При нас поспрете, лошите мисли с арабски сладки прогонете - леко фатална 113-та

  • 27 117
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 056
Малеее, нова тема и на втора страница вече Shocked
Шехи, мерси за хубавото оформление!  bouquet Heart Eyes Нанкаш ли вече smile3524
Мен ме е завладял нещо мързела, не че изобщо ме е пускал напоследък.. Wink Деската каквато е оправна и работлива, май ще трябва доброволно да ми преотстъпи ника си Thinking
Дядо Хаджи,тези баклавички много бързо се продават да ти кажа..Като минаваме през Дамаск, задължително си купуваме  по няколко кутии - всяка по  минимум килограм нето тегло Mr. Green Въз сладички са, ама не им прощаваме.. Naughty Различни са от турската баклава, стоят някак по-сухи и ронливи, но са много ароматни.. Peace
Да ви кажа аз един бъзик от днес hahaha JoyНали е петък, ден на майстора, шефът се поотпусна в следобедните часове и го ударихме на лаф..Стана дума за някаква жена,негова позната, купила си апартамент - ново строителство, на сравнително ниска цена в съвсем приличен столичен квартал..Та  шефът направи паралел между мен и тази жена - мъжът й работел в чужбина и имали 3 деца, само че били момчета.. WinkВеднага след тази информация тръгна да ми задава въпрос и започна така:
 - А твоят мъж не иска ли...
А аз го апострофирах моменталически Mr. Green:
- И да иска мъжко попълнение, няма да стане тая работа.. NaughtyВече чувствам, че нямам сили и желание да се боря  отначало с отглеждането на още един лапешник.. ooooh!
А шефът се хили с цяло гърло и казва:
-Абе човек, аз просто исках да те питам, дали мъжът ти  не иска да се прибира вече  към БГ...
Леле, умрях си от срам... Blush Кой ме бута, та се клатя.. ooooh!
Я да ви оставям на спокойствие, лека нощ ви желая! Heart Eyes
"

# 31
  • Мнения: 6
много смешна ситуация. Simple Smile ама не си лягай още де. стой при нас да си приказваме още малко. Simple Smile да си кажа,аз от няколко месеца все си мисля,че ще е хубаво да си имам едно малко човече,да ми реве вкъщи,да се ядосвам,д се чудя,какво да го правя,ама и да си го гушкам и да си го гледкам когато спинка. обаче днес дойде една колежка,която е бременна сега с близнаци (моята мечта от малка) и като се замислих,каква отговорност си е,направо ме хвана следродилната депресия преждевременно,още преди да съм забременяла.  но като ви чета тук,че имате повечето дечица,много ви се радвам.  Simple Smile
not stubborn enough а ти колко деца имаш? Simple Smile

дуа виждам ,че си онлайн. радвам се да те засека тук. Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 18 056
 
Цитат
not stubborn enough а ти колко деца имаш?
Три момичета Mr. Green Кака на  близо 12 години и двуяйчни близначки на 9.
Стига да има желаещи за лаф, аз съм на линия, лягам си редовно в 1-2 часа посред нощ... Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 800
zapıs samo. nqmam bg otnovo  Embarassed

tedı ç  dneska mısleh da sı legna rano ı az  no ne uspqh 

# 34
  • Мнения: 48
 smile3525 smile3525 smile3525  здравейте  и от мен!отивам да наваксам със старото и после ще пиша.

# 35
  • Мнения: 112
и аз искам бебе ама няма от кого  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 502
ехееее честита тема и благодарско на Олдито! Hug
аз баклава обожавам, но само на Нова година ям. като се сетя че бях качила 4 кг от ядене на баклава по нова година като бях бременна и направо ме втриса. иначе сега няма да откажа малко, но немаааа.
пък и аз съм на диета, та да видим до кога ще издържа.
а чудото е със сополи- няма оправия и до сега се въртя в леглото със запушен нос. а аз кършя ръце и newsm45....
сега тичам към леглото че не се знае как ще сме тази вечер със спането.
Паула- да ти кажа и аз много ревях за бебе, но като забременях направо се опулих. взех да разсъждавам, да размишлявам и бая се бях стреснала на тема отговорности. но сега не ми остава време да мисля. по цял ден действам. Simple Smile аз пък се ужасявам като си представя близнаци, а докато бях бременнна на всеки преглед молех доктора хубаво да гледа че да не са две. не мога да си представя две зверчета като мойто как се гледат наведнъж.....
айде лека от мене, че пак се отплеснах.

