Вече лято наближава,а Октомврийчето щедро ритничета раздава!

  • 10 083
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 99
Момичета чета, че не ви болят гърдите  Thinking А мен знаете ли как ме болят и не спират да растат  ooooh! Не знам до кога ще е това, не си спомням с щерката как съм била  Thinking

# 61
  • Мнения: 23 343
Момичета чета, че не ви болят гърдите  Thinking А мен знаете ли как ме болят и не спират да растат  ooooh! Не знам до кога ще е това, не си спомням с щерката как съм била  Thinking
Oнзи ден един приятел ме запита:
-Дали някога корема ти ще е по-напред от циците?! Mr. Green
Моите са болезнени,но не какво в началото,а,че растат се усеща,сърбят ме непрекъснато.Вече съм за нови сутиени,но нещо не мога да си харесам памучни,без банел или за кърмачки.

# 62
  • Мнения: 1 107
Деси, много добре те разбирам- аз докато намеря един сутиен, в който да се чувствам удобно изпробвах поне 10 (а как мразя да пробвам дрехи, не е истина Simple Smile) Ще чакаме отзиви за количката -дано да влезе в употреба Grinning
Чета за кремовете за лице и добре, че ми напомнихте, че трябва и аз да сменя моя...

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 26
Сега като Ви чета как бебчовците шават по един час без да спират се шашкам  Embarassed Аз нашето го усещам да мръдне 2-3 пъти и може да минат часове до следващите  #Crazy Моля,споделете дали е нормално  Praynig Praynig Praynig
За кремовете за мазане-пробвах на Мама Дона,Галеник,Мустела и в момента на Веледа....Нещо нито един не ми харесва и продължавам с "зебрирането",а да не говорим,че на Веледа е толкова мазен,че запуши де що имаше поричка и едно,че сега ужасно ме сърби всичко и ми се появиха малки пъпчици,а и не попива толкова бързо,колкото казват  newsm78
За лице още не съм купила нищо,но миналата година имаше едни спрейчета на Гарниер и бях много доволна  Peace Ще проверя дали може и сега да се ползва и ще пиша  Heart Eyes
Деска и Ипанемче, и аз имам голям проблем със сутиените и след като го сложа,до 30 мин. и съм го махнала  ooooh! Вчера даже бяхме с приятели на ресторант и като се започна един сърбеж.....Умрях от срам,но не издържах и го сложих в дамската чанта  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 668
Искричке, ако ти отичат краката е хубаво често да пускаш изследвания за албумин и белтък в урината.
Аз сега се замислих, че нямам киселини вече сигурно 10 дни. Егати кефа! Въобще не ме е гепила параноята от тая работа. И с иван имах 2 щастливи месеца, в които нищо не ме болеше и се чувствах супер. Май ми почва царството и този път, макар с тази бременност от сега да ми е тежко и да се чувствам като бидон. за гърдите  - мен и този и предишния път ме боляха по месец. Отдавна нищо не усещам, а и този път не са ми пораснали изобщо. Какво казват всички около мен- то няма и на къде - носа сутиени 90G и ако пораснат още малко ще си купувам палатки  Joy. Ако мъж ми изрови сапунерката ще ви пусна някоя снимвка да ме видите  как изглеждам - така бях предвата бременност в 7-ми месец.

# 65
  • Мнения: 103
както знаете и аз чакам отзиви за количката, така че Десииии...стискам палци да е добра, защото така съм й се наточила ... Crazy
относно гърдите- моите никога не са били особено големи- и сега не са, но определено са порастнали и "стоят" страхотно- само си ги пипкам и гледкам отгоре  Rolling Eyes. ето този хормон, който ги кара да бъдат такива твърди и големи е "хормона на щастието"  Joy
искричка, не знам защо ти се подуват краката, но вечер може да го топваш в студена вода или да ги вдигаш по- високо. но все пак трябва да потърсиш причината  Naughty.

# 66
  • Мнения: 432
Здравейте.
Аз знам за отекли крака-да се намали солта,ако може .Така ми казваха в първата бременност,да внимавам.Но аз ям толкова безсолно,че няма на къде повече.
Честит племеник на Мегс-живо и здраво момченце.
Ронка-провери как стоят нещата и ще видим как може да се вземат тези документи,доста софиянки сме.
Аз усещам бебо като пърхане и то когато седя повече време в една поза,явно му стеснявам пространството и ме "побутне",а когато лежа явно му е широко и не го усещам.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 18
Моми4ета, сега се връщам от преглед при Балев ! С бебчо всичко е ок!  Само дето е малко по-голям - върви с 3 дни напред, но всичко е ОК!!!!  Hug

# 68
  • Мнения: 1 715
Здравейте моми4ета!Аз рядко пиша,но ви 4ета редовно.Виждам,4е пове4етоо от вас ве4е усещат бебето,а аз все още не съм и се притеснявам.Възможно ли е,ве4е съм 18 седмица,първа бременност.Нямам търпение да го по4увствам.
Лека ве4ер Hug

# 69
  • Мнения: 76
хоп и аз в новата тема  Hugкога успяхте немога да ви прочета Peace

# 70
  • Мнения: 571
ivi85 и аз не мога да им сваря  Joy
Мнооооого са бързи  Hug

# 71
  • Варна
  • Мнения: 18
Надежда винаги има -  не се притеснявай, нормално е още да не усещаш. При предната ми бременност /за съжаление неуспешна/ усетих бебето, 4ак в 22 г.с. Сега го усетих по-рано, но вече разпознавах ... това, което усещам. Преди си мислех, че е я чарва, я корем, я нещо друго. Даже днес, като го видяхме при Балев, то се движеше много , направо танцуваше, а аз не го усещах. Усетих го като съм легнала, спокойна. Но ти не се притеснявай, рано е още за теб да го усетиш! Ще стискам палци и ти да го почувстваш скоро!   Peace

# 72
  • Мнения: 63
Здравейте!
Не мога да спя! Имам неприятни нивини от България и затова имам черни мисли.
Имаме апартамент в София със сестра ми. Още не е обзаведен, само е оправен. Та милите български специалисти са влезли и са свалили радиаторите на парното!! Понапънали са бравата и са си влезли спокойно. Явно е вътрешен човек, защото и входната врата на блока и междинните на етажите се заключват, а те просто са имали ключ хората и са си ги отключили. На съседа са му обрали всичко - Тв, компютър и кво ли още не.
Нашата врата е желязна, но е била с не дотам добра брава. Сега се питам нужно ли е да слагаме нова врата, по-сигурна или е достатъчно с по-подсигурена брава + ключалка!
Е такава простотия другаде няма! Толкова ли е зле в бг? Аз си живея само с розовите спомени, ама.... Последния път таксито до теището ме излъга, ама аре викам, голяма работа, вината си е моя. Кви са тия хора бе, ква е тази нация. И никой ненаказан, полицията седи и лапа мухи. Почвам да се сещам защо се ядосвах на МНоооооого неща в милата родина. Тук и отключено да оставиш никой няма да пипне. Оставяме пари отвън да ни сменят водата и през ум не му минава да си ги прибере.
Кажете ми от опит. Да слагам ли нова врата?

# 73
  • Мнения: 6
Здравейте скъпи мами!
И аз не мога да спя вече втора седмица и това е времето в което ви изчитам до последната буква Tired
За вратата никаква врата или брава не би спряла крадците #2gunfire имам приятелка в София докато се радвахме на срещата си и хубавото време в родния край са и изпразнили апартамента и те със съпруга и са на мнение че е човек от блока или поне с много инфо за живеещите там защото ден преди да заминат са купили три супер скъпи компютри  мъжът на приятелката ми е програмист #Cussing out е така е в Бг.
За козметиката за лице ме зарибиха на орифлейм някакво кремче със защитен фактор а за корем и гърди кокона мама но маслото за гърди е доста тежко и май ще търся друг вариант.
Мегс да ти е жив и здрав племенника и разбира се подготви се да се простиш с любима чаша или друг кристал  Joy аз се радвам на двама племенника и често  #Cussing out се прощавам с разни неща hahaha
 ами това е за сега да видим какви ще ги върша до края на нощта Crazy

# 74
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
MVinzens за съжаление така стоят нещата в Родината. Народа е крадлив. И аз като нина мисля, че новата врата няма да ги спре, особено ако там никой не живее. Най - добре пусни СОТ, но пък ако наистина няма нищо в апартамента не си заслужава парите. Това се случва често с апартаменти , които не са под постоянен надзор. Само веднъж да ги надушат.
А и тук не се краде - хората си оставят вратите отворени, колите отключени, до сега не съм разбрала някой да е изревал. Дори и да има кражби не са толкова чести, нагли и очевадни.
Успокой се и нещата ще се наредят.

Общи условия

Активация на акаунт