреки,че никога не съм си хапвала безразборно.

# 378
  • Мнения: 8
kloie страхотна си...БРАВО за волята и упорития труд, защото това ми се вижда постигнато именно така.

hoshishi ,тае-бо помага за стягане на цялото тяло,както и за коремната мускулатура разбира се


Усетих аз че има нещо такова затова продължавам...само дето ми се иска и пробвам в някоя зала за разнообразие.

Аз нямам снимки преди и след но ми се щеше да имам за да си напомням че никога повече не трябва да стигам до там. Може довечера да накарам да ме снима ... то аз имам още за сваляне така че като стигна до заветната цел пак ще се снимам  и ще се покажа.

# 379
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Благодаря ви мацки,пуснах снимката за да може майките с повече от едно детенце да знаят,че не е невъзможно.  bouquet
Да инструктор съм. Embarassed Embarassed

Обаче ако знаете всъщност какво слонче бях при всяка бременност и след всяко раждане.Направо ме е срам да се гледам и на снимка. Embarassed Embarassed Винаги бях + 25 килограма ,въпреки,че никога не съм си хапвала безразборно.


дай някакъв план за тренировка

# 380
  • Мнения: 35
kloie,виждам че си от Бургас.Къде си повеждаш тренировките?И какво точно тренираш?Ще ми е приятно да се запознаем!

# 381
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Днес никой не е писал,а аз нямах време да седна пред компютъра,но имах време да тренирам.Сутринта рано,рано 30мин. обръч и вечерта каланетика 25 час. Утре ще почивам и се надявам през новата седмица да нямам пропуски.

# 382
  • Мнения: 164
Здравейте, не съм писала отдавна, но чета  Peace
Покрай заболяването ми ми забраниха изморителни тренировки и диети, поне за сега, но гледам да правя по нещичко. Всеки ден въртя обръч по 40 минути, понякога правя и малко упражнения за различни мускулни групи. Мисля от утре да подновя каланетиката.
А обръча го въртя около месец, но не като Пина  Crazy, и пак виждам резултат - леко ми се е прибрало шкембето и изглежда малко по-добре.
Пина, и аз не успявам все да видя снимките ти, но според отзивите на момичетата имаш коренна разлика, така че приеми моите поздравления и продължавай в същия дух   bouquet
Успех на всички с тренировките  Hug

# 383
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен Simple Smile И аз днес се завръщам в отбора с 40 мин. обръч. Доста дълго не бях играла нищо, но се надявам че нещата при мен са тръгнали към добро и вече ще съм редовна. Не знам дали си въобразявам, но за времето когато не тренирах въпреки че съм свалила един кг и не съм мръднала на см в кръста, коремът ми пак се е подул и отпуснал newsm78

# 384
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Аз днес мислех да почивам,но отново така съм се надъхала за тренировки,че...да видим до кога.

Днес 30мин. обръч рано сутринта и над вечер упражнения за гръб,рамо и гърди.За всички по 3 упражнения с по 3 серии.Накрая и 3 серии х 15 лицеви опори.
Относно лицевите опори да ви питам вие по колко можете да правите(не за сериите,а на веднъж до колко издържате,аз до 22-23)?Не знам защо,но нещо ми са труднички.Покрай упражненията за бицепс и трицепс с гирите вече имам много хубав релеф на ръцете (като за жена де,но точно такъв какъвто исках  Simple Smile) и мислех,че би трябвало да съм по издражлива в ръцете,но лицевите нещо не ми се отдават.
Аз по принцип имам наблюдения само върху мъжете,че издържат на много,но за жените не знам.....за това питам вие по колко можете да направите?

# 385
  • в провинцията
  • Мнения: 249
http://vkushti.tialoto.bg/article.php?id=8437
Тук пише "Въртенето на обръч е чудно кардио упражнение". Леко съм озадачена, кардиото не беше ли нещо по-интензивно - бягане, колоездене, скачане на въже и т. п.?  newsm78
В интерес на истината не съм въртяла обръч, затова искам да попитам тези, които го правят - като кардио ли усещате натоварването?

# 386
  • Мнения: 4
Аз днес мислех да почивам,но отново така съм се надъхала за тренировки,че...да видим до кога.

Днес 30мин. обръч рано сутринта и над вечер упражнения за гръб,рамо и гърди.За всички по 3 упражнения с по 3 серии.Накрая и 3 серии х 15 лицеви опори.
Относно лицевите опори да ви питам вие по колко можете да правите(не за сериите,а на веднъж до колко издържате,аз до 22-23)?Не знам защо,но нещо ми са труднички.Покрай упражненията за бицепс и трицепс с гирите вече имам много хубав релеф на ръцете (като за жена де,но точно такъв какъвто исках  Simple Smile) и мислех,че би трябвало да съм по издражлива в ръцете,но лицевите нещо не ми се отдават.
Аз по принцип имам наблюдения само върху мъжете,че издържат на много,но за жените не знам.....за това питам вие по колко можете да направите?


Първите две серии ги правя по 30 ,а третата и четвъртата серия стигам максимум до 28.В началото като започнах след раждането едвам успявах по 20 да направя и то  само в една серия.

# 387
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Муза аз съм съгласна с определението "чудно кардио упражнение" точно защото не е толкова интензивно като бягане,скачане и др.,но пък също резултатно.А и при въртене на максимум обороти,които можеш си става долу-горе интензивно.Като най-голям плюс от въртенето на обръч за мен си остава това,че освен стопяване на мазнини на цялото тяло той влияе и на определена проблемна област при жените-талията.
pebuls4090 аз правя по 15 на серия,за да може всички серии да са ми с еднакъв брой повторения.Не знам защо съм решила,че така трябва да е.И първите 2 серии почти не ги усещам.Вече ще правя на серия до колкото издържа да видим какво ще се получи,но ще правя и по дълги почивки между сериите,защото няма да имам сили така.Аз сега правя много кратки почивки максимум 30 секунди.
Сега започвам с въртенето на обръча,а следобед мисля каланетика.

# 388
  • Сф
  • Мнения: 1
Здравейте мацки. Кажете откъде да си купя обръч. Намерих само детски в Метро.Има ли смисъл такъв да взема,ще ми върши ли работа?
Хубав  ден на всички спортуващи Simple Smile

# 389
  • Мнения: 164
Днес - каланетика  и обръч  Wink

Общи условия

Активация на акаунт