От днес на биричка с мезе е Октомврийското дете

  • 10 247
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 253
Айди пак аз да кажа някой да оправи "биКичката" в заглавието Laughing Hug
Пусто професионално изкривяване hahaha

Добре, че си ти да ни следиш, че иначе не знам  Hug

# 16
  • Мнения: 3 485
Айди пак аз да кажа някой да оправи "биКичката" в заглавието Laughing Hug
Пусто професионално изкривяване hahaha

Добре, че си ти да ни следиш, че иначе не знам  Hug

 Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2
...
Ей наща снаха Алекс много пораснала да е жива и здрава ,май Калин ще е мъж под чехъл Heart Eyes Hug
...

Ех, свате, няма да сте под чехъл обещавам  Naughty Ама той и нашият зет е пораснал много пу-пу голям сладурко  Heart Eyes А къде е това приказно местенце от снимките?

ПОЧЕРПЕТЕ СЕ, ЧЕ ДНЕС СТАВАМЕ НА 7МЕСЕЦА   ura  bigdance2





ЧЕСТИТО И НА НАШИТЕ АСТРАЛНИ БЛИЗНАЦИ!!!

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 11:52 от DennyIvanova

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 723
Честит 7-ми месе на
Алекс на Дени   Heart Eyes
Вал на МлечтаHug
Алекс на Адинката Heart Eyes
Ванко на Хеленка Hug
Краско на Елиса Grinning



Денко от тая почерпка ми потекоха лигите :D

# 19
  • Мнения: 253
Тази сутрин кумичката ми роди второто си момченце. Много съм щастлива. Черпя всички ви за тяхно здраве.



# 20
  • Мнения: 567
Да им е здраво и да расте усмихнато момченцето

# 21
  • Мнения: 2
Да им е честито и много здраво бебчето!!!

# 22
  • Мнения: 3 485
ЧЕСТИТО БЕБОЧЕ- ЖИВО И ЗДРАВО СОКОЛЧЕ
Честити месечинки  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 1 476
мацки, понеже вече няколко пъти прочетох "мен в другата тема никой не ме е канил" /денимче, последно теб прочетох   bouquet / искам да ви кажа отново, че там НИКОЙ НЕ Е КАНЕН. Няколко пъти се написа, че там ЛС са пратени единствено на момичетата, които спряха преди месеци да пишат по една или друга причина  Peace Мен също никой не ме е канил, нека няма обидени и нека никой не чака лична покана, кой където иска там да си пише  Peace

# 24
  • Мнения: 189
Ей,заради такива почерпки като ваш'те дне ми се пръсна копчето на паталоните и хвръкна....нейде.Добре,че имам и колан Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 567
Ей,заради такива почерпки като ваш'те дне ми се пръсна копчето на паталоните и хвръкна....нейде.Добре,че имам и колан Joy Joy Joy
Peace
А аз не мога да си почна диетата Laughing

# 26
  • Мнения: 3 485
Ей,заради такива почерпки като ваш'те дне ми се пръсна копчето на паталоните и хвръкна....нейде.Добре,че имам и колан Joy Joy Joy

Почти всичките ми дънки са така Embarassed Laughing

# 27
  • Мнения: 3 485
 Бързо помагайте за стерилизацията на пюретата. Днес купих от старите ганчеви бурканчета, дето имат нарез за винт, плюс капачки. След малко ще готвя. После като разпределя пасираното по бурканите как да ги стерилизирам- капачки надолу или нагоре, колко вода, колко време....... Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Мнения: 4
Здравейте и от нас  Heart Eyes  Честити месечинки на БЕБОЦИТЕ  newsm51  МОЖЕ ЛИ ДА МЕ СВЕТНЕТЕ КЪДЕ Е ТАЗИ ДРУГА ТЕМА ,ЧЕ НЕЩО МАЙ СЪМ ИЗПУСНАЛА

# 29
  • Мнения: 189
За стерилизацията-вари ги макс. 10мин.мисля,че ще е достатъчно,водата да ги е покрила,с капачката нагоре,а като ги извадиш ги обърни надолу.Ако не е хлътнала-не стават.Но така съм варила об. буркани,за пюрета според мен пак ще стане.Защо не пробваш вместо в бурк. от пюрета в такива от лютеница,или от малките майоненезени...Нали се сещаш...Че тия модерни бурканчета на пюретата хич не ми вдъхват доверие.Ако е за днес и утре-аз не стерилизирам.Варя,пасирам,наливам горещо и обръщам.

Общи условия

Активация на акаунт