Мнения за Д-р Дора Пачова?

  • 27 327
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 414
Да, има доволни.
Хомеопатията си има закони и принципи. Боаронските възпитаници не ги спазват => не практикуват хомеопатия. Ако искаш да се лекуваш с хомеопатия, ти препоръчвам класически хомеопат.
Все пак темата не беше ли за Дора Пачова?

# 16
  • Мнения: 4 414
Меил, разчисти си личните, че не мога да ти отговоря Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 230
Аз вече отговорих много подробно на meil, относно д-р Дора Пачова, само че на "Лични".  Wink Имам много впечатления от нея, все пак ме лекува от 2г. Описах на meil, защо продължавам да ходя при нея и при д-р Тодоров (нейн ученик и понастоящем асистент).
Знам, че темата е именно за това- да разкажем, но се опасявам да не прозвучи като реклама или нещо такова.  Whistling Вярвам, че 17 годишната й практика, доволните пациенти и фактът, че графика й е запълнен за 2-3 седмици напред говорят нещо. Peace

Нека не забравяме- тя, Петър Найденов и Атанас Гълъбов са може би пионерите на хомеопатията в България след 1989г. Д-р Вилма Михайлова допълва "Великолепната четворка".  Mr. Green  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 501
Аз съм разочарована от Дора Пачова и от Вилма Михайлова т.к. не успяха да ни помогнат и двете взимат 60лв инфо от преди 6 месеца

# 19
  • Мнения: 25
И от двете съм страшно доволна.Помогнали са ми в различни етапи от живота ми ,както на мен така и на децата ми.Свалям им шапка и съм им много благодарна. Смятам,че парите са без значение ,когато става въпрос за здравето. Крайно време е в България ,знаещите и можещите хора да получават достойно заплащане.

# 20
  • Мнения: 4 414
За неуспеха на дадено лечение има много причини. Не винаги причините са само у лечителя. Дано всеки намери своя лечител и своя път към здравето!

# 21
  • София
  • Мнения: 230
За неуспеха на дадено лечение има много причини. Не винаги причините са само у лечителя. Дано всеки намери своя лечител и своя път към здравето!
  202uu

carlinka05, надявам се, че и ти си намерила своя лечител и път! Peace



# 22
  • София
  • Мнения: 501
да  решихме си проблема  но и двете въпросни докторки  бяха много далеч от истината

# 23
  • София
  • Мнения: 230
Случва се.  Wink Няма лекар със 100 % успеваемост, та това са толкова години практика!  Crazy
Д-р Вилма Михайлова и д-р Пачова са едни от най-уважаваните лекари- хомеопати, просто не са били "твоите лечители", няма драма в това  Peace

Ето, сега можеш да изкажеш благодарност на хората, които са ти помогнали- доброто трябва да се споделя!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт