СТРАСТИ - Градините в СОФИЯ

  • 54 895
  • 1 808
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 4 393
Момичета,

Blanc е получила предложение от БиТиВи: утре сутрин към 9-10ч. искат да снимат репортаж, как някоя майка отива до детската градина да провери списъците и детето й не е прието. Значи трябва да е майка, сигурна, че не се приети. Аз самата съм от тази група, обаче утре на обяд ще правим парти за рожденния ден да детето и не мога да се занимавам с нищо странично.

Моля, ако някой има желание, да каже сега! Предполагам, че репортажът ще е кратък, установява се, че детето не е прието и майката (родителите) правят кратък коментар на този факт. Ясно е, че повечето имаме интернет, но няма как да стане репортаж, ако не е на място в ДГ.

С удоволствие бих съдействала, но тая надежда и то немалка, че ние сме приети  Peace

ПП Дано партито бъде страхотно, ще ти честитя празника утре, че знам че не е хубаво предварително   bouquet

# 1 321
  • Мнения: 172
NBM,
аз,по информация на човек от групата следяла прозрачността на избора.
И не е толкова важна информацията за гафа,а,че доста деца с 10 + които заради  бъг не са приети дори и да не са запълнени социалните места!

# 1 322
  • Мнения: 47
А не е ли по-добре да бъде майка, на която детето е класирано? Да се заснемат емоциите (ред сълзи, ред сополи) за да се види и по телевизията какво означава да спечелиш 6-ца от тотото   Laughing

# 1 323
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
NBM,
аз,по информация на човек от групата следяла прозрачността на избора.
И не е толкова важна информацията за гафа,а,че доста деца с 10 + които заради  бъг не са приети дори и да не са запълнени социалните места!

В такъв случай как са предадени списъците? Това дефакто би означавало повтаряне на класирането. newsm78

# 1 324
  • Мнения: 2 401
Гаф,защото бащата е "измислил" системата,тествал я е и въобще положи много,много усилия да облекчи приемът.Огромна част от работата е вършена на доброволно начало,т.е. БЕЗ заплащане.Нека не пренебрегваме и факта,че той единствен,според възможностите и времето си ни отговаряше.Аз самият нееднократно съм писал нелицеприятни неща,но мисля,че Боян трябваше да бъде приет.Той също е дете като нашите.

Ти шегуваш ли се с тоя пост? Толкова много абсурди само в няколко изречения..  ooooh!

# 1 325
  • Мнения: 3 993
А не е ли по-добре да бъде майка, на която детето е класирано? Да се заснемат емоциите (ред сълзи, ред сополи) за да се види и по телевизията какво означава да спечелиш 6-ца от тотото   Laughing


Е, не съм аз режисьорът, който го е решил. Явно искат да покажат другите страсти - тези на яда, гнева и отчаянието.

# 1 326
  • Мнения: 274
vesseluchka ,
пожелавам ти винаги да си във ведро настроение и весела.Нека да има слънце в отношенията ти с хората...

Благодаря за пожеланията, нека ти се връщат  Peace

# 1 327
  • Мнения: 1 195
А не е ли по-добре да бъде майка, на която детето е класирано? Да се заснемат емоциите (ред сълзи, ред сополи) за да се види и по телевизията какво означава да спечелиш 6-ца от тотото   Laughing


 hahaha hahaha

Little wingels  весел празник утре  Gift

NBM,
аз,по информация на човек от групата следяла прозрачността на избора.
И не е толкова важна информацията за гафа,а,че доста деца с 10 + които заради  бъг не са приети дори и да не са запълнени социалните места!

това означава ли че ще има ново класиране? Защото родителите с 10+ точки сигурно ще наддадат вой до небесата ако те не са приети, а деца с по-малко от тях точки са.
Или т.к. местата са тоолкова малко дори и деца с 10+ точки не са приети - тогава това е не бъг в системата а БЪГ В ОБЩИНАТА Mr. Green

# 1 328
  • Мнения: 172
NBM,не ти разбирам идеята...

# 1 329
  • Мнения: 3 993
Mpulle , благодаря!  Hug
Ще ви приемат ли? 

# 1 330
  • Мнения: 1 195
Mpulle , благодаря!  Hug
Ще ви приемат ли? 
на дали  ooooh! имаме цели 3% шанс ooooh!
но утре заминаваме с приятели на хижа рано сутринта, затова си мълча Embarassed

# 1 331
  • Мнения: 3 993
Ок.

Момичета, няма ли желаещи да се видят по телевизията утре в новините?

# 1 332
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
NBM,не ти разбирам идеята...

Нали не допускаш, че деца, които са по-напред по точки, но поради гаф в системата не са приети ще бъдат оставени извън градините? При всички случаи ще се наложи ново класиране, за да се коригира този гаф. Никъде в информациите на медиите не чета нищо подобно.

# 1 333
  • София
  • Мнения: 154
Май всеки  се надява да е приет  Rolling Eyes

# 1 334
  • Мнения: 172
NBM ,
списъците ВЕЧЕ са ПРЕДАДЕНИ на Директорите.
Няма легален механизъм за ПРЕкласиране на кандидатурите.
Как би реагирала ако ДНЕС детето ти е прието и по НЕзависещи от тебе причини се стигне до ново класиране при което може вече и да не сте вътре?Как ли ще реагират останалите родители,чиито деца са били приети и някой решава - НЕ,класирането се анулира!
И още - не пренебрегвай факта,че много родители имаха желание да обжалват пред СЪД критериите,но не го направиха в името на децата и ВСИЧКИ изнервени родители!
п.п. Питай родителите за миналагодишната процедура след гафа?!...

Общи условия

Активация на акаунт