В Януарската дружина християнче вече има

  • 10 263
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 249
Деска, мерси за кафето Simple Smile
Киша Hug Hug HugДобре дошла Simple Smile Чакаме ингилизки снимки. Как понесе кака Дари екскурзията? Сложих този ранен час, за да можем типично по български да се сберем поне до към 11-11.30 hahaha А и с риск евентуално да избегнем жегите. То там има дръвчета де...Ако и другите са за малко по-късен час - няма проблем - само Иники да не се кара Mr. Green
Алекс, градинката зад Мавзолея - там е и Народния Wink
Сиска, верно, че ще пада чистене. Приключихме с игралната стая. Имам да мия прозорци и да я подредя - по-точно изхвърля всички играчки в нея hahaha Но като споменах миене на прозорци - баща ми има една приказка - На мързеливите и Господ им помагал - взе, че заваля Simple Smile
Алина, Хриси също преди беше шило в колата, но откакто си има компания отзад, кротува. Знае,че двамата с бебе се возят отзад. Единствено държи да се хване за кошницата му - пази го Joy Така имаме вече 1000 км. навъртяни безпроблемно. За срещата тук ли сте? Wink
Бубче...дай да го укротим тоя мъж бееее:)
Данинце, оглеждах се за вас из Пазаджик, ама тц
За кремовете - чувала съм, че всики фактори над 30 били бошлаф работа...ама не съм компетенция - нямаме ли химик в отбора?
И на края Честита четвърта месечинка на Йоана, Габриела и Карина

# 271
  • Мнения: 865
значи отпадам за срещата....най-рано излизам към 12ч Crossing Arms
Дари беше супер в Лондон...вози се на метро, в самолета не се спря, а ние си мислехме,че ще спи ooooh!....тича из парковете...септември сме пак там Heart Eyes

# 272
  • София
  • Мнения: 3 249
Е ще ви чакаме деее, то като гледам колко желаещи имаааа...най-много двете да се уговорим. И Сиската де Wink

# 273
  • Мнения: 656
Дони, аз само да кажа, че не знам към колко часа ще успеем.. По принцип 10.30 ми е рано и на мен, но ще се постарая. Време е вече да почна да се организирам по-рано да излизаме, че като дойдат големите жеги да можем да си правим обедна почивка Wink Така де - трябва да потренирам така или иначе Wink

Я да питам - в метрото искат ли билет за количка?? Или въобще в градския? Ще ни е първото пътуване с градския и ще бъде вълнуващо  baby_neutral

Бубче, айде докарай го Делянски - може пред нас поведение да пази и да кротне Wink

# 274
  • Мнения: 270
Здравейте,момичета!
Вчера си бяхме вкъщи понеже Йоана беше "наказана",заради невъзпитаното си държане онзи ден Crossing Arms Четох ви,ама нещо не бях на кеф.Нооо днес съм тук. Simple SmileОхх,много се чудя и аз вече кога да излизаме в тия жеги ooooh! Ако е сутрин,то докато се оправим пак обяд ще стане,или 1чак следобед,ама тя понякога спи до 17 ч.И сега съм в чудинг,а и с тия ревове Crossing Arms.Мисля още да не слагам лятния вариант,а да пробвам да слагам коша за колата,понеже хем е полулегнал,хем е по-компактен(ако се наложи да нося бебе и бутам количка #Cussing out).Иначе Йоана снощи след като дълго време се опитвахме да я приспим,накрая я оставих в кошарата и излезнах,защото ми писна и О,чудо!След малко беше заспала Party и спа до 9.30 тази сутрин.Е,с хапвания в 4 ч. и в 6 ч.,но все пак. Heart Eyes
Честити месечинки на всички!
Киша добре дошла! HugДано си изкарала добре и чакаме разкази.
Слънцезащитен ползван на Чико,мисля,че 30 фактор. Peace
Вода за пиене не преварявам,а давам такава с розов етикет,не,че я обича много,но си пийва отвереме наверме. Peace
Мим и аз си мислех как да я паза от осите особено,че много ме е страх,но до сега не съм измислила Joy
Сонче за морков мисля,че е ок,но за грозде newsm78,мисля,че не е подходящо,най-малкото за това,че има много фруктоза в него и е прекалено сладко за малчо Peace
Лили как е Анчето?Ааа и младоженците са супер.Ако се заженя,теб ше викам за тортоправач Wink(и аз като Сиси,сакън да не видя нещо hahaha)

