LaRedoute.fr - 114 - Всичко за поръчката!

  • 57 761
  • 961
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 231
Виж в темата за кодовете:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=396943.0

# 931
  • Мнения: 0
Бях гледала някъде из темите една чанта на Le Coq Sportif-черна.Ако някой се сеща би ли ми казал подарък от код ли е или я има за продаване в Ларедут,защото не я намирам(да знам дали въобще да я чакам да се появи  Sad ).

ако имаш в предвид една малка, кръгла - подарък беше миналата година. вече я няма  Peace

# 932
  • Мнения: 0
 Искам а попитам, някой поръчвал ли е тези дънки и ако е поръчвал, да даде малко инфо - уголемени ли са, тънки или дебели са...абе изобщо заслужават ли си Wink

# 933
  • Мнения: 2 762
 Момичета, малко помощ може ли  Praynig

 http://www.laredoute.fr/vente-maillot-de-bain-1-piece-ultra-galb … &numberpage=1

 От този бански номер 50, дали ще ми стан при условие, че за блузи и тениски взимам 46/ 48.
 Някои с моите размери може ли да ми препоръча цял бански.

 Благодаря   bouquet

# 934
  • София
  • Мнения: 421
Момичета, искам да питам някой поръчвал ли е от тези и дали си отговарят?


http://www.laredoute.fr/vente-ballerines.aspx?productid=32414499 … &numberpage=4

 Благодаря!


назад в темата имаше за тях, супер са, аз ги имам, но онзи ден ги обух на босо и ми направиха егати и раните...
взела съм си 37 номер, а аз нося м/у 36 и 37 зависи от обувката

Мила, можеш ли да ми кажеш колко см. е стелката на 37 ми номер?

# 935
  • Мнения: 22 475
Здравейте момичета, отдавна не съм писала, но и не съм поръчвала. )))
Сега с един въпрос. )))
Някой взимал ли е тази пола, че много ми харесва и се чудя, но все пак искам мнение за материя и т.н. )))

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4657071& … ue&ksource=-1

# 936
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 205
Здравейте момичета, отдавна не съм писала, но и не съм поръчвала. )))
Сега с един въпрос. )))
Някой взимал ли е тази пола, че много ми харесва и се чудя, но все пак искам мнение за материя и т.н. )))

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4657071& … ue&ksource=-1

На 56 стр. се обсъждаше PeaceА между другото ще е налична след 5 седм. Wink

# 937
  • Мнения: 5 790
Искам а попитам, някой поръчвал ли е тези дънки и ако е поръчвал, да даде малко инфо - уголемени ли са, тънки или дебели са...абе изобщо заслужават ли си Wink

И на мен много ми харесват, чудя им се сигурно от половин година.
Обаче си спомням, че преди доста време някой писа, че за да стоят така, както на снимката, трябва да се вземат номер по-големи.
И аз ще очаквам някой да каже така ли е наистина и дали стават за лятото.

# 938
  • Мнения: 66
Ооооф ми аз пак да се оплача - аз имам всичко на всичко точно 2 поръчки от La redoute - едната от декември, втората от януари. И двете не пристигнаха!! Върнати и непотърсени били колетите (което не е вярно, защото аз доста чинно проверявах)!!! Обаче получавам глупавите чекове (вторият за поръчката от януари - вчера) - без да е объркан адреса - и то без да ме питат дали искам чек или не!!!! Еми ядосвам си се....според мен тия поръчки изобщо не са били изпращани    Crossing Arms Crossing Arms

# 939
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Искам а попитам, някой поръчвал ли е тези дънки и ако е поръчвал, да даде малко инфо - уголемени ли са, тънки или дебели са...абе изобщо заслужават ли си
  Много хора ги имат, доколкото помня, включително и аз  Laughing Това са дънките, от които съм най-доволна: сравнително плътни са и определено не стават за много топло време. Леко еластични са и затова се поръчва един номер по-надолу. Аз лично нося 48, от тях си взех 46 и в началото едва ги закопчах, като си мислех, че ще експлоадирам, ако клекна  Mr. Green, само че като се поотпуснат всъщност са идеални и дори ми се налага да ги нося с колан. За да стоят така широчки като на снимката, обаче, трябва да се вземе точния размер май, но пък има вероятност тогава да са доста изсухлени  newsm78 Нека се изкаже и някой, който си е взел точно неговия си размер  Peace

# 940
  • Мнения: 5 790
Ооооф ми аз пак да се оплача - аз имам всичко на всичко точно 2 поръчки от La redoute - едната от декември, втората от януари. И двете не пристигнаха!! Върнати и непотърсени били колетите (което не е вярно, защото аз доста чинно проверявах)!!! Обаче получавам глупавите чекове (вторият за поръчката от януари - вчера) - без да е объркан адреса - и то без да ме питат дали искам чек или не!!!! Еми ядосвам си се....според мен тия поръчки изобщо не са били изпращани    Crossing Arms Crossing Arms

Ами правилно са ти изпратили чек. Хората отде да знаят, дали искаш да си похарчиш парите пак при тях?
А за адреса - аз бих направила скандалче в пощата, къде са дремали. И бих поискала да им видя тефтерчето, дето описват пратките, както и другото, в което са описани върнатите.
Със сигурност Ла Редут са коректни и са ти изпратили поръчките.
А ако не са, за 3 и малко години поръчване, ти ще си първата, на която не й е била изпратена.

# 941
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И мен ме притеснява това с мърлявите лелки в пощата и в митницата.
Вече два пъти ходя до пощата и проверявам, уж нямам нищо, ама като ви чета от къде да съм сигурна.

А за митница София ми е много неудобно да ходя да проверявам постоянно, затова не съм ходила.

Веднъж трябваше да получа пратка от Канада и беше отишла в митница София.
При мен пристигна второто известие, значи първо изобщо не са си направили труда до изпратят.

Ами както не изпращат известия и както стоят пратките там и залежават излиза,
че човек в седмицата венъж трябва да ходи и да проверява, което за някой както мен е невъзможно.

Ако някой даде съвет какво да направя ще съм изключително благодарна.

# 942
  • Мнения: 5 790
Жените, които работят в Митницата са изключително съвестни.
Те пишат известията за пристигнали на Митницата пратки. След това ги разпращат по районните пощи.
Когато известието пристигне в районната пощенска станция, пощенските служители трябва да напишат друго известие, с което уведомяват, че имате Митническо известие. Митническите известия са "препоръчани" и се взимат само срещу подпис /такъв е правилника, каквато и практика да имат в различните пощи и градове/.
Това означава, че районните пощи са тези, които отговарят всяка една от нас да си получава известията.
Отделен е въпроса дали въобще си правят труда да ги пишат и къде и дали ги пускат в пощенските кутии.

# 943
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Добре тогава,
за поръчка от 3 май, която със сигурност е за поща
и за поръчка от 6 май, за която се колебая за къде е,
от кога да започвам да се притеснявам
и съответно да искам мазните тефтери на пощаджийките?

# 944
  • Мнения: 5 790
Добре тогава,
за поръчка от 3 май, която със сигурност е за поща
и за поръчка от 6 май, за която се колебая за къде е,
от кога да започвам да се притеснявам
и съответно да искам мазните тефтери на пощаджийките?

Аз лично преди 1-ви юни не бих се притеснила и за двете.
За справка - в четвъртък взех от пощата поръчка от 28.04.

Общи условия

Активация на акаунт