Ей го Май настана до ВАРНЕНСКОТО лято мъничко остана!!!!!!

  • 16 195
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 149
Здравейте момичета, някой от вас наясно ли е с осигуровките - имам през годините от 2001 - 2003 по някой друг месец неплащани осигуровки и сега разбрах, че се дължат и плюс лихви - къде мога да проверя това и вярно ли е при положение, че не съм работила през този период.

Ако става въпрос за здравните осигуровки мога да ти кажа как се процедираше в началото на тази година.
Аз бях ходила с мъжа ми в НАП, за да си плати старите задължения. Лихвите не са много големи, зависи за колко месеца си нямала осигуровки. Ние платихме около 7-8 лева лихва, а цялата сума беше около 100 лева.

# 256
  • Мнения: 3 743
Боре, така е, дължат се осигуровките Peace. Аз бях 2002-2003 година в Щатите и после ги плащах с лихвите. Тогава даже се плащаха на различна банкова сметка задълженията и лихвите ooooh!. Сега не знам как е Rolling Eyes. Аз ги плащах в сградата на НОИ /пенсионното, една синя сграда срещу бившето 1 РПУ/.

За сандалките, от тази обява са http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=608953&cat=fav. Мамчето ги поръчала на познати от САЩ да й ги вземат по-големички за двете й кукли, които са на по 3 години, и те взели 5-ти номер, като са мислили, че значи за петгодишни Laughing. Дано това да ни е късмета на нас Praynig
UFO има на двете магазинчета до новата детска площадка /където бяха белите бараки, в близост до пощата/. Кажи, ако не се сещаш, че и аз не съм много по обясненията Blush

# 257
  • Варна
  • Мнения: 777
Сещам се,благодаря ти!Дано да ви станат и сандалките,много са сладки!

# 258
  • Варна
  • Мнения: 893
мимина за много години бе душата  Hug гледам и вие сте се обзавели с братче Mr. Green нащо още се мъти Wink
за гърнетата сме орта-будала дет се вика ooooh! пиша си на гърнето без проблем, все още сме не сме усъвършенствали акането обаче  Joy иначе се събува,обува, даже се бърше с една малка хавлийка Mr. Green
пробвах я ей сега без памперс да спи...еми напика се два пъти, без да се събуди даже Crazy добре че сложих протектора отдолу Twisted Evil

а ти кажи как се оправяш с каката? слуша ли, ревнува ли? че нали това ме чака и съм на тръни #Crazy като излезем с приятелката ми и не мога да я извадя от количката на бебето й Crazy иска да го милва, да го храни, да го бута...май много бърза да ме направи баба Laughing

# 259
  • Мнения: 8
 Добро утро момичета Laughing
Ето и от мен сутрешното кафенце



Дани, направо настръхнах като я гледах тази жена, какъв силен дух и воля да се справя. Hug
Мери успех с гърнето /с пишито/ др. сте го овладяли, браво и по малко нерви. Peace
Миа ата, пожелавам ти бързичко да си наредиш нещата и стига с това разтакаване. Що за институции са това, само си прехвърлят топката. Ужас. #Cussing out
Галче много хубви сандалки, дано и станат на малката принцеса. Peace
Вержи ти по много късна доба, писателстваш бе душа. Hug
Мимина, споко ще се научи детенцето, няма къде да иде.
Да Боре дължат се, всичко трябва да си изчистиш, но сумите не са големи, така че действай. Peace
 Хубав ден  на всички.

