Ей го Май настана до ВАРНЕНСКОТО лято мъничко остана!!!!!!

  • 16 199
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 46
Момичета сори ама съм много зле с обесненията. Значи гаражите на колхозния, като застенете срещу тях от дясно на ляво първите два гаража са едни и същи на един и същи собственик и има едни същи памперс гащи  Peace Дано този път са обеснила по ясно  Embarassed

# 241
  • Мнения: 1 554
така,айде и аз да кажа за памперс гащите имаги на чаталджа,гаражите,5,40лв взех един пакет да пробваме,обаче Десита,каква е тая лепенка отзад на гащичките за какво се използва newsm78

# 242
  • Мнения: 46
Малеее Морска верно че и на Чаталджа има пак такива гаражи, голяма съм .......
Като е пълен и го сгънеш да го залепиш да не се разчеква в боклука  Grinning

# 243
  • Мнения: 2 960
А защо са тези памперс гащи....по тънки за лятото ли са тези "пособия",по лесно се слагат ако бебо не ще да легне мирно ли .. Thinking..аз нямам представа.
А за махането на пампата-аз от седмица някъде започнах да карам Виктор да казва като му се прави нещо./преди това само му предлагах на гърне ,то се противеше и аз не настоявах/Ама вече  на тази възраст явно свикват много, много бързо ,явно веднага схващат ,че в гърнето е по добре. Mr. Green

# 244
  • Мнения: 1 554
Малеее Морска верно че и на Чаталджа има пак такива гаражи, голяма съм .......
Като е пълен и го сгънеш да го залепиш да не се разчеква в боклука  Grinning

и аз така предположих Flutter

# 245
  • Мнения: 2 960
Гледайте дами ,на какво е способна ЖЕНАТА ,МАЙКАТА.И после жената не била велика ...лелееее :
Аз настръхнах от гледката.Евала на духа на тази дама Peace
http://vbox7.com/play:21b5e752

# 246
  • Мнения: 109
Вале,ти от еър актив ли взе?? на мен ми препоръчаха кан бебе - до нашата кухня  нали имаме също магазин за памперси!Ще каже след като пробваме ,каква е хавата !!
Дани,а з ги вземам,за да се научим,4е това са гащи,та после по- лесно уж да ги сменя с другите гащи...

Дани- каква е тази жена- направо ме смая!!!!! 4е и пръстите си свива и памперс маха и слага....

много хубаво временце,а з сега разпускам с кафето,чакам Ани да се събуди и отиваме за каката....
уф,много дрехи за гладене има през лятото- ужас...то рокли,блузки,панталончета...мама миа!!!

# 247
  • Мнения: 2 960
Дани,а з ги вземам,за да се научим,4е това са гащи,та после по- лесно уж да ги сменя с другите гащи...

е че какво става ,ако сложиш истински гащи и обясниш.Те гледат всеки детайл от и по нас и идеално знаят "предназначението  "на истински гашички.Поне аз така мисля. Rolling EyesВиж ако детето все още през деня не може да  контролира пишу/ако-разбирам ползата от такива гащи...ама иначе newsm78
Моят Виктор не само ,че знае "приложението" на истинските гащи ,ами без да се замисля вече разпределя прането-"Тези гащи на кака ,тези на мама...тези чорапи на тати ,тези на кака..."всичко знае кое на кого е.

 

# 248
  • Мнения: 46
Лично аз ги ползвам защото Дарито изобщо не стои легнал да му сложя памперс, или се мъчи да стане, или да се завърти на една страна или в най лошия случай по корем, а така го изправям и му ги обувам като гащи и готово. И аз доволна и той доволен  Laughing

# 249
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета  Hug
Може ли да се оплача? Аз тези дни само с моите осигуровки се занимавам... Пак съм разочарована от действията, т.е. БЕЗдействието на държавните инстанции...Първо шефа като ми отказа категорично да ми плаща осигуровките, аз нямам друга опция, освен да подам жалби където трябва... Ходих първо в Инспекция по труда, но там ме върнаха и казаха да отида утре, защото колежката я нямало в момента и нямало кой да се занимава с мен...Освен това ме пратиха в НАП, те трябвало да са компетентни по повод неплатените ми осигуровки, заплати и болнични.  Добре...ходих и там, подадох жалба, но жената беше така любезна да ми съобщи, че евентуално...може би...ще получа отговор и ще бъде извършена проверка по сигнала след не по-малко от месец, а най - вероятно много след това...И разбира се ме насочи към друга инстанция - "Отидете сега в НОИ...Там питайте дали тези неплатени осигуровки ще засегнат майчинските..." Та, така...утре продължавам с обикалянето, дано белким някой се задейства  Praynig
Е, оплаках се, без разрешение, за което моля да ме извините   bouquet  Blush

