Столчета 15 - 36 кг с опция на облегалката за спане

  • 2 552
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 881
Според мен няма да има място за първия тип възглавница, освен ако не махнеш горната част на стола.....Онзи Britax, който ти показва едно време, с 5 точковия колан май беше най -  добър, жалко, че го няма в БГ:(

# 16
  • Мнения: 3 880
поне отзад е тъничка и изглежда по-удобна от другите, които отвсякъде са много дебели...
Тези другите не са подходящи за ползване в седалка с облегалка за главата, затова трябва при избора да се гледа каква се взима. Най-добре такава от фирмата производител на седалки, за да е сигурен човек, че е подходяща. Дебелата част отзад избутва главичката напред и при страничен удар защитата на страничните облегалки не е оптимална. Те са подходящи за пътуване с влак, рейс или пък за големи хора и деца, които не ползват седалки с облегалка Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
мда...Simple Smile хубав беше....
 


май просто някои се слагат от пред, не на врата....
въпреки че такава имаме и в чикото така и не успях да му я сложа....пречеше ми възглавничката на стола

# 18
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние имаме такава.Слагам я без проблем на детето,само че главата пак си и клюмва т.е. не ни върши никаква работа.

# 19
  • Мнения: 1 881
Galq4, с какъв стол сте вие...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 181
15-36кг на Play.
нещо подобно е.

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 15:05 от galq4

# 21
  • София
  • Мнения: 44 115
явно ще чакаме момента когато децата просто спрят да спят  по време на път....

# 22
  • Мнения: 47 985
мда...Simple Smile хубав беше....
 


май просто някои се слагат от пред, не на врата....
въпреки че такава имаме и в чикото така и не успях да му я сложа....пречеше ми възглавничката на стола
Купих такава много малка, бебешка възглавничка от Джъмбо, и я слагам отпред, както е на снимката, и си реших проблема с висящата глава

# 23
  • Мнения: 1 102
нашето столче е на Макси-Коси Роди ХР и има полулегнало положение от което детето не клюмва.  Peace

# 24
  • Мнения: 1 881
Днес звънях до Макси Кози, обясниха ми, че пада съвсем малко, няколко сантиметра, май 6-7 споменаха..... Мурвет, би ли споделила от личен опит, наистина ли е полулегнало, да ходя да разгледам на място....

# 25
  • Мнения: 3 880
...наистина ли е полулегнало, да ходя да разгледам на място....
Няма как да е полулегнала, защото няма да има тази защита в случай на катастрофа, а все пак това е главната задача на седалката, а не удобно спане в нея  Peace Мисля, че повече от няколко сантиметра е неосъществимо от гледна точка на сигурността.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 115
http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/productdetail.aspx?id=14&tn=2 ease of use
http://maxi-cosi.com/maxicosi/instructions.aspx?id=14 цъкай напред 7 пъти...там е показано колко е

доста малък е наклона, колкото и при другит подобни....

# 27
  • София
  • Мнения: 8 282
Днес звънях до Макси Кози, обясниха ми, че пада съвсем малко, няколко сантиметра, май 6-7 споменаха..... Мурвет, би ли споделила от личен опит, наистина ли е полулегнало, да ходя да разгледам на място....

Имаме 2 бр. полягат малко. Понякога им клюмват главите (следя ги дали с заспали), но като я бутнеш главичкта към столчето повече проблеми няма  Mr. Green ....

# 28
  • Мнения: 142
 И ние ползваме Макси-Коси Роди ХР и съм много доволна. Ползвам го на полегналото положение и детето спи без изобщо да и клюма главата.

# 29
  • Мнения: 1 881
Много съм благодарна на всички, които се включиха Hug.
Разгледах и снимките на Макси козито, струва ми се, че този наклон мога да го постигна с подходящ предмет зад стола, малък, разбира се, за да е и безопасно.....

Общи условия

Активация на акаунт