Проблем с намиране на Solcogyn

  • 22 974
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
В Гърция го няма. Имам приятелка там и са й казали, че го няма или поне не с това име, а аз друго име незнам.

# 31
  • Мнения: 1
Момичета не се залъгвайте с този Солкожин. Начина по който уж изчезва раничката не е изобщо надежден ,защото с мазането се изгаря само горния слой на образувалата се раничка и след време отново рецидивира .Най-добрият метод е чрез лазер.

Най-добрият начин може и да е с лазер, а какво да правя аз като още не съм раждала и съм едва на 18 ?

# 32
  • Мнения: 3 016
Момичета не се залъгвайте с този Солкожин. Начина по който уж изчезва раничката не е изобщо надежден ,защото с мазането се изгаря само горния слой на образувалата се раничка и след време отново рецидивира .Най-добрият метод е чрез лазер.

Най-добрият начин може и да е с лазер, а какво да правя аз като още не съм раждала и съм едва на 18 ?
Ами точно, това е най-щадящият начин. Аз също искам второ дете и затова няма да се подложа на горене с ток .От мазането с лекарство си взех поука.

# 33
  • Мнения: 0
здравейте, потърсете лекарството под името SOLCOVAGIN, това е същото лекарство, доколкото знам го има в някои от бившите съветски републики, пробвайте и с интернет поръчка, ако може

# 34
  • Мнения: 0
Момичета не се залъгвайте с този Солкожин. Начина по който уж изчезва раничката не е изобщо надежден ,защото с мазането се изгаря само горния слой на образувалата се раничка и след време отново рецидивира .Най-добрият метод е чрез лазер.

Най-добрият начин може и да е с лазер, а какво да правя аз като още не съм раждала и съм едва на 18 ?
Ами точно, това е най-щадящият начин. Аз също искам второ дете и затова няма да се подложа на горене с ток .От мазането с лекарство си взех поука.



********* пишеш, че си си взела поука от мазането с лекарството- за какво става въпрос?

# 35
  • Мнения: 1
Момичета не се залъгвайте с този Солкожин. Начина по който уж изчезва раничката не е изобщо надежден ,защото с мазането се изгаря само горния слой на образувалата се раничка и след време отново рецидивира .Най-добрият метод е чрез лазер.

Най-добрият начин може и да е с лазер, а какво да правя аз като още не съм раждала и съм едва на 18 ?
Ами точно, това е най-щадящият начин. Аз също искам второ дете и затова няма да се подложа на горене с ток .От мазането с лекарство си взех поука.


След като веднъж си раждала, може и да е най-щадящият начин, но на мен лекарката и не само тя, ми казват едно и също, че никак не е добре да се гори с ток. А обяснението за това беше (тук мога и да сбъркам), че при горенето маточната шийка някак си се свива навътре, което вече става проблем при евентуална нова раничка, а както и при бременност. Наистина с лазер отстраняването е много по-бързо, но аз лично няма да се подложа на това, дори и да трябва да търпя още половин година мазане с ВАГОТИЛ.

# 36
  • Мнения: 3 016
Между горенето с лазер и ток няма нищо общо .Дори незнам манипулацията с лазер дали се нарича горене.Лазера го водят като най-щадящият метод също и замразяването, но честно казано незнам къде точно извършват процедурата със замразяването.

********* пишеш, че си си взела поука от мазането с лекарството- за какво става въпрос?

Лекарката ми преди 5 години ме убеждаваше че това било най-новият метод .Сега 5 години по-късно когато отново се появи раничката ми каза горене  с ток ,но при друг лекар ,защото тя не обичала цитирам:,, да и мирише на изгоряло кебапче". Ето защо преди 5 години госпожата ме мажеше със Солкожин. На всяко мазане си плащах  естествено.А аз сега чак разбрах, че лекарството  обгаря само горния слой а навътре клетките продължават да  се развиват в резултат на което при прегледа с колпоскоп се установи силно възпалена шийка и с раничка на два участъка почти ерозио.

# 37
  • Мнения: 1 165
Здравейте момичета. В Гърция го има но в големите градове,а баща ми ходил в малък.В Италия го НЯМА,лично съм търсила.Аз си го намерих в Швейцариа,донесоха ми го от там.Толкова време търся Солцожин и едва наскоро разрах че се произвежда в Швейцарие и си е швейцарско.Излезе ми около 100лв двете ампули,сега ме мажат все още,ако ми остане едната ампула съм съгласна да я дам на някоя от вас в нужда на цената на която ми е излязла на мен.В Полша също го има но е 60 евро без транспорта.

# 38
  • Мнения: 5
Ако на някоя от вас и е останала една ампула моля пишете ми на ЛС Hug

# 39
  • Мнения: 0
Илианка,здравей!Привет и на всички останали!И аз съм изправена пред този проблем с намирането на solcogyn и искренно се надявам да намеря скоро решение-моля ви пишете ми ако някой има или знае от къде мога да си го купя.

# 40
  • Мнения: 0
Илианка обади ми се,може да пием по кафе,в един град живеем

# 41
  • Мнения: 1 165
sisros писах ЛС

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте,

Търся  спешно Solcogyn или Solcovagin. Aко на някой му е останало в излишък, моля да ми пише на radina7@abv.bg. Мерси

# 43
  • Мнения: 4
Здтавейте момичета, имам въпрос относно рецептата за поръчка на Solcogyn от чужбина. Имам рецепта само на български, а ми искат рецепта на английски. Какви са изискванията, предполагам, че гинеколожката щеше да използва бланка на английски, ако имаше такава. Моля, който е поръчвал от чужбина да сподели или пише на лични спешно.

# 44
  • Мнения: 1 165
ivito когато аз пращах рецептата в чужбина /Швейцария/ си беше на български език  не са ми я скали на английски или другчужд език.Но не съм гопоръчвала в онлайн аптека,а мой позна ми го купи,но въпреки всичко рцептата беше задължителна и и я пратих по факса в аптеката.

Общи условия

Активация на акаунт