Добри педиатри Бургас

  • 172 011
  • 399
  •   1
Отговори
# 315
  • Бургас
  • Мнения: 711
По този въпрос можете ли да ми препоръчате читав педиатър, който да си вдига телефона събота и неделя. Вече няколко пъти ми се налага спешно някой да ни прегледа, но д-р Халачева не си вдига телефона и след 6:30 или през почивните дни не знам какво да предприема. Синът ми е с астма и прави чести пристъпи, 2 пъти сме лежали в Маджуров. Първия път имаше защо, беше доста зле, друг лекар ни прати там. Втория не съм сигурна, че се налагаше престой в болницата, но не исках да рискувам.

# 316
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз съм много доволна от д-р Търнева в ДМ. 2 пъти сме водили малката при нея на преглед, както казах - доволна съм  Peace

# 317
  • Мнения: 18
Препоръчвам д-р Стоева, приема в бившата Военна болница, много мила и добра лекарка, обяснява подробно всичко,което ви интересува, не бърза с антибиотиците. По мои наблюдения и впечатления поставя винаги точна диагноза и изписва правилните лекарства и нещата се овладяват много бързо.Винаги и по всяко време си вдига телефона, дори сама препоръчва ,ако нещо ни притеснява да й звъним.

# 318
  • Мнения: 9
Мога да препоръчам д-р Маргарита Димитрова, изключитлно добър педиатър.Много съм доволна от нея, много мила , прегледа е обстоен и обеснява всичко.

# 319
  • Мнения: 16
Може ли номера на Д-р Димитрова. и къде се намира кабинета й? Аз не познавам града много добре, отскоро съм тук и живея до морската градина. Някъде в центъра добър педиатър има ли?

# 320
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Може ли номера на Д-р Димитрова. и къде се намира кабинета й? Аз не познавам града много добре, отскоро съм тук и живея до морската градина. Някъде в центъра добър педиатър има ли?

Писах ти на ЛС Wink

# 321
  • Бургас
  • Мнения: 30
Аз не искам да препоръчвам никой лекар, защото ситуацията при всеки е различна.
Искам да изкажа просто мнение за др.Милена Петрова от МБАЛ Черноморска. Изключително мила и внимателна жена, която обяснява всичко и диагностицира правилно, изписва адекватно лечение , хранителен режим и си вдига телефона Simple Smile

# 322
  • Мнения: 40
Оглеждам се за педиатър в М.Рудник.. Бременността ми се води в ДМ (т.е. Черноморска отпада като вариант). Моля да ми препоръчате! Не съм наясно как стоят нещата, затова пояснявам че нямам възможност да плащам прегледи по 20-30лв., поради което държа да работи със ЗК.

# 323
  • Стара Загора
  • Мнения: 122
Препоръчвам д-р Стоева, приема в бившата Военна болница, много мила и добра лекарка, обяснява подробно всичко,което ви интересува, не бърза с антибиотиците. По мои наблюдения и впечатления поставя винаги точна диагноза и изписва правилните лекарства и нещата се овладяват много бързо.Винаги и по всяко време си вдига телефона, дори сама препоръчва ,ако нещо ни притеснява да й звъним.
Д-р Стоева личен лекар ли е?

# 324
  • Мнения: 6
Здравейте, мами! Моля препоръчайте педиатър в Зорница, който да си вдига телефона в почивни дни и да не прекалява с антибиотиците, и да е ЗА кърмене и по-късно захранване. И дайте телефони, ако имате.
Мерсииии Simple Smile

# 325
  • Мнения: 836
Оглеждам се за педиатър в М.Рудник.. Бременността ми се води в ДМ (т.е. Черноморска отпада като вариант). Моля да ми препоръчате! Не съм наясно как стоят нещата, затова пояснявам че нямам възможност да плащам прегледи по 20-30лв., поради което държа да работи със ЗК.

Е Черноморска нали е в М.Р.? Какво значение има къде ти се води бременността  newsm78   При педиатъра доста важно е и да е лесно да стигнеш до него  Peace

# 326
  • Мнения: 26
Моля, препоръчайте ми педиатър в Първа или Военна болница.

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Оглеждам се за педиатър в М.Рудник.. Бременността ми се води в ДМ (т.е. Черноморска отпада като вариант). Моля да ми препоръчате! Не съм наясно как стоят нещата, затова пояснявам че нямам възможност да плащам прегледи по 20-30лв., поради което държа да работи със ЗК.

Е Черноморска нали е в М.Р.? Какво значение има къде ти се води бременността  newsm78   При педиатъра доста важно е и да е лесно да стигнеш до него  Peace


В Черноморска не преглеждат деца, които не са родени при тях.Дискутирали сме го на предната страница.Предполагам, че това е причината да отпада като вариант.

# 328
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна от  д-р Ангелова в МЦ"Св.София" винаги си вдига телефона дори през почивните дни, хомеопат е, синът ми много е харесва и ходим с желание на преглед което е много важно.

# 329
  • Мнения: 10
Момичета, имам роднини на гости от София, а бебока им почти на годинка, е лепнал вирусче и има някакъв странен обрив, къде можем да го заведем, искам е още този следобед да бъде, звъня на Маргарита Димитрова, не вдига и на стационарен и на мобилен... Друга не знам
 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт