В Януарската дружина християнче вече има

  • 10 263
  • 292
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 61
Хайде и тиииииии ша черпиш.

Немаш грижи и без това имам братовчеди в Пловдив, то пък кой ли няма.

Това според мен се класифицира като спам, извинявам се ужасно много.

# 256
# 257
  • Варна
  • Мнения: 389
Ха, добрутро от мен:) Снощи сте вилняли гледам...

Аз обличам малката с боди с къс ръкав, панталонки и блузка с дълъг ръкав, чорапите постоянно падат, така че все едно няма.... Да ви питам - повдигнахте ли малко количката? Гледам май Иники я е повдигнала.....
А мислите ли да слагате нещо над количката като балдахин?
??/егати думата/, че преди няколко дена се намъкна оса в количката Crazy Мен както ме е страх, знаете ли какво бързо с ръка я изкарах....

Angelviolet, тези сокоизтиствачки трябв ада ги дават с диплома за висшУ... Аз да си кажа, че правя сок по бабешката - с марля, много сок излиза, а и направо хвърлям. В аптеките продават стерилни малрли. Рендосвам на пластмасово ренде. Иначе имам сокоизтисвачка готина, ама не виждам смисъл после да мия по 1 час...

Нане, блазе ти за Сандански...аз там съм раждана "по погрешка", че съм се пръкнала многооо рано:) А за изгореното - аз като пълен идиот изгорях на потник.

На Деси мерси за кафето!

Тук е едно такова мрачно....и като го гледам по БТВ Емилчо какви ги приказва, май трябва да мислим за нова тема Laughing

# 258
  • Мнения: 56
Добро утро!

Невенче, честит рожден ден (на патерица) Бъди най-обичаната и щастлива мама!  bouquet

Леле, момичета как искам и аз на слънчицеееее! Тук спим с юрган, а снощи пускахме парно. Те верно англичаните си нямат истинска зима, ама и лято си нямат. Дано да успеем да направим едно моренце някъде на топличко, че напеча кокалите Grinning

# 259
  • Мнения: 36
Добро утро! Аз като видна софиянка не мога да се сетя кое е театъра  Embarassed ама ще гледам да дойда  Joy
За слънце съм решила да взема на Мустела слънцезащитно мляко за бебета фактор 50 защото васи е много бял, направо прозрачен пък и на море ще го водим. Той е за лице и тяло.

# 260
  • Мнения: 1 541
Alex,  точно това ползваме и ние - лесно се разнася и е 75 мл. На опаковката пише деца до 3 год, да не се излагат въобще на слънце.. Rolling Eyes, но мен ме съмнява, че това може да се изпълни. Предполагам, че се има в предвид да не се пържи продъжително на плажа например. Марти на втората годинка беше все с тениски на плажа, но пак си има моменти, в които е гол, разбира се.

# 261
  • Мнения: 11
здравейте мам(чета, понеже започнах захранването имам два бързи въпроса и знам , че мога да разчитам на вас.
1. моркова алерген ли е и може ли да се дава от 4 месец
2. мога ли да дам сега сокче от ябълка и бяло грозде - да отбележа започнах преди седмица със сок от ябълка
Благодаря ви предварително.

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте!
Аз трябва да почна да оправям багажа за цялото кралско войнство, добре, че сме с джип, че иначе никакъв шанс да се сберем  Crazy
  Дони,  ти как пътува с двете деца в колата, Хриси кротък ли е ? Защото на Мария бързо и писва и иска да се разхожда  Laughing   /Не/благородно ти завиждам за покупките  Wink
Ще взема и аз да си помисля да дойда пред Народния, че точно по това време май ще мога  newsm78
соня-82 -морковът обикновено е една от първите храни и не се брои за алерген, виж за бялото грозде ...незнам, може би е по-добре да изчакаш с него  Peace
Слънцезащитен крем ползвам А-Дерма 25 фактор , смятах да вземам 50 -ти, ама кърмаческият мозък не е забелязал, като го купувах. Но и аз съм чувала, че високите фактори са лека измислица, знам ли. Освен това чадърчето за количка, което купих , се води с 50 ти фактор защита. Модерна работа  Wink
Айде, весел и приятен ден от мен   bouquet

