Фирми за почистване

  • 211 510
  • 375
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
Здравейте момичета! От Варна съм и бих искала да попитам дали някой е ползвал фирма за почистване на мека мебел, и най-важното да са доволни. Преди 2 години ползвах, но не останах доволна. Също ако някой има инфо и за прахосмукачка Райнбоу под наем.

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте! Бях клиент на фирма за почистване ЧАС ПИК 007 преди няколко дни и останах очарована от професионализма на момчетата! След като ги тествах, вече имам и ежеседмичен абонамент към тях!   Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Горещо ви препоръчвам да използвате техните услуги! Ще останете доволни!

# 32
  • Мнения: 14 418
Моля,за препоръка за фирма за почистване в София.

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте,
След,като момчетата от ''ЧАС ПИК 007''дойдат в жилището ми,всичко става като ново!Днес се възползвах и от услугата пране на мека мебел и съм много доволна  Wink Wink, затова и съм на ежеседмичен абонамент при тях.

# 34
  • Мнения: 7
Последните превъзнасящи постове за фирма Час пик 007 са си откровена реклама. И все пак какво включва ежеседмичен абонамент и в какъв размер е сумата?

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте,
Ако е реклама,това клиент да е доволен от услугите на дадена фирма,то нека да има повече реклама,отколкото недоволни и измамени потребители.Относно ежеседмичното почистване,включва(прахосмукиране ,измиване на подови настилки,забърсване на прах,събиране и изхвърляне на отпадъци,почистване и дезинфекция на санитарни помещения)Цената за моето жилище,беше изготвена след оглед,които е безплатен:)

# 36
  • Мнения: 7
Нищо лично, просто ми направи впечатление, че във всичките мнения, които сте публикували до този момент, изказвате удовлетворението си от фирма Час пик. А препоръчана фирма за почистване ми трябва и е нормално да се заинтересувам дали положителното мнение е изказано от реален потребител.

# 37
  • Мнения: 76
Здравейте,
Ако е реклама,това клиент да е доволен от услугите на дадена фирма,то нека да има повече реклама,отколкото недоволни и измамени потребители.Относно ежеседмичното почистване,включва(прахосмукиране ,измиване на подови настилки,забърсване на прах,събиране и изхвърляне на отпадъци,почистване и дезинфекция на санитарни помещения)Цената за моето жилище,беше изготвена след оглед,които е безплатен:)
Че си е реклама, реклама си е, и то нескопосано направена.
В този форум потребителите не ядат доматите с колците.

# 38
  • Мнения: 0
Изказвам положително мнение досега,защото ми е такова!Аз съм реален,съществуващ потребител с нормално ежедневие,като на всички останали работещи хора в България!Имах нужда от такава фирма,поради липса на свободно време,както предполагам много дами тук!Намерих си,доволна съм и затова го споделих,интелигентните хора в този сайт ,могат сами да преценят от коя фирма и услуга да се възползват:)

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 336
Изказвам положително мнение досега,защото ми е такова!Аз съм реален,съществуващ потребител с нормално ежедневие,като на всички останали работещи хора в България!Имах нужда от такава фирма,поради липса на свободно време,както предполагам много дами тук!Намерих си,доволна съм и затова го споделих,интелигентните хора в този сайт ,могат сами да преценят от коя фирма и услуга да се възползват:)
Проблемът ти е, че нямаш каквито и да е други публикации.
А това автоматично прави публикациите ти рекламни съобщения, още повече след като не пропускаш да споменеш въпросната фирма след всяко повдигане на темата.
И аз съм доволна от една фирма, споменала съм я веднъж и не виждам смисъл повече да го правя (всеки, който се интересува може да прочете темата или да използва търсачката).
Всичко останало си е реклама.

# 40
  • Мнения: 14 418
Цяла тема ,а никаква алтернатива  и препоръка освен една?
Явно тези услуги не са популярни.

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте на всички от форума ,
аз съм управител и собственик на ф-ма за професионално почистване това което видях от написаното от  bobi_64 направо ме потресе.Първо искам да ти кажа bobi_64 изпозваш много професионални термини (прахосмукиране ,измиване на подови настилки,забърсване на прах,събиране и изхвърляне на отпадъци,почистване и дезинфекция на санитарни помещения) Това се термини който се изпозват от хора който работят в тази сфера .Това е реклама за която другите ф-ми като моята си плащат. Не е тук мястото за да спечелиш от потребителките .Има платени сайтове ,който са много ефикасни където повечето ф-ми е това число и аз рекламирам.
СКЪПИ ПОТРЕБИТЕЛИ, САМИ ПРЕЦЕНЕТЕ ДАЛИ ПОТРЕБИТЕЛЯ С ТОВА ИМЕ Е РЕАЛЕН !!! Laughing

# 42
  • Мнения: 0
Господине,моите уважения за това,че сте собственик на фирма!Професионализъма,който явно притежавам е от преписа на офертата за ежеседмично посещение!Явно рекламата за която плащате не ви е достатъчна и идеята ви да правите анти-такава,на други конкуренти фирми,не е тук правилното място!Никои не ви дава право да ме определяте,като некоректен и фалшив потребител на този сайт!Толкова банални и елементарни неща прочетох до сега,че нямам думи!Първо живеем в свободна страна и всеки,може да казва,пише и прави каквото сметне за правилно!Ако не е законосъобразно успоредно ще си понесе отговорността!Второ всеки сам определя от какво има нужда и намира,начин и средства да си го набави!ЗАТОВА,СКЪПИ ПОТРЕБИТЕЛИ,САМИ ПРЕЦЕНЕТЕ И СИ НАБАВЕТЕ,ТОВА ОТ КОЕТО СЕ НУЖДАЕТЕ !!!!  Wink

# 43
  • Мнения: 14 418
 newsm17 newsm17 newsm17
Моля,за препоръка за фирма за почистване в София.

# 44
  • Мнения: 0
Ето ти за София,много са добри и коректни www.geronimo-bg.com

Общи условия

Активация на акаунт