# 260
  • Мнения: 1 554
добро утро Grinning

ай де и аз да се изкажа за здравните осигуровки,когато раждах аз,преди ехееееееееее,колко отдавна беше Joy също не съм здравно осигурена,внесох за 15 месеца назад+ месеците които ми остава докато родя,включително и месеца в който раждах Peace

гърнето е ясно,ще си ходим по памперси,да видим до кога Mr. Green

# 261
  • Мнения: 109
добро утро на всички!!!
Десчо- мерси за кафенцето...направо му усещам мириса...ммм

малкото реши да стане в 6 часа!!!! какво е това раннобудно чове4е ,не знам...а заспа в 23.00!!!
сега хапваме и ще се метнем на дълга разходка,та да легнем по- рано и всичко по- рано ,та да видим...
Гал4е,много хубави сандалки- аз точно такива искам ,защото пазят пръст4етата отпред!!! намерила съм подобни розовки...но ще потърся и аз бели!!
ина4е бяхме с гащите следобед- наистина попиват добре...утре ще й сложа ве4е плик4ета- вкъщи та,да гледам ще се стискаме или ще се опикаваме...да взема да купя малко найлони,за да постеля килимите;-)))хе хе ее Mr. Green

# 262
  • Варна
  • Мнения: 893
Вержи ти по много късна доба, писателстваш бе душа. Hug

тъй тя,хванаха ме пак карастанчовите  Shocked Crazy

# 263
  • Мнения: 3 743
.утре ще й сложа ве4е плик4ета- вкъщи

И аз искам да й сложа пликчета вкъщи /ние не сме на килим Mr. Green/, но не знам откога това дава ефект. Съмнява ме да даде ефект при моята своенравна щерка в момента Thinking

# 264
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте Simple Smile Вчера 4 пъти обиколихме морската и днес направо съм разголобена...Като включим и тичането по алеи и градинки....
Нашите сандалки са много подобни на тези,които е показала Галчето. Неможах да намеря снимка в нета.Ако някой иска ше ги снимам. На Барт са - 17 лв, с достатъчно гъвкаво ходило, равна подметка (без ортопедична подутина). Точно такива ни беше казал да търсим ортопеда и много се зарадвах като ги открих.
Вчера гледах,гледах - никой не можах да разпозная. Само една дама ми заприлича на Галче, но толкова бързо и устремено замина, че изобщо не можах нито да реагирам, нито да се убедя Simple Smile . Мина през площадката на летния към 17 ч.,  със зелено потниче. Най-вероятно греша, но така в бързината сякаш ми се стори...

# 265
  • Мнения: 3 743
Поспаланка, може и аз да съм била. Обикновено минавам на бърз ход, а вчера бях със зелена блузка Laughing. Свиркай другия път Wink
А тези сандалки на Барт откъде са? Ако случайно не ни се усмихне късмета и тези, които показах не й станат Rolling Eyes

# 266
  • Варна
  • Мнения: 391
Галче, може и блузка да е било, аз по това време вече бях на автопилот  Laughing даже количката не помня каква беше, а си поставих за цел да запомня Crazy моето диване беше се покачило на един стол и нямаше как да реагирам бързо  Laughing Пък сандалките - аз ги купих от Ямбол, но една мама в квартала каза, че гледала такива, но нямало техния номер. По принцип знам че на Барт продават в магазинчетата на Чаталджа - едното е вътре в самия пазар - точно до чешмата, а другото и на ул.Чаталджа - до новите светофари в посока Ген.Колев. Има много обувки на витрината, няма как да го пропуснеш. Сега ще ги щракна, че да видиш за какво говорим, може да не ти хареса. След малко ще си редактирам поста със снимка Simple Smile



Ето: 


Последна редакция: пт, 22 май 2009, 12:16 от Поспаланка

# 267
  • Мнения: 3 743
Поспаланка   bouquet. Количката е тъмносиня на Джордани
Компакт

# 268
  • Варна
  • Мнения: 893
аз забравих да се похваля, че купихме количка вчера Party
Чиполино Бевърли Плюс, светло и тъмно синьо, от оказион Саша,за 90лв Whistling след малко отивам да побългарявам табличката за хранене от лятната количка, с два винта за борда, и съм готова Twisted Evil

# 269
  • Мнения: 109
връщаме се от пазар...взехме сандалки на chippo-естествена кожа -
моля - 26 лева
http://www.album.bg/eliani/?upload_done=3

Общи условия

Активация на акаунт