Споделете 106

  • 23 861
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
И логорея знам какво е, и Блекбъри знам какво е. Не знам само аз каква съм - интелектуалка или мангизлийка. Чуствам се като  овца. Обаче черна.
Денят не се познава по заранта, това и друг път съм ви казвала.
Ако се познаваше, то как по дяволите, един чудесно започнал ден може да завърши  със заспиване в чуждо легло?! 

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 16:52 от Анонимен

# 661
  • Мнения: 274
Марадонче, много се радвам, че докато съм спяла си хвърлил боб и си видял какъв ми е месечния доход  Laughing . Всъщност след последния ти пост на мен ми стана ясно с колко крачета ти е багажа, тъй да се каже.



Тва хубаво, че ти е станало ясно, но на мен не ми стана ясно от къде разбра за Нокия и Блекбери? Някой бизнесмен в градския транспорт ли те светна?

# 662
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Интелектуалка или мангизлийка ли? Винаги се сещам за спора със сестра ми (изкуствоведка) преди двадесетина години. Какво бих си купила - книга или обувки.
- Обувки, разбира се - казах аз без никакво колебание.
Тя:
 Shocked
Не съм си променила мнението. Не ща да съм интелектуалка, по-добре другото (обаче уви, трябва да го постигам с хм, интелектуален труд, а това е сложно Laughing).
Не обичам интелектуалките. Знаете ли защо? Защото повечето мъжки и женски интелектуалки са страшно кухи парчета.  Mr. Green
Цитират чужди думи, четат, без да разбират и чувстват. Позират, позират. И са толкова скучни!  ooooh!
Предпочитам обувки. Високи, с каишка около глезена. А в чанатата си тайно ще нося Херман Хесе.  Mr. Green Ей тъй, от черна злобица и да се самогъделичкам.  Mr. Green

# 663
  • София
  • Мнения: 177
как по дяволите, един чудесно започнал ден може да завърши  със заспиване в чуждо легло?!

Кампари, добре започна, ама защо спря на най-интересното?

Минута за автореклама: много съм доволен от работата с научнопопулярни филми, общата ми култура скочи до невиждани висоти. Ако някой от вас, скъпи другари, реши да участва в Стани богат и му потрябва жокер "обади се на приятел" - аз съм вашият човек!

# 664
  • Мнения: 4 586
Лузърът е човек, който е нито интелектуалец, нито мангизлия.
Обаждам се на приятел - Гюлфия, какво е безвъзмезден заем?

# 665
  • Мнения: 7 008
Blackberry е гадно телефонче, което се мъчи да се прави на компютър и блокира при синхронизация с outlook.
Никога няма да си купя. Както и ХП лаптоп. Професионално изкривяване.  Laughing

# 666
  • София
  • Мнения: 177
Обаждам се на приятел - Гюлфия, какво е безвъзмезден заем?

Вълк, според моите разбирания това е сума, която някой ще ми подари, без да очаква да му я върна, но аз ще я наричам "заем", защото ще имам благородното намерение един ден, ако забогатея, да му я върна. Grinning

# 667
  • Мнения: 274
Бентли е една гадна и грозна кола, която блокира всеки път като и свърши бензина. Никога няма да си купя!  Crossing Arms

# 668
  • Мнения: 281
Цоп и аз в тази интересна темичка!

Аз съм лузър.

Кампари, радвам се да те видя!
Липсваше ми.

# 669
  • Мнения: 4 586
Мислех, че Лу е от лузър. Както и Вълкът, Лу - Лупи.

# 670
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хм. Значи трябва да стана Василиса Умница Лу.  Thinking
По-добре звучи Василиса Лу Умница.  Party
Здрасти, Мери Лу.  Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 281
О, знаех си, че съм форумски трендсетър.  Blush

# 672
  • Мнения: 24
О, знаех си, че съм форумски трендсетър.  Blush

Трендкаквоооо?!

# 673
  • Мнения: 742
как по дяволите, един чудесно започнал ден може да завърши  със заспиване в чуждо легло?!

Кампари, добре започна, ама защо спря на най-интересното?

 Grinning О, нашата любов не знае прегради- Кампари, моето легло е и твое, не го наричай чуждо!  Как да опиша онзи момент, в който с Кампари, облегнати на парапета на терасата, мълчешком наблюдавахме черното кадифе на морето и меките отражения на пристанищните светлини върху него ?   

Искам да ви кажа, че съм на път да извърша ужасно престъпление, като например да удуша с голи ръце Андрейчо, или да пропуша.

Стеди е с тен на корекоредутче, зелен сопол на носа и няколко риби повече в рибарската си история. Кълват на зелен сопол рибите, та се късат. Ако имате под ръка такива, грабвайте въдиците.

Обувки с каишки, ах, ах.

# 674
  • Мнения: 281
Не знам, селтакис, звучи ми умно.

Общи условия

Активация на акаунт