Фирми за почистване

  • 212 371
  • 375
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 713
Здравейте,
някой ползвал ли е наскоро услугите на фирма, която чисти с Рейнбоу? Четох някакви добри отзиви отпреди време, но ако някой има по-пресни мнения, ще се радвам да сподели. Трябва ми за почистване на паркет - предполагам може? newsm78

Ползвах една фирма преди време, не че бях супер доволна, горе-долу прилично почистиха, освен че и солидно намокриха всичко, но пък прозорци (много зацапани) бяха изчистени много добре например.
Скрит текст:
ако не се лъжа РефлексМ

# 136
  • Мнения: 43
Здравейте хора , след като прочетох за доста фирми Имам едно питане към всички . Имам спалня която е със цяло пдч или някакъв вид такъв дъска цяла а не със рамка , лятото усещам като вкл/ климатика една тежка миризма понякога точно на мухал Не е от климатика със сиг. защото той е почистен винаги и наскоро дори пак мина профилактика  Според мен идва от матрака точно затова защото не може да се проветрява а аз постоянно през деня лежа на него Идеята ми е такава ако се купи рамка подматрачна и се изпере дали ще е ОК няма никакви петна или да се вижда мухъл както някой хора се оплакаха и какво е вашето мнение Също и за фирма в ст загора или който да чистят в ст загора от околността Благодаря ви


Извинявам се , че нахалствам но ми е важно мнението ви за подматрачната рамка , и за другите въпроси Мерси на всеки отзовал се !

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 4 606
Плътната основа ви създава проблема.
Сменете я непременно с подматрачна рамка, другият вариант, който правеха преди време мебелистите, беше да перфорират плътната основа, но не го препоръчвам.

Дали обаче няма да ви се наложи да смените матрака, няма как да знам.
Миризмата на мухъл е една от най-упоритите и трудно отстраними.
Може да пробвате да изперете матрака в дълбочина - фирмите предлатгат и тази услуга, аз скоро се възползвах.
Ако не стане - и нов матрак в комплект с рамката  Peace

# 138
  • Мнения: 43
по принцип не мирише толкова но лятото като е на студено климатика и се усеща .... Ще звънна на няколко фирми който предлагат това ст загора и ще видя , и ще закупя 2 рамки понеже прочетох че е по добре 2 отколкото 1 цяла за 164 на 200 м. спалня за да може ако трябва да се смени едната а не 2 те

# 139
  • София
  • Мнения: 421
Аз, както и преди съм споменавала си ползвам услугите на една фирма (dominel.bg) и за мен е чиста лудост за почистване на 60 кв. да се платят 270 лева. Но всеки си преценява.  Peace

# 140
  • Мнения: 2
Да споделя моето разочарование от фирма Поли фреш за почистване Варна.Подлъгах се по ниските цени .За апартамент 70 кв. с три остъклени тераси ми казаха цена между 80 и 100 лв.Това е за основно почистване след ремонт.Чаках две седмици да се освободят.Вчера ми пратиха 4 човека,които нямали парцали и половин час обикаляха двама от тях да търсят втора употреба за да си купят парцали.7 часа чистиха.Резултат надрани стъкла,уж обезпрашени стени,а имаше паяци и паяжини по ъглите,една стена нямаше почистена,на едната тераса са ми повредили два прозореца от остъклението плъзгащи,които не мога да отворя.Абе изобщо отгоре,отгоре.Така,че не ползвайте тази фирма Поли фреш. #Cussing out #2gunfire

# 141
  • Мнения: 1 930
За високи незнам да са newsm78.
Какви 1000 лв. #Crazy Вие добре ли сте?
Викнах ги за основно почистване на цялата ми къща (60 кв.м) и ми взеха 270 лв.
Сама щях да мажа 2 седмици.
Препоръчвам ги Peace



Ами... хората живеят в апартаменти 120-150 квадрата, за 60 са ти взели 270, за 150 излизат 1000лв.



