В Януарската дружина християнче вече има

  • 10 265
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 31
Ама в тия цехове всеки ли може да влиза да пазрува?

# 241
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами да - водят им се фирмени магазини.
Иники, аз докато се публикувам и си ме изпреварила - потвърдих се...Ако някой го удовлетворява второто ми предложение - да казва.

# 242
  • Мнения: 1 541
Здравейте и от нас,
ние заминаваме на Сандански края на седмицата така че даже и не съм чела кога е срещата - ако е след 22.05. ние сме за, но иначе ще пропуснем великото събитие.
Дари е по къс ръкав, с едни летни рокли, днес беше боса.... Мажа порядъчно с 50 фактор на Мустела - аз самата съм изгоряла на слънцето , та какво остава за децата. не подмивайте с лека ръка тоз проблем - слънцето е адски силно. Аз от точно това "не толкова силно майско слънце" съм с петна по тялото,  за които да си призная ме е страх да отида на дерматолог... знам само че ми се получиха от едно зверско изгаряне май месец и че пигментацията се увеличава....Така, че, не ми пречи толкоз да я мажа преди да излезем...
А аз да питам има ли някой с наченки на зъби вече?
Дари не се обръща още - единствени ли сме или има и други?
За захранването - не помня писах ли вече, но аз много искам да процедирам с педагогическото, обаче вкъщи не готвя.... и няма как да стане май...
Поздрави и целувки от нас.  bouquet

# 243
  • Мнения: 1 541
Ohh, Иники, уби ме с тез срещи дето ги месила Доника, развесели ми вечерта, че нещо едва гледам вече.
Е добре де, преди малко нямаше никой потвърдил, освен Доника, която меси Mr. Green, аз мога ли да съботирам за следващата седмица.... , Embarassed Embarassed Flutter Доника, нищо лично Hug
Айде, отивам да си взимам душ, че стана 100 часа , абе м..... му стара, защо вечно си губя времето в Интернет - полудявам направо, а това да видя, а това да проверя, и после що нямам време... Ужасно е, има ли и други като мен, дето не могат да дишат без нет?? Tired
Доника, я кажи моля те по-подробно за тези магазини къде са?Мерси

# 244
  • София
  • Мнения: 3 249
Нане, душко, какво ни пречи и другата седмица пак да се видим...от много глава не боли Joy

# 245
  • Мнения: 61
 Доника, стига си ги питала тия вагабонтки, ред трябва в тоя форум, "висчки патки в езерото" (или пред фонтаните), както се казваше в един стар виц за партизанина и операта, освен това ме мързи да променям прекалено често информацията във фейсбука.

 За пореден път ви напомням да гласувате за Държавата Израел, ако са ви харесали мацките, де, ама те няма как да не ви харесат пък!

# 246
  • Мнения: 1 541
Ooo, Доника, ти си оптимист по душа май, ние веднъж не можем, ти два пъти... Joy
Сериозно, приятно изкарване , ние сме некст тайм. Sunglasses

# 247
  • София
  • Мнения: 3 249
Доника, стига си ги питала тия вагабонтки, ред трябва в тоя форум, "висчки патки в езерото" (или пред фонтаните), както се казваше в един стар виц за партизанина и операта, освен това ме мързи да променям прекалено често информацията във фейсбука.

 
newsm10 договорихме се


 За пореден път ви напомням да гласувате за Държавата Израел, ако са ви харесали мацките, де, ама те няма как да не ви харесат пък!
Уф...аз не гласувам на такиви работи...пък и дай номера за заплеси като мен, че гледам телевизия в гръб hahaha

# 248
  • Мнения: 61
 Гласувайте СЕГА - номерът е: 13500 - текст 10.  Тода!

 Ама къв съм агитатор, а? Обмислям политическа кариера в сянка.  bowuu

# 249
  • Мнения: 641
Ангелче, благодаря за загрижеността. Вече съм по-добре, остана само болката в гърлото и ужасната отпадналост и леко гадене. Но това заедно с липса на цикъл, направо се плаша да помисля какво може да значи

Нането, съшата съм, без нет не мога да дишам, колко време на ден трепя просто не искам да си мисля. Приятно изкарване в Благоевград

Иники, направено! Бвкаша!

# 250
  • София
  • Мнения: 3 249
Гласувайте СЕГА - номерът е: 13500 - текст 10.  Тода!

 Ама къв съм агитатор, а? Обмислям политическа кариера в сянка.  bowuu
Шти стана ПИАР, ако си гледала това новото хумористично(ама как звучи - забравих му името newsm78) шоу по Нова...
Айде бееее, моя мъж егати и кръчмата изкара #2gunfire Пък аз да вардя децата  Crossing Arms


Нането, съшата съм, без нет не мога да дишам, колко време на ден трепя просто не искам да си мисля.

Хихихи, свеки каза, че съм за психиатър

# 251
  • Мнения: 1 102
Аз пък гласувах за Турцияяяяя.  Crossing Arms
и гледам финалния епизод на 1001 нощи.

# 252
  • Мнения: 61
 Тез пък руснаците и музиката са военизирали, бърлива работа. ТАТУ на английски звучат отвратително, защо не си пеят на руски, поне да се търпят. Както вече заключих - бърлива работа.

 Мурвет, моята агитация беше за необвързаните. Mr. Green

 Хайде сега да видим дали минахме напред. (добавено) Мурвет, имаш да черпиш вече. (добавено) Айде и аз имам. Тов, тода!
 

# 253
  • Мнения: 656
Но хиляда човека, хиляда претенции за срещи

Peace Тотали агрий! Ша са постарайми да са дотътрим до там. Вече ще ми е по-удобно - по-близо е с пеша от спирката на метрото  Peace. Дано да се организирам, че толкова рано май само по лекари като сме ходили сме успявали да излезем  ooooh!  Rolling Eyes

Опааа, Еспа, ха честито дет се вика..  Wink

Айде, лека нощ и с много сън, че и качествен!  Hug

# 254
  • Мнения: 1 102
Хайде и тиииииии ша черпиш.

Общи условия

Активация на акаунт