# 37
  • Мнения: 6
Цитат
not stubborn enough а ти колко деца имаш?
Три момичета Mr. Green Кака на  близо 12 години и двуяйчни близначки на 9.
Стига да има желаещи за лаф, аз съм на линия, лягам си редовно в 1-2 часа посред нощ... Rolling Eyes

СТРАХОТНО!!! аз винаги съм казвала,че някой дензадължително трябва да имам момиче,но ми се иска да имам и близначки. та може да кажеш рецептата за този перфектен резултат де Wink моя приятел също мног иска близначки някой ден. но това не можем да го планираме. ние може да си искаме,но да не ни е писано. и пак да кажа-дай рецепта,как ги направихте и трите момиченца? Simple Smile  smile3525 newsm51 newsm06 newsm63   bouquet

# 38
  • Мнения: 6
и аз искам бебе ама няма от кого  Rolling Eyes

ще се появи ,спокойно! важното е да бъдеш щастлива!

# 39
  • Мнения: 610
Привет на всички  wavey

Много хубава темичката Спорти, мерси  newsm51

Ехеее  тук е станало суперско  Simple Smile баклавички, вечерки....хубава музичка .. Party

Добре дошъл на Дядо Хаджия и на новите момичета също  welcome

Деси, Ани, Ели , Дина  Hug тук съм и ви чета, но през последните дни нещо нямах настроение да пиша.. Rolling Eyes а и малките са ми болни, от една седмица вече.... Crazy и двамата са с ларингит, егати и вируса, егати и чудото... ooooh! от вчера и аз съм болна....

Деска чуваш ли се със Снежето? Как са те ? гледам , че отдавна не е писала.
Жасмин и тя не се включва  Rolling Eyes
Ани  видях нови и хубави снимки от Дубай  Flutter в албума ти, скоро ли си ходила ?
Ели не сме заминали още, правим планове за началото на юни, живот и здраве...
Латея липсваш  Heart Eyes
Нафасима  Simple Smile много се радвам че отново си тук   bouquet кога ще идваш към София?
Мароканско Кате  Hug  Hug
Наде поздравления за красивата ти фотографка   bouquet
Паулина ето снимка от новогодишна Иранска трапеза- Ноу руз , за която си разказала  Wink  - http://crawleyclan.com/images/novruz-table-iip-mar07.jpg

Внимание, докато пишехте , в темата бяха публикувани 8 нови отговора.  Crazy

# 40
  • Мнения: 502
Олди- и аз я подписах тази петиция. няма да забравя едно предаване на Милен Цветков преди година. една майка се жалваше с дъщеря си, че бащата не пуска детенцето в чужбина на обучение. случая не беше толкова трагичен, колкото абсурден от поведенеито на бащата. от чисти инати и простотия, той овъртал и протакал разрешението като накрая естесвено осуетил пътуването на детето. малко се зачетох и в историите на момичетата и просто нямам думи.....
Събинка- да се оправяте дано по-скоро. и ние бяхме с някакъв вирус, а сега от гадното време- повечко ветровито и съвсем за малко топло, има и хрема Ивка. то и аз понастинах и сега ми е едно криво, а утре сме на сватба.....