За обличането в жегите,ми Йоана онзи ден когато се дра по улиите,беше ето така:

(дори и на снимката е с бойна физиономия,диването на мама hahaha)
Хайде после пак,че днес май ще съм плътно тук,отивам да мия наакано гъзе Mr. Green.

Едит:Дони, ми чИ звънни,бе душа.Ша ти давам номер на лични за другия път. Hug

# 275
  • Мнения: 865
Дони, тогава ще ви звънна по телефона, за да видя къде сте Thinking....защо бързате да се прибирате....аз като изляза по обяд, се прибирам вечерта

# 276
  • София
  • Мнения: 3 249
аз няма да бързам - само към 5 трябва да вземаХриси от ясла

# 277
  • Варна
  • Мнения: 389
но нека си хване малко тен детето...

Ох, недей така.....то за нас е опасно, какво остава за дребните.... Аз преди два дена така изгорях от два часа на една пейка, че чак ми се ревеше вечерта....

# 278
  • София
  • Мнения: 276
Добро утро!

Да се вясна най- накрая, че ще ме забравите  Laughing

То е ясно че няма да смогна да ви изчета, но днес май нама да се излиза и ще ви досаждам тук  Mr. Green

Сиси...то и ние едва успяваме  в 11:30-12 по обяд да излезем, но ще трябва да се организираме преди жегити, които предстоят.

За срещата....колата ми е развалена и ако мъжа ми ми остави неговата ще дойда , иначе с гр. транспорт- в никакъв случай

Данинце...ама много е сладка Йоанка-Калпазанка  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 61
 Ц-ц-ц-ц-ц капка дисциплина нямате. Еми добре, като се реши окончателно ще въведа новите данни. Простите неща могат да звучат толкова сложно!

 И аз не слагам слънцезащитен крем, да се калява детето, физически и душевно.  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 164
Здравейте  не ми се пише особено много ,защото ми е много подтиснато.
габи е болна и се мъчиме с една гадна хрема, само дано скоро оздравее   PraynigМного е кисела и иска само на ръце и само плаче.Къде го разболях това дете незнам. newsm78
Иначе днес правим 4 месеца, но нямам време да потърся нещо вкусничко да ви кача и почерпя виртуално.отложихме и Пентаксима .

# 281
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте и от мен,
Успях да ви изчета най-накрая. Убихте ме с този "чудинг" Laughing- но и аз съм в него за обличането, защото и моето диване много се поти- в крайна сметка засега е по боди с къс ръкав и панталонче, а винаги вземам и блузка с дълъг ръкав, ако случайно захладнее повече, но пък тя не е завита, защото се научи да си маха пелената или одеалото самичка- първо хваща с двете ръчички и повдига и после като ритне и с крачето и като види, че се мръдва и накрая се отивива съвсем- така прави и през нощта Laughing И аз я мажа с Мустела- 50 фактор, защото него ми препоръчаха в аптеката, ама много гъст ми се струва, защото не попива веднага напълно, а първо остава като тънък бял слой, ане слагам много от него Rolling Eyes Вода й давам преварена от чешмата, на стайна температура- ама преварявам водата за 5 минути в микровълновата, защото ми е по-лесно, а ако я сложа в тенджера на котлона, ще я забравя и тя ще изври Embarassed Така правя и водата за АМ. Забелязвам, че последните дни като е по-горещо пие повече- по около 100-150 мл за денонощие.
И да попитам нещо- забелязвам, че това моето не спи много през деня- общо да и се събират към два часа, рядко три- дали и е достатъчно, вашите бебоци спят ли през деня и по колко?
Дани- сладурка е Йоана голяма Heart Eyes
Киша- радвамс е да те видя отново Hug
Еспа- дано се оправиш скоро напълно Hug
Сиси- дано се оправя детенце скоро Hug
Сладурче- Никола шампион, браво на детето, а и на теб Hug Hug Hug Hug
За срещата- ще видя дали ще мога в този час да се доберем до там с бебока, ама може и да не успея, защото тя се буди да яде към 10, 10 и 15 и ако стане пак така, няма как да се вместя във времето, но ако не успея да дойда, ще чакам снимки.

