Споделете 106

  • 23 826
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
О, нашата любов не знае прегради- Кампари, моето легло е и твое, не го наричай чуждо!  Как да опиша онзи момент, в който с Кампари, облегнати на парапета на терасата, мълчешком наблюдавахме черното кадифе на морето и меките отражения на пристанищните светлини върху него ?   
Оох, лоши хора сте вий. Лоши. Sad
П.П. А зелен сопол винаги мога да намеря! bowuu

# 676
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ели, не пропушвай! По- добре Андрейчо да жертваш.
Да си последна възможност на някого, за нещо, което трябва да е приоритетна грижа на обществото е тъжно.

# 677
  • Мнения: 24
... Не ща да съм интелектуалка, по-добре другото ...


Василисо, щеш, не щеш - ама си!

Аз пък от малък исках да бъда интелектуалец, изчетох първо цялата семейна библиотека, после градската, накрая окръжната. Писах стихове. Мечтаех да работя в телевизията. Но си останах просто един начетен простак. Не можеш да избягаш от себе си...виж, обаче парите ми се лепят като лайняни вестници в драки - не се оплаквам от финансови липси  Mr. Green

# 678
  • Мнения: 1 533
Като отворихте интелектуалната сополена тема, се сетих за случка от уикенда. Имаме на село едно котенце, мъничко симпатично пухче, плод на любовта между аристократичната ангорка Писонета и баща неизвестен. Янето е на гости при баба си и с нейна приятелка на същата възраст си играят с животинчето в хола. Поне баба й така я видяла за последно, преди да чуе писъците. Подхвърлили го веднъж високо, уловили го, подхвърлили го втори път, но някъде горе стомахчето му не издържало и ... как да го кажа по-изискано ... наакало ги обилно отвисоко. Твърдели, че само два пъти са го подхвърлили, но няма свидетели.

# 679
  • Мнения: X
МЛСМБ, радвам се, че ми се радваш.  Heart Eyes
Елке, любов моя, не биваше така открито да афишираш любовта ни. Обществото не е готово да приеме различните. Без значение в какво са различни. Аз черното кадифе на морето  не видях. Бях потънала в мекото кадифе на твоите очи.
А, да! И  вземи пропуши най-накрая.

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 11:31 от Анонимен

# 680
  • Мнения: 4 586
По повод темата за прераждането, мечтал съм си някой път да изкарам един бъдещ живот
като вещ.
Седалка на дамски велосипед ми е най, обаче и каишка на Василисин сандал не е лошо.

# 681
  • Мнения: 2 829
споделям ,че ви чета ,
нямам обаче нищо за споделяне точно в този момент
освен ,че нервата яко ме тресе
 а ...и , телефона ми е тъмно лилав
заради готиния цвят го купих Mr. Green

# 682
  • Мнения: 2 032
По темата за Блакбъри, ще кажа, че е дяволско изчадие, благодарение на което през последните 7-8 години не мога да се скрия от работните си емайли и клиенти нито вечер, нито през уикенда, нито на почивка.

По темата за липсващия зъб на Селтакис, ще изкажа надежда поне боят да не е бил за футболна чест и слава.

По въпроса за интелектуализма, нямам лични преживявания.

# 683
  • Мнения: 5 370
По темата за Блакбъри, ще кажа, че е дяволско изчадие, благодарение на което през последните 7-8 години не мога да се скрия от работните си емайли и клиенти нито вечер, нито през уикенда, нито на почивка.

Можеш бе. Бъгни сървъра и глей само шоу.
Аууу, побърквали са ме предишните ми корпоративни клиенти. Блекберито миии, ауууу, на летището съъъъм, не мога да си видя мейлитееее.
За мене едно от най-бъгавите неща е четене/писане на мейли от телефона.Сякаш си нямат лаптопи и ВиПиЕн, Crossing Arms

# 684
  • Мнения: 1 533


По въпроса за интелектуализма, нямам лични преживявания.

Абе то и аз нямам, ако трябва да съм откровена, но Имелда така ги обозначи двете групи, мангизлии и интелектуалци и аз леко се самохързулнах у втората. Според мен трябва да има и междинно звено.

# 685
  • Мнения: 4 406
кой от вас е учил ЕлЕКТрОННА ТЪрГОВИЯ? Имам нужда от учебен план по тази специалност

# 686
  • Мнения: 2 212
Цяла сутрин ми е нещо средно между сън и халюциниране. Пих тайлол хот, от който настинката ми се повлиява много добре, но уж ми казаха, че не успивал като фервекса...не успивал ли...почти бях здрямала на бюрото, изпаднала в нещо като полу-съзнание. Не е Т, защото не се усещам топла, ами явно ми е дръпнало яко кръвното или както там действа, дано поне следобед се поосиферя...
Всичко правя преко сили и едва гледам...отпуска - ноу уей....
Иначе темата е интересна и аз съм един пълен лузер по нея...поне веднъж да съм по модните тенденции  Blush

# 687
  • Мнения: 274
По темата за Блакбъри, ще кажа, че е дяволско изчадие, благодарение на което през последните 7-8 години не мога да се скрия от работните си емайли и клиенти нито вечер, нито през уикенда, нито на почивка.


Е точно за това вече няколко години блокирам всички опити да ми бъде купено блекбери, но онзи ден капитулирах.  


По повод темата за прераждането, мечтал съм си някой път да изкарам един бъдещ живот
като вещ.
Седалка на дамски велосипед ми е най, ....

И ако ти се падне некой селски дръндер, кво правим?

# 688
  • Мнения: 7 001
Разликата, Марадончо, е в това, че аз съм съпортвала Блакбери и знам къде се дънят Mr. Green
Не знам дали си съпортвал/поправял Бентли ти Mr. Green

# 689
  • Мнения: 4 586
Масажираме.  Дръндера не е лоша, стегната е, щом е от планинската спасителна служба.
http://www.pss.bg/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=11422 … 35f1156dd445dc0b5

Общи условия

Активация на акаунт