А за памперсите, и Симона като Ники на ДЗ ги махна изведнъж, съвсем наскоро...До тогава нищо нямаше резултат - обяснения, каране, какво ли не пробвах - Тя все се изпускаше милата и даже се извиняваше и казваше "Не мога да стискам..." Но един ден...О, чудо - гледам я сама отива на гърнето, сваля гащи, върши си работата, и толкова доволна дойде после при мен и каза: "Мамо, виж, вече мога сама на гърнето bowuu"
А от тези гащички не сме ползвали,(а сигурно са удобни, но нямам наблюдения) и сякаш детенцето като е готово само си отказва памперсите. И може би лятото е подходящо, защото им е некомфортно и сами почват да ги махат. Поне при нас беше така...и при някои други дечица, които познавам...
А каква тежест ми падна в този смисъл...поне няма да купувам по 2 пакета памперси...

Приятна вечер на всички, отивам да готвя тиквички  Hug

# 250
  • Мнения: 399
Здравейте!
Не съм писала тук от ... май никога след първия път! Embarassed Но сякаш Дяволче ме бутна да се зачета...и к'во да видя...бърбите си по мойта болна тема памперси,гащи,гърнета... ooooh! От понеделник съм решила да издокарам мойта мома в пликчета,щото е крайно време да зареже най-сетне тия памперси... Crazy И аз пробвах с добро,с лошо,сърдих се,обяснявах,шамари раздавах...е,няма,братче,детето си знае пампата. #Cussing out Очевидно нямам подход..исках да й спестя опикаването и одрискването  Sick ,но явно няма да стане! Thinking
Ползвахме гащи на Памперс,но не останах доволна! Peace
Извинявам се,че имам такова "миризливо" първо включване,ама... Blush
Айде,хубава вечер на всички!  Grinning

# 251
  • Мнения: 109
he he направо ме разби- миризливо първо включване;-)) добре си дошла!!
Анито - отдавна ака на гърнето,даже сама си го носи и бърза,бърза...оба4е за пишо-то - не казва редовно,но си знае да иска сух памперс..днес сложих ве4е памперсните гащи - и й казвам - утре ще ги махнем и ще пишкаш на гърнето...оба4е детенцето си знае- ще махнем тези гащи и ще сложим памерс...уфффф
каката от раз ги махна- лято беше ,просто сама реши ,слагах профилактично ве4ер,но нямаше смисъл- стискаше се ....сега ще по4на офанзивата с малкото,та да видим докъде ще я докарам...

миа - ата - много е гадно да ходиш по институции- а би трябвало да ти влязат в положението и да ти кажат - направи това и това,ще стане това и това .но в срок до 10 дена..какво е това месеци??? как ще живееш???направо....ужас..!!!!

# 252
  • Мнения: 3 743

миа - ата - много е гадно да ходиш по институции- а би трябвало да ти влязат в положението и да ти кажат - направи това и това,ще стане това и това .но в срок до 10 дена..какво е това месеци??? как ще живееш???направо....ужас..!!!!


Ами така е в нашата държава, никой не знае /визирам предимно държавните институции/ какви са му задълженията и отговорностите. И следва едно безкрайно разтакаване от единия до другия и обратно ooooh!

Мери ред, дано да имате успех с гърнето Hug

Десита
, мерси за обяснението  bouquet

Данинка, направо останах без думи след клипчето  bouquet. Напомни ми за една руска книжка, която бях чела по комунистическо време по действителен случай "Воля" /не си спомням автора/
За сандалките
, сега до няколко дни, чакам да ми пратят  тези http://www.shoebuy.com/stride-rite-daffodil/231098 за проба. Дано да й станат, че да не търся повече Praynig

# 253
  • варна
  • Мнения: 74
Здравейте момичета, някой от вас наясно ли е с осигуровките - имам през годините от 2001 - 2003 по някой друг месец неплащани осигуровки и сега разбрах, че се дължат и плюс лихви - къде мога да проверя това и вярно ли е при положение, че не съм работила през този период.

# 254
  • Варна
  • Мнения: 777
Галче, моля те,дай повече инфо за сандалите-от магазина ли ти обещаха да получат или си намерила друг начин?А тези на UFO къде си ги виждала?Луднах вече с таз "сандалена" тема... Tired

Общи условия

Активация на акаунт