# 282
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Здравейте! Още не съм купувала слънцезащитен продукт, защото гледам да не излагам Карина на директна слънчева светлина. За целта ползвам umbrella-та. Търся, обаче нещо за мазане п-в атаки от комари, защото забелязах, че в нашия красив дунавски град са се появили вече. Не ми се взема комарник, защото ми изглеждат смешно, пък и малкият звяр ще побеснее, ако нищо не вижда Twisted Evil Да се похваля, преди около 30 мин. куриер ми донесе новата лятна кола, сигурно аз развалих времето Whistling Нямам търпение да я използвам и да захвърля нашия малък танк ( Cangaroo excess). Тя има и летен кош, но ми е мн. тежка. Ето да видите новата http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1169
Има легнало положение до 170 градуса, така че може да се ползва и преди 6м. Само наесен ще трябва да купя някакво чувалче.

# 283
  • Мнения: 857
Ха здравейте и от мен.
Четох, четох ама не изчетох всичко и сега малко ще импровизирам.
Мойто дете го разбра цяло Ракитово  ooooh!. В момента, в който излезем, той започва да реве нон стоп. Аз го нося и бутам количката и всички взеха да ме съжаляват. То и както се познаваме просто мога да си представя как ми съчустват. Да не говорим колко пъти седна в подобието на градинка на центъра, за да му дам да суче да се успокои - събрах им очите с т'ва мойто кърмене дето ми е удобно  #Crazy. Оня ден така е беше засинял да реве, че чак баба ми се уплаши. Единствено едната ми леля е непукист - братовчед ми и той така ревял много и тя изобщо не се впечатлява  hahaha.
Тен има и Марти - и то чудесен. Не мажа с нищо, спомням си Патилина от Австралия беше споменала, че до 6 месечна възраст тамошните лекари не препоръчват. Предполагам заради витамин Д, но аз къде давам, къде забравям. За сега няма да мажа, но гледам да го пазя от пряко слънце колкото мога.
Ще захранвам след месец. Имам чисто нов кухненски робот, който вероятно няма да ползвам. Още не знам дали ще правя пюрета или ще купувам.
Нането, Марти също не се обръща. Има опити, но когато успее - тогава.
С обличането и аз не зная как да процедирам, но гледам като мен да го обличам. Вече взе да пие вода - особено ако му е топло. Аз имам шишета и биберони на Нук. Слагам ги с изпъкналата страна надолу и той така пие без да се дави /аз все си мислех, че с изпъкналото нагоре се слага, но може би аз не знам/. Тук водата е от чешмата и я преварявам, а във Варна е минерална.
Дони ще взема аз да мръдна до Пещера, ама я обясни къде се намират тези магазини, та да не се лутам. Или поне името на фабриката, щото там са много.
Ами това е за сега.Айде чао от мен, после снимки от срещата пуснете, моля Wink.

# 284
  • Мнения: 656
Абе къде сте бе? Нещо бавно пишете...

Аз забравих да успокоя Нането, че и Калоянката не се обръща още - ми не ще и толкоз. Аз без да искам го обърнах веднъж от гръб по шкембе и си помислих, че ще се разреве. Ама пък весело му стана. И що не се сеща само туй дете - не знам. Ама когато. Много се опитва да пълзи обаче. И още повече се ядосва, че не успява. Ама не се сеща, че трябва да си вдигне дупето за целта. Иначе блъска с тия крачета, маха с ръцете - изобщо като костенурка на сухо е  Laughing И почва да пищи и крещи като не става..  Laughing ГОркият..  Laughing

Еспа, ами кво да ти кажа - следващият път Wink

Общи условия

Активация на акаунт