Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-28)

  • 15 678
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 69
Здравейте Simple Smile)
Ние днес излязохме за пръв път... доста се поразходихме, а малкия - голям човек се чувстваше прекрасно, врачанския въздух му влияе доста добре  Simple Smile)
Ми то било лято ... аз гледах като изтървана...   Laughing 

Поздрави на всички Hug

# 241
  • Мнения: 64
 Хубав ден ,момичета!

Дойде си Лятото и хукнахме по вили,излети сред природата и  тям подобни  Crazy
 А такааа ме блазнят промоциите за море през юни Party
  Весело изкарване на тези от нас,които скоро ще си печат дупета  на плажа Whistling
 
 Ей,да не запуснем темичката,пускайте по някой ред.. Naughty Joy
 

# 242
  • Мнения: 68
Някои ще си седим във Враца и никъде няма да се печем.На картинки ще гледаме морето и ще си представяме че сме там.Надявам се ние поне на река да см огнем да заведем малката калпазанка.
Айде оставям ви и утивам да правя кекс докато Димана спи.Ще пробвам една форма която ми подариха за рождения ден.

# 243
  • Мнения: 1 341
Мона-Балона, пусни снимки на Калоян да го видим бре. Недей го кри. Wink

Ние окончателно се спряхме на Калоян и така ще се казва бъдещият ни син! Heart Eyes

И ние няма да ходим на море, най-вероятно. Или ако отидем ще е в последният момент и за малко-един уикенд.

# 244
  • Мнения: 64
Някои ще си седим във Враца и никъде няма да се печем.На картинки ще гледаме морето и ще си представяме че сме там.Надявам се ние поне на река да см огнем да заведем малката калпазанка.

Bube 85,то и при нас положението е същото PeaceАко си купим кола,ако не намерим плочкар,ако ...
 Ще ми се поне в края на лятото га се фейнем за 3-5 дни...на импровизация,така да се каже Mr. Green
 Рони,името е хубаво!Ще носи ли нечия буква от родата?

# 245
  • Мнения: 1 341
Рони,името е хубаво!Ще носи ли нечия буква от родата?
Ами не, освен на баща си де. Но не е умишлено. Просто това име ни хареса и на двамата. Peace
Не спазваме традицията да се кръщава на някого. Искаме децата да си носят своите имена и своята орисия. Peace
Който има деца да си ги кръщава! Сега пак ще има намръщени, но не ме вълнува особено. Баща ми много ме дразни, защото го нарича на негово име, което адски много изнервя. Днес ще им кажа как ще се казва и да се приключи с илюзийте. Wink

Лори, на море и без кола се ходи бре! Wink Джапанките в сака и билет за влака...хайде на море! Laughing

# 246
  • Мнения: 41
Ако[/u] си купим кола,ако не намерим плочкар,ако ...
 

Човек за лепене на плочки ли си търсиш, Мога да ти предложа някого

# 247
  • Мнения: 41
имам човек само кажи че ти трябва

# 248
  • Мнения: 68
Здравейте отново,Ронка поздравления за името.Аз също съм на мнението детето да е с име което не е нужно да е на някой.Нашта като я кръстихме Димана и всички викат че на мен съм си я кръстила НЕ Е ТАКА,но ходи обяснявай.Просто ни хареса името,а и не е често срещано,също така българско.

Такааа,а сега да ви почерпя с кекса който направихме,мойта щерка се оласна днес в спане,ама как иначе,нали я водихме до магазина пеша хахаха.



След час хващаме пътя и на разходка,вън на двора сме сложили едно корито с вода и като се приберем ще сложим Димана да плацика.Ние уж сме с двор,но няма място за басейн за сега.

Лек ден на всички   Hug

# 249
  • Мнения: 1 341
Бубе, страхотен вид има кекса. А за вкуса не се и съмнявам.  chef

Димана е прекрасно име! Peace
А тя голяма калпазанка бре. Щом вече и пеша изминава големи разстояния... Здрав да ти е кръста, Бубе. Laughing

# 250
  • Мнения: 64
Рони,Бубе,браво за куража да си кръстите децата на тях си Peace

Аз си мислех ,че ще зарадвам някого,но се оказа илюзия.Според свекървището една буква пролет не правела #2gunfireА пък аз си мислех ,че ще е щастлива,тъй като няма кой друг да й кръсти дете на нея(зълвата се е спасила на пове4че от хиляда км.,камо ли да й уважи името).Абе,всеки от главата си пати...И като съм подкарала с едното ,реших да завърша започнатото и с 2-рото Simple Smile.Да не ме разберете грешно-много си се кефя на имената ,които сме дали на децата си Heart Eyes
 Бубе,кекса си го бива CrazyИ аз днес се въртях около фурната...Амбицирах се да наготвя за няколко дни напред,но ще видим...
 
имам човек само кажи че ти трябва
Супер,все ще се намери кой да ми развали морето  Crossing ArmsЕй,шегувам се Joy
Дано човекът ти е с много опит,щото моя мъж е голям манджия Mr. GreenЩе иска да му види работата,ще преценява и така...Имаме тераса и WC с бая кривички стени,та ше си тябва майсторлък...


