Ей го Май настана до ВАРНЕНСКОТО лято мъничко остана!!!!!!

  • 16 197
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 131
Моля тези от вас, които имат информация къде се провеждат спортни занимания за бременни - гимнастика, водна гимнастика и др, нека споделят къде!
Прерових нета за инфо, открих такова за спортен център ТИМ, но като се обадих, казаха, че не предлагат нищо за бременни, другото, което открих е водната гимнастика в Ориндж фитнес, но там ме възпира изискването да си купиш годишна карта в порядъка на 4-цифрена сума.

Нещо друго за Варна?...

# 271
  • Мнения: 2 960
Добър ден ,дами  bouquet

Поспаланка ,сандалките на хубави.Бравос Peace
Мариелка ,айдееее и вие се "осандалихте" bowuu
Virginity ,честита количка..да и развърташ колекцата с кеф по алейките. Peace
Слънчев и приетен ден на всички!!!

# 272
  • Варна
  • Мнения: 391
Данинка, кажи как е Краси - излекувахте ли ангината? Ще махате ли сливици?

# 273
  • Мнения: 3 743
Верджи, честито ново возило  bouquet

Мери, аз нещо не ги видях сандалките Rolling Eyes

Поспаланка
, мерси за нагледната илюстрация Wink

Аз пък забравих да споделя, че от два дни си имаме неканен домашен любимец Joy. Едно гущерче, което акъла ми не стига как се е качило на петия етаж. Оная вечер го видях, но не можахме да го хванем. После го търсихме с мъжо, но се е скрило вдън земя и оттогава не се е показвало. Дидо вика, само Диди да не го намери, че ще му види сметката набързо hahaha

# 274
  • Мнения: 2 960
Данинка, кажи как е Краси - излекувахте ли ангината? Ще махате ли сливици?
Ангината се води излекувана.Сега изчаквам една седмица и после на контролен преглед при Габровски,за да прецени дали са "готови "за вадене.Той държи да се махат ooooh!Убеждава ме в най-странното :не пречило да се вадят през лятото.Аз обаче съм скептична по този въпрос.Мисла ,че на есен е най-добре /тъй като е по хладно и тогава се препоръчва да се махат ,за да стане свиването на кръвоносните съдове по лесно/
Та така Peace
Аз с Виктор слизам всеки ден в Морската след 17.30 ...ама познати  форумски образи не намирам Crossing Arms

# 275
  • Варна
  • Мнения: 391
Аз не, че много разбирам (и по-добре да не ми се налага да разбирам...), но съм чувала че планови операции е по-добре по хладно да се правят. Не знам конкретно за сливици де. Той може да не е очаквал, че ще стане толкова горещо, може би затова?
А къде се подвизавате след 17.30?

# 276
  • Мнения: 2 960
Слизам през подлеза на Спортна зала ,минавам по централната алея,понякога сядам на някоя пейка,Вики играе наоколо,после отиваме в детската площадка -онази оградената до влакчето на релсите.
Някой път се спираме и на кривото дърво Peace

# 277
  • Мнения: 212
Варненски майчета, моля ви споделете кои са спешните детски кабинети във Варна и кои са с педиатри, а НЕ общопрактикуващи лекари?
Моля ви, препоръчайте ми добър лекар, при който да отидем за второ мнение!(различно от нашата педиатърка)

# 278
  • Мнения: 46
daninka и ние сме със същия график като вашия, що така не сме се засекли  newsm78 И аз слизам към 5, спирам до тенискорта и от там на главната на някоя пейка и Дарито бесней по алеята. Днес специално първо ще пия кафенце на Хоризонт и после ще сляза към алеята  Peace

mama79 така зададен въпроса ти мога да ти отговоря къде има спешен кабинет педиатър, там съм водила Дарито, но незнам имена, но винаги съм много доволна от спешните лекари там. Бяха в окръжна в спешния, сега се преместиха в медицински център '' Св. Анна '' , това е кръстовището на Генерал Колев ( ле ле пак моите куци обеснения, някой ако ме е разбрал да ми помогне с обеснението  Embarassed  Embarassed )

# 279
  • Мнения: 109
Десита- споко! точно там е - на ъгъла на ген колев и цар освободител има една сграда!
 аз знам,4е в дкц Чайка  скоро откриха специален педиатърски център и му правиха реклама - ДКЦ Чайка е до стадион Черно море- водеше се Курортна поликлиника!

Гал4е,наистина ли не се виждат сандалите бре? аз влизам и ги виждам...цъкни пак...

аз след 16.30 отивам да си вземаме каката от занималня- на връщане минаваме през люлките на д.кът,но ако каката не е уморена и нямаме наказания....ето днес анито си изпроси едно- оставих я да гледа бейби ТВ,а аз да гладя- познайте- взела лаковете ми и така се нашарила...ужас....а сутринта я лакирах с нейното зелено и даже й рисувах цветенца...всичко изтрих...казах- никакъв лак,няма люлки...и то разбира - повтаря как направила голяма беля...покривката за нищо не става... ooooh!

та такива неща около нас... bowuu

# 280
  • Мнения: 1 554
Мери ред ,и аз не ги виждам сандалите,я сложи снимка направо Peace

# 281
  • Мнения: 2 960
Мери ред ,и аз не ги виждам сандалите,я сложи снимка направо Peace
Никой не ги вижда тези ми ти сандали...ааааааааа Crossing Arms

# 282
  • Мнения: 1 554
Мери ред ,и аз не ги виждам сандалите,я сложи снимка направо Peace
Никой не ги вижда тези ми ти сандали...ааааааааа Crossing Arms

 Joy

забравих да се отчета,днес бяхме на консултация 14,300 и 90 см Wink

# 283
  • Мнения: 2 922
Аз с Виктор слизам всеки ден в Морската след 17.30 ...ама познати  форумски образи не намирам Crossing Arms[/color]

И ние всеки ден сме в морската след 17:30  Peace
Така че може да се видим тези дни.

mrs.buttler, скоро ще има йога за бременни, но ще питам кога
В момента даже не мога да се сетя името на центъра (зад кметство Приморски се намира).

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 17:14 от baby_doll

# 284
  • Мнения: 149
Здравейте.
Днес имам да се отчитам. Направихме първия бебешки плаж на Дени на втора буна. Утре пак сме там и ще става голям купон.

Бяхме и на консултация - 7200, 70 см. Малко яде напоследък и качила само 150 гр и 2 см, то от инат е нейната работа и малко от начален растеж на зъби.

Честита количка, virginity!!! Със здраве да си я ползваш Hug

Общи условия

Активация на акаунт