Фирми за почистване

  • 211 572
  • 375
  •   1
Отговори
# 285
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Някой има ли впечатления от Cleanito? Напоследък виждам техни коли около вкъщи, а килимът и диванът имат нужда от пране.

# 286
  • Мнения: 22
Здравейте, сменям квартирата и ми се ще да се изчисти изцяло преди да се нанеса та някой може ли да препоръча качествена и евтина фирма за цялостно почистване на апартамент в София? Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile

# 287
  • Мнения: 232
Здравейте!
Дано не са глупави въпросите ми  Embarassed
Имам апартамент, който не е обитаван от месеци. Затънал е в прах (алум.щори, секции, по ламината, баня, тоалетна), НО и е обзаведен - т.е. има легло, диван, маси, столове, книги, по секцията има дреболии.
Бих искала да го почистя из основи, тъй като в най-скоро време ще се живее отново там. Смятате ли, че фирма за почистване би ми помогнала в този случай? Ако да - как се процедира? Ще ми почистят ли паяжините от тавана, ще отместят ли всяка джунджурийка от рафтовете на секцията? Как се почистват щорите?

# 288
  • София
  • Мнения: 452
Здравейте!
Дано не са глупави въпросите ми  Embarassed
Имам апартамент, който не е обитаван от месеци. Затънал е в прах (алум.щори, секции, по ламината, баня, тоалетна), НО и е обзаведен - т.е. има легло, диван, маси, столове, книги, по секцията има дреболии.
Бих искала да го почистя из основи, тъй като в най-скоро време ще се живее отново там. Смятате ли, че фирма за почистване би ми помогнала в този случай? Ако да - как се процедира? Ще ми почистят ли паяжините от тавана, ще отместят ли всяка джунджурийка от рафтовете на секцията? Как се почистват щорите?

Да, не им е проблем. Щорите се чистят с приспособлението за прозоречни стъкла, но с по-мека четка накрайник.

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Здравейте,

Какво Ви е мнението за агенциите които набират персонал за домашни помощници.
Обмислям да се се свържа с една такава агенция:

http://www.tina-v.com/bg/contacts

Ще съм признателна, ако можете да ми препоръчате подходяща фирма за подбор на кадри!!!

# 290
  • София
  • Мнения: 1 164
Някой може ли да препоръча помошница от Доместина, която да потърся ? Четох доста противоречиви мнения ,че всичко си зависи от жената която идва благодаря предварително. Става въпрос за София

Последна редакция: ср, 04 яну 2017, 20:23 от paranoir

# 291
  • Мнения: 23
За Варна мога да препоръчам  http://www.juventabg.com/.

# 292
  • София
  • Мнения: 74
Здравейте! За София препоръчвам фирма Кристъл Сървиз ЕООД. Много добре работят, съобразяват се с всички желания на клиента, и разбрах,че работят и при известни личности Wink .

http://cristal-service.com

# 293
  • София
  • Мнения: 74
Здравейте!
Дано не са глупави въпросите ми  Embarassed
Имам апартамент, който не е обитаван от месеци. Затънал е в прах (алум.щори, секции, по ламината, баня, тоалетна), НО и е обзаведен - т.е. има легло, диван, маси, столове, книги, по секцията има дреболии.
Бих искала да го почистя из основи, тъй като в най-скоро време ще се живее отново там. Смятате ли, че фирма за почистване би ми помогнала в този случай? Ако да - как се процедира? Ще ми почистят ли паяжините от тавана, ще отместят ли всяка джунджурийка от рафтовете на секцията? Как се почистват щорите?

Тази фирма,която препоръчах ще извърши всичко по договаряне. Вие обяснявате какво е положението и те ви казват каква ще е цената. По договаряне става всичко. и щори почистват и то много добре. Става дума за София,нали?

# 294
  • Мнения: 4 188
Здравейте!
Дано не са глупави въпросите ми  Embarassed
Имам апартамент, който не е обитаван от месеци. Затънал е в прах (алум.щори, секции, по ламината, баня, тоалетна), НО и е обзаведен - т.е. има легло, диван, маси, столове, книги, по секцията има дреболии.
Бих искала да го почистя из основи, тъй като в най-скоро време ще се живее отново там. Смятате ли, че фирма за почистване би ми помогнала в този случай? Ако да - как се процедира? Ще ми почистят ли паяжините от тавана, ще отместят ли всяка джунджурийка от рафтовете на секцията? Как се почистват щорите?