# 41
  • Мнения: 0
Добър вечер от мен в новата темичка...как сте се разписали,току виж утре нова тема сме започнали,ама само така,никакво затишие,че без вас живота е скучен...  bouquet
Аллааааа,толкова се зарадвах като прочетох новината на деня...разплаках се от щастие като знам,колко силно бих искала и моето арабче да е тук с мен,та си представям как се чустваш сега...поздравления....а пък как си се развихрила в кухнята,браво...ама си заслужава... Hug
Наде,беше питала,какво става по либийските земи и аз пак нямам отговор на въпроса,а само сълзи в очите,че в момента не съм там...
Някой май ме беше питал от къде е моето арабче,та сега стана ясно,че е от Либия,аз съм едиснствената тук с либийска любов,е айде поне и аз да се откроя с нещо... Laughing
Гледам вкусотии по масите,а и кола щом има значи всичко е наред...
Добре дошли на новодошлите,и Олди онзи ден ми каза нещо"не може да не може",така че всички горе-главата,пък ще видим....ОООООлди... Hug
Паулина,не се натъжавай,важното е,че е тук,важното е,че след дни пак сте заедно,слушай си арабските песнички и си мисли за него и докато мигнеш,дните ще са отлетяли...  bouquet
Аз не спирам да плача,като е тръгнало и аз да ви поплача на рамото,няма начин...такава съм аз,пача...Simple SmileМного ми е тъйно и на мен,липсва ми ужасно и се чудя изобщо давам съвети,като аз не се вслушвам в тях...но го правя,защото знам,че в гаден момент и едно всичко ще бъде наред,те кара да се усмихнеш,пък колкото и пошло да звучи....
Аз не мога да се позная вече,кълбо от нерви и сълзи,в това съм се превърнала...дано нещата започнат да се подреждат,защото не знам вече...ох хайде стигааа,извинявам се за подсмърчането си... Tired
Хайде,който почива утре,наслаждавайте се,а пък който работи,направете си го приятно..
Лека от мен  bouquet

# 42
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Паулинче, не ме карай да ти пожелая ревливо дЯти като моето.
От това наистина може да отслабнеш но само да отслабнеш. Комшийката която живееше във отсрещтната къща ме съжалявала всяка сутрин като отивала на работа. Моето пишлеме ревеше по това време-6.30 сутрин.
Ще си имаш и бебенце, споко. Всичко по реда си. Дядо Божко си знае работата Wink
ХЕЛВИЧ Hugти пък къде си се разбарзала за бебенце беее.
Вие двечките със Паулинчето ме направихте ей така #Crazy Joy
Лека нощ мои Шехеразадки, кака ви Делта отива да се гушка Wink

# 43
  • Мнения: 6
bliznacite2004 благодаря за снимката,но според мен масата не е подредена точно както трябва. аз за 1 година прочетох много статии и навсякъде пише,че пред огледалото се слага коран,а до него се слага свещ,която да се отразява в огледалото... другите предмети май нямат точно място на масата. но важното е,че хората са си направили всичко,както трябва и са празнували. Simple Smile надявам се следващата година да сме още заедно с моя приятел и тогава ще се постарая повече и ще сложа този път абсолютно всички неща за ноу руз. Simple Smile и рибки ще купя Wink

делта , надявам се да не са ми много ревливи,че ще се видя в чудо. ще ми побелее косата и няма да приличам съвсем на нищо. представям си,че ако са ми ревливи бебетата,някой ден няма да си обръщам внимание на външния див,а само ще се въртя около тях... малко гадничко ми се вижда така. искам да имам поне мъничко време и за себе си де. трябва да ги строявам Wink ,че майка им трябва да е хубава.  Blush а и да не се оплаквам ,но на мен някой ден няма да а има кой да ми помага,ако сме тук в България. всъщност вариантите са два: или в България да няма кой да ми помага и да си гледам децата сама по цял ден или ако сме при неговото семейство да ми се бъркат прекалено много,което ще ме изнервя тотално. аз много мразя да ми да се дават непрекъснато акъли за това и онова.

MissFaraula - права си,че поне е тук и се виждаме от време на време. но това понякога като се замисля направо не е нормална връзка. виждаме се през 1-2 седмици само почивните дни. так звучи ,че се виждаме само да се позабавляваме,а ние имаме разни планове... но все не стават. помня мината година,когато трябваше да си ходи в дубай,направо се бях побъркала,защото всеки ми казваше,че сигурно там ще се ожени сега,като си отива,че сигурно няма да се върне, че може да не ми се обади от дубай,че може да не ми се обади повече като се върне... и аз-патката, като се притесних за всички тези неща на куп и не знаех от кое повече да се притеснявам и за кое по-напред да мисля. а то момченцето ми се обаждаше,пишехме си смс и се върна след 18-20 дни. а какви глупости ми говореха хората... тъпаци! Wink

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 23:43 от PAULA_PAULINA

# 44
  • Мнения: 21
Ха здравейте и от мене.Мале докато се усетя и вие вече сте изписали сума ти страници.Утре не съм на работа  така че се надявам да имам муза да ви поразкажа малко историйки от Пакистан.Хайде лека нощ от мене че съм гроги.Утре пак и по много

Общи условия

Активация на акаунт