# 263
  • Мнения: 865
здравейтеееееееее,
аз се завърнах вече.....беше супер...
не съм чела назад, но мернах някаква среща.....кога е...искам и аз Sunglasses
от днес започваме с пюретата...взех картофено   chef

# 264
  • Мнения: 656
Добро утро!

Киша, аз питах за теб, ама никой нищо не ми каза и тъкмо щях пак да питам къде си се дянала.. Явно съм пропуснала, че зачезваш Wink
Срещата е пред Народния, в петък, в 10.30 Доника и Гого ще ни чакат там някъде Wink

Цяла сутрин Кало се опитва да си изяде одеалото. Явно нещо не му стига, та почна и връзките на панталонките. Да видим кога ще успее да се пребори с тях  Laughing

Днес вкъщи ще е ден за чистене и писане във форума  Mr. Green Доника, мисли му  Flutter

# 265
  • Мнения: 641
Добро ви утро!
Честита четвърта месечинка на Йоана, Габриела и Карина
Деси, мерси за кафето
Мим, и аз си мислех за насекомите, имам комарник за количката, може би ще го изкарам
Опааа, Еспа, ха честито дет се вика..  Wink
Ц, няма честито, проверих тази сутрин  Wink
Сонче, за моркова и аз знам, че е то първите храни. А за бялото грозде съм срещла след 8 ми месец, а в линкът, който Дони сложи http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=1043 даже е след годинка.
Киша, ха добре си си дошла, бяхме се затъжили за теб. Казваш, че си взела картофено пюре – на коя марка е? До сега не съм виждала чисто картофено пюре и мислех че не се произвежда/внася
Бърборанче, как е малката-сладка Петя? Какво стана с пробните кърмения и кашите?
Копривке, как са децата?
Алина, какво е туй чадърче с фактор, каква марка е?

Хубав ден от мен, отивам да се вихря из къщи   bouquet

# 266
  • Мнения: 865
ееее, вие сте луди...какъв е този час-10.30 #Crazy #Crazy #Crazyаз още съм в леглото....ще дойда към 13ч Mr. Green, ако сте там още Crossing Arms
Еспа, на Семпер е...и аз не знаех, че има и тъкмо си мислех да започна с моркови...

# 267
  • Мнения: 925
Добър ден!
За срещата мисля да ви лиша от "удоволствието" да слушате истеричните писъци на Делян от количката. Така, че ще чакам снимки и неблагородно ще продължа да ви завиждам за кротките бебета  Wink.
Относно захранването - защо някоя немързелива мама не вземе да изчете цялата информация дето я има в нета, после да я обобщи и да ми казва ден след ден какво да правя  newsm78 /защото ако ми я каже наведнъж, ще взема да забравя  Embarassed /
И на мен ми дойде музата да пусна обява по примера на Доника: "Подарявам безвъзмездно 10-15 килограма, трупнати с много любов /към храната/, грижи и труд на възлови места /разбирайте областа около ханша и бедрата"
Ако някой проявява интерес -да пише на лични  Hug
Лек ден ви желая  Hug
П.П. Да е жива и здрава Еспа, че пак ме подсети за месечинковците и, че мога да копирам от нея на готово   bouquet
Честита четвърта месечинка на Йоана, Габриела и Карина   bouquet  bouquet  bouquet
Вижте, че не съм толкова мързелива - промених цвета  Mr. Green

# 268
  • Мнения: 387
само да кажа нещо набързо и изчезвам...и като съм с мъж не е нужно да изписвате по толкова много...един ден ме няма и вие сто страници изписали... Naughty бивали така  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

за слънцезащитните кремове... и аз мисля за някакъв, но пък да знаете, че те спират проспуска на витамин Д до кожата...аз понеже не давам вигантол, деавит или по просто витамин Д и затова гледам да не слагам още...ще започна при по-силно слънце, но нека си хване малко тен детето...

хубав и усмихнат ден на всички... Hug Hug Hug

# 269
  • Мнения: 871
Angelviolet ми мъча го постоянно да пие но той я плюе, надявам се че като стане още малко по топло ще пропие и аз за това се притеснявам че вече като не кърмя как си утолява жаждата явно с АМ-то.
Мим аз вече почнах да го оставям полулегнал и надигам количката или шезлонга
Вчера му дадох 3 лъжици пюре от морков  hahaha голямо цапане става защото го изкарва с езика навън

Общи условия

Активация на акаунт