Тази фирма,която препоръчах ще извърши всичко по договаряне. Вие обяснявате какво е положението и те ви казват каква ще е цената. По договаряне става всичко. и щори почистват и то много добре. Става дума за София,нали?
Не стана ясна с каква техника работят.

# 295
  • София
  • Мнения: 74
Здравейте!
Дано не са глупави въпросите ми  Embarassed
Имам апартамент, който не е обитаван от месеци. Затънал е в прах (алум.щори, секции, по ламината, баня, тоалетна), НО и е обзаведен - т.е. има легло, диван, маси, столове, книги, по секцията има дреболии.
Бих искала да го почистя из основи, тъй като в най-скоро време ще се живее отново там. Смятате ли, че фирма за почистване би ми помогнала в този случай? Ако да - как се процедира? Ще ми почистят ли паяжините от тавана, ще отместят ли всяка джунджурийка от рафтовете на секцията? Как се почистват щорите?

Тази фирма,която препоръчах ще извърши всичко по договаряне. Вие обяснявате какво е положението и те ви казват каква ще е цената. По договаряне става всичко. и щори почистват и то много добре. Става дума за София,нали?
Не стана ясна с каква техника работят.

Тук има информация,с каква техника и какви препарати използват.
http://cristal-service.com/about.html

# 296
  • Мнения: 4 188
http://www.euromarket.bg/bg/product/prahosmukachki-cleanserv-vl-1-15-vl-1-30 Техниката на НАКО не е предназначена за домашно почистване. За пране на диван или матрак, не може и да се говори.

# 297
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Идвам да споделя опит от първа ръка с Доместина и да попитам отново за фирма за почистване  Laughing
Като цяло, въпреки, че не ни беше удобно да купуваме пакет от 4 посещения без да сме сигурни в услугата, го направихме (махнаха от услугите си еднократното почистване). В уговореното време при нас дойдоха 3 различни жени:
- от първата бяхме доволни, но тя бе заета в последствие и не можахме да я "резервираме" повече
- от втората не бяхме доволни въобще
- от третата също бяхме доволни и я викнахме отново (имаше свободни нейни часове).
Предварително обяснявах какво и как да се свърши, в каква последователност, с какви препарати, къде точно искам специално внимание и т.н.
За четирите посещения платихме 196лв. (по 49лв на посещение). Ако бяхме избрали абонамент за почистване всяка седмица в определен ден и час, щеше да ни излезе по-евтино, но за нас не е удобно да фиксираме такива дни и часове.
До тук добре. Но вчера като решихме да вземем нов пакет, се оказа, че Доместина са вдигнали цените и сега пакет за посещение всяка седмица е 180лв. (по 45лв на посещение), а нефиксираните посещения са 220лв. (55лв на посещение)  #Crazy Crazy #2gunfire Та... това вече ми дойде в повече и сега търся нова фирма  Laughing Въпросът не е до увеличението, ами просто вече ми горчи да им ползвам услугите...

Погледнах тази фирма, която е спомената няколко пъти наоколо - Кристъл Сървиз, но при тях абонаментното почистване е възможно само, ако преди това съм купила пакет основно почистване  Shocked

Не знам вече какво да правя...

# 298
  • Мнения: 2 998
Много жалко. Бях решила да ползвам услугите на Доместина и по-точно за посещение всяка седмица. Първо ме подразни това с задължителната покупка на 4 посещения (въпреки, че на мен точно това ми трябва), но сега и цената. Stop
Явно първо са решили, че имат достатъчно клиенти и за това направиха минимум 4-те посещения. Сега, обаче са им се сторили малко парите и що пък да не вдигнат цените с над 10%. Crazy

# 299
  • Мнения: 4 176
Тъй като и на мен скоро ми трябваха такива услуги за необитаван от доста време апартамент, който имаше нужда от основно почистване, искам да похваля тази фирма. Справиха се много добре, изчистиха прозорци, кухня, баня, големите количества прах. Препоръча ми ги мой близък приятел, която пък ги ползва за офиса си. Peace

Общи условия

Активация на акаунт