ЗА 60 квадрата 270лв?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!  Shocked Money Money Money Money Money

Явно не се разбрахме нещо...
Фирмите правят огледи БЕЗПЛАТНО на помещението, което ще се почиства. Ако не ви устройва цената, която ви оферират си ползвате ваучер за без пари, или чистите сами.
Поне при Рефлекс - М е така. Дойдоха, дадоха цена, приех и така.
Говорим за основно почистване след ремонт. Говорим за всичко (баня, кухня, прозорци, външни ролетни щори, дограми, пране на диван, матраци).
Много ми беше важно на кой поверявам дома си и кой точно влиза вътре.В къща с малки деца не бих пуснала кой да е (хората си работиха сами, докато ние с малкото бяхме на разходка).
Носят си препарати, носят си всичко.
Аз лично смятам, че качеството си има цена!

# 142
  • Мнения: 19 560
Качеството наистина си има цена, обаче моята площ за почистване е 250 квадрата, малко височка цена ми идва - към 1200 лева подобно удоволствие. И фирмите за почистване се прескачат на пазара, биха могли малко да си смъкнат тарифите с цел да има повече клиенти, не за друго....Ползвам услугите на жена, която ми почиства редовно и ми е в пъти по-изгодно.

# 143
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.......
Явно не се разбрахме нещо...
Фирмите правят огледи БЕЗПЛАТНО на помещението, което ще се почиства. Ако не ви устройва цената, която ви оферират си ползвате ваучер за без пари, или чистите сами.
Поне при Рефлекс - М е така. Дойдоха, дадоха цена, приех и така.
Говорим за основно почистване след ремонт. Говорим за всичко (баня, кухня, прозорци, външни ролетни щори, дограми, пране на диван, матраци).
Много ми беше важно на кой поверявам дома си и кой точно влиза вътре.В къща с малки деца не бих пуснала кой да е (хората си работиха сами, докато ние с малкото бяхме на разходка).
Носят си препарати, носят си всичко.
Аз лично смятам, че качеството си има цена!


И най-важното е, че си доволна от свършената работа.  Peace
Сега ще ги погледна аз....

# 144
  • Мнения: 746
Моля препоръчайте фирма в София за почистване на баня?

# 145
  • Варна
  • Мнения: 435
Препоръчайте ми добра и не-много скъпа фирма за Варна за почистване на апартамент след ремонт. 60 кв. е, мебели има само в кухнята.

# 146
  • Мнения: 507
Някой знае ли дали почистващите фирми могат да се справят с по специфични петна.
Четох в интернет как да реагирам срещу въпросното петно, но ме е страх да не влоша проблема....та ми трябва професиоанлист.

Става въпрос за покафеняване на бяла тъкан от изгорено, без да има скъсване. Уж според някакви статии можело да се оправи, но както писах не ми стиска да действам сама.

Става въпрос че без да искам повредих леко нещо което не е мое, ....за ново доста е скъпичко......

# 147
  • Мнения: 1
Лично аз използвах фирма за почистване Свежина , става дума за град Стара Загора  и извършената услуга бе след ремонтно почистване , беше цялостно(комплексно). Резултатите бяха доста добри , що се има предвид ужасните последствия от работата на майсторите , които извършваха ремонта ни. Като заключение мога да кажа , че работата извършена от почистващата фирма Свежина беше извършена доста внимателно , коректно и професионално , а и цените са нормални и приемливи!!

# 148
  • София
  • Мнения: 6 293
Лично аз използвах фирма за почистване Свежина , става дума за град Стара Загора  и извършената услуга бе след ремонтно почистване , беше цялостно(комплексно). Резултатите бяха доста добри , що се има предвид ужасните последствия от работата на майсторите , които извършваха ремонта ни. Като заключение мога да кажа , че работата извършена от почистващата фирма Свежина беше извършена доста внимателно , коректно и професионално , а и цените са нормални и приемливи!!

Браво. Но нали знаете, че за реклама се плаща?

# 149
  • Мнения: 1
За първи път наскоро ползвах подобна услуга и останах много доволна. Фирмата се казва GreenClean. Наистина резултата беше страхотен, a цената напълно приемлива. Предлагат и абонаментно почистване, което обмислям като вариант.
Ето го и сайта им: www.greenclean.bg  Wink Peace

Общи условия

Активация на акаунт