Лори, на море и без кола се ходи бре! Wink Джапанките в сака и билет за влака...хайде на море! Laughing
Да бе ,да! StopСамо дето не включваш в плановете и 2 малки чавета...Не си го представям да тръгна с кола без климатик,камо ли без кола... hahaha

# 251
  • Мнения: 1 341



Лори, на море и без кола се ходи бре! Wink Джапанките в сака и билет за влака...хайде на море! Laughing
Да бе ,да! StopСамо дето не включваш в плановете и 2 малки чавета...Не си го представям да тръгна с кола без климатик,камо ли без кола... hahaha
Абе няма ли къде да ги пласирате тез деца за 5 дена и да отпрашите с половинката на море? newsm78
То и аз хуморески говоря, сякаш аз ще имам къде да ги оставя моите. То с едно като сме никой не ще да го гледа, камо ли 2 броя. Joy
Майка ми само вика...Доведете ми детето ще го гледам! Да й го заведем на Враца, тя да го гледала(и малка подробност, че живеят и работят в Италия)... Говори си така, защото знае, че това няма да стане. А сега като започнаха да строят къща и някакъв потребителски заем теглиха... Та както мислеше, да остане при нас 3 месеца след като родя...така стана 1 м. или 2 седмици, още не е сигурно. Вероятно на края няма и да дойде. ooooh!
Та така, оплаках се и от родителите си. Да не мислите, че само свеки ми е крива...напротив целия свят ми е крив. Mr. Green Шегичка!

# 252
  • Мнения: 64



Лори, на море и без кола се ходи бре! Wink Джапанките в сака и билет за влака...хайде на море! Laughing
Да бе ,да! StopСамо дето не включваш в плановете и 2 малки чавета...Не си го представям да тръгна с кола без климатик,камо ли без кола... hahaha
Абе няма ли къде да ги пласирате тез деца за 5 дена и да отпрашите с половинката на море? newsm78
То и аз хуморески говоря, сякаш аз ще имам къде да ги оставя моите. То с едно като сме никой не ще да го гледа, камо ли 2 броя. Joy

Та така, оплаках се и от родителите си. Да не мислите, че само свеки ми е крива...напротив целия свят ми е крив. Mr. Green Шегичка!
hahaha Добре ,казано..."уста проклина цяла вселена" Joy
Рони-Бонбони, радвам се,че пак се заформя словесния ни маратон hahahaЖивнахме малко... Whistling
 Аз сега пиша малко апокрифно,защото пратих майка в кухнята,че да подремна ,но... :oopsЯсно ви е как дремя Wink
 Иначе с майка понамалих стреса малко-иначе мислех да се клонирам,честно!
 Днес не излизахме ,защото е голяма жега,ами си угаждаме...Боядисвахме се,пихме кайвенца. WhistlingНаготвих и изчистих,докато тя се занимаваше с бебока...След малко ще я пускам да си ходи..Е,ако иска ,де!Каката също ще иска да я види... Hug
И под секрет- идеално няма...Не се знае утре дали няма да си сритаме конете с нея и да не си говорим...(обикновено ни държи по седмица Crossing Arms).А поводи много-от начинът на готвене до възпитание на деца-все ще се хванем за нещо Mr. Green
   Но посмазахме каруцата,образно казано! Laughing Heart Eyes

 А  на мен ми се ходи на море именно заради децата...Опитвам се да си се представя  с 2-те на път-голяма тръпка ще да е PeaceА пък голички на плажа...ммм..разтопявам се от умиление... CrazyНито едното не бих оставила,а само с мъжотоооо ще умрем от скукааа,или ще сме там физически,пък духум тук с децата.Просто не става!Или-или! Naughty

 

# 253
  • Мнения: 1 341
Лори, почивай си щом ти се отдава бре.
Иначе и аз не си представям море без детето/децата.
С деца на море...идилия! Heart Eyes

Иначе хубаво си ме кръстила. Simple Smile
Преди бях Рони-Ломони, че съм кисела по характер. Не всеки меля брашно с мене. Но учудващо дори и за мен самата, напоследък доста започнах да си премълчавам и да отстъпвам. Боже, ако съм знаела и преди колко нерви си спестявам по този начин... Но така е, човек се учи докато е жив. Пък и все не вярвах на майка ми и баща ми, че мълчанието е злато. Помъдрявам, ей, помъдрявам. Joy

Хайде пристигна куриера който чаках и хващаме пътя с Емата.
Тя пак започна да спи до 11ч. и на обед няма спане, чааак вечер в 21:30ч.

# 254
  • Мнения: 68
Мерси за комплиментите   Blush

Ние като се прибрахме от разходка оставихме нашта без памперс,само по гащички.За един час това дете веднъж не се изпишка,нито в гащите нито като я канихме.Не можехме да повярваме.Тя обикновенно пие много вода и пишка много съответно.Игра си с вода и какво ли не,но не се изпишка.Утре мислим докато е в нас да я  оставим пак така и да свиква лека полека.

За морето и аз мисля живот и здраве някоя година когато идем да си е с Димана.Искаме на всякакви такива ходенки да я водим с нас.Зълва ми така са правили с тяхната дъщеря,така си имат общи преживявания.Сега вече тя е студентка и си ходи с приятелите,майка й и баща й си ходят сами на палатка.

Общи условия

Активация на акаунт