СТРАСТИ - Градините в СОФИЯ

  • 54 940
  • 1 808
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 48 061
Кога ще се обявят резултатите?
В колко часа на 23 май?

# 1 306
  • Мнения: 223
Кога ще се обявят резултатите?
В колко часа на 23 май?

След полунощ

# 1 307
  • Мнения: 48 061
След полунощ на 22 или след полунощ на 23- тоест 24 май?

# 1 308
  • Мнения: 223
След полунощ на 22 или след полунощ на 23- тоест 24 май?

На 22 тосет днес.

# 1 309
  • Мнения: 1 195
На 23 май, т.е. днес в полунощ трябва да са излезли списъците в системата  Rolling Eyes

ВСИЧКО ПРИКЛЮЧИ!
Списъците са окончателни!ГАФ - синът на Джонев не е приет!

На приетите - ЧЕСТИТО!

е гаф щеше да е приет, ама за него да не мислим - ще се намери начин да го приемат точно това дете  Peace въпроса е с нашите какво се случва Thinking

# 1 310
  • Мнения: 172
Гаф,защото бащата е "измислил" системата,тествал я е и въобще положи много,много усилия да облекчи приемът.Огромна част от работата е вършена на доброволно начало,т.е. БЕЗ заплащане.Нека не пренебрегваме и факта,че той единствен,според възможностите и времето си ни отговаряше.Аз самият нееднократно съм писал нелицеприятни неща,но мисля,че Боян трябваше да бъде приет.Той също е дете като нашите.

# 1 311
  • Мнения: 48 061
А аз мисля че ако Боян не е приет с 10 + точки, е много странно другите деца да са приети, а също и как в това положение недостигът ще е само 2500 места, ето защо не ти вярвам

# 1 312
  • Мнения: 1 195
Не само Боян, а всички деца трабва да бъдат приети в детска градина и ясла, все пак всички са ДЕЦА

Плодова фея  ех де проблема да беше само за 2500 деца..........

# 1 313
  • София
  • Мнения: 154
Трябва , ама не и в България  Confused

# 1 314
  • Мнения: 223
Класирането за детските градини ясно след полунощ
22 май 2009 / News.dir.bg
Общо два часа продължи тегленето на жребия за първото класиране на децата с равен брой точки, кандидатстващи за първа група в детските градини в столицата.
Това каза за БТА Явор Джонев - ръководител на проекта "Информационна система за обслужване на детските градини". Списъците с класираните деца са предадени на дирекция "Образование" на Столичната община, както и на родителските организации, които присъстваха на тегленето на жребия, допълни той.
Предстои отразяването им в информационната система, където ще станат "видими" след полунощ. Списъците с приетите на първо класиране деца ще бъдат оповестени пред детските градини, които утре ще работят до обяд, а в електронно съобщение до всеки родител на кандидатстващо дете ще бъде оповестен статусът му, обясни още Джонев.
Между 15 и 20 процента от приетите деца на първо класиране са определени чрез жребий заради равния брой точки. Определянето на класиралите се е продължило около 20 минути за децата със социални критерии и около час и 40 минути - за тези, кандидатстващи по общия ред. При тегленето на жребия е използвано специално устройство за генериране на случайни числа по физически принцип, което по принцип се използва от физиците в научни изследвания, където са необходими случайни числа, каза още Явор Джонев.
Сроковете за записване след първото класиране са от 25 май до 5 юни.
До края на 2009 г. предстои завършването на 12 разширения на съществуващи детски градини, с които местата в градините ще бъдат увеличени с 1600. През тази година започва строителството на пет нови детски градини, съобщи заместник-кмета по образование Йорданка Фандъкова.

# 1 315
  • Мнения: 3 993
Момичета,

Blanc е получила предложение от БиТиВи: утре сутрин към 9-10ч. искат да снимат репортаж, как някоя майка отива до детската градина да провери списъците и детето й не е прието. Значи трябва да е майка, сигурна, че не се приети. Аз самата съм от тази група, обаче утре на обяд ще правим парти за рожденния ден да детето и не мога да се занимавам с нищо странично.

Моля, ако някой има желание, да каже сега! Предполагам, че репортажът ще е кратък, установява се, че детето не е прието и майката (родителите) правят кратък коментар на този факт. Ясно е, че повечето имаме интернет, но няма как да стане репортаж, ако не е на място в ДГ.

# 1 316
  • Мнения: 274
Гаф,защото бащата е "измислил" системата,тествал я е и въобще положи много,много усилия да облекчи приемът.Огромна част от работата е вършена на доброволно начало,т.е. БЕЗ заплащане.Нека не пренебрегваме и факта,че той единствен,според възможностите и времето си ни отговаряше.Аз самият нееднократно съм писал нелицеприятни неща,но мисля,че Боян трябваше да бъде приет.Той също е дете като нашите.

Да но аз не видях някъде в системата да пише че се дават бонус точки за този който я е измислил и тествал

# 1 317
  • Мнения: 172
Little wingels,
пожелава ме Ви прекрасно парти.Относно резултата от НЕприемането - някой от групата да помага.Проблемът е,че тук родителите са с други имена и няма как да им бъде помогнато да разберат дали или не са приети слънцата им.

# 1 318
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
А кой разпространи инфото за този гаф? Може да се окаже невярно.

# 1 319
  • Мнения: 172
vesseluchka ,
пожелавам ти винаги да си във ведро настроение и весела.Нека да има слънце в отношенията ти с хората...
нека не се заяждаме относно критериите ЗАЩОТО работещ в системата НЕ Е от най-успешните!
Заравям томахавката на войната...

Общи условия

Активация на акаунт