Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-28)

  • 15 682
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 48
Привет, мами  Simple Smile
Искам да попитам дали знаете някой от Враца, който продава ползвана лятна количка в цветове за момченце. Искаме да вземем за нашия юнак, защото нашата е комбинирана и тежи сигурно три пъти повече от него, едва я нося, когато го няма мъжа ми да помага.
Предварително ви благодаря!  Hug Simple Smile
Хубав ден!   bouquet

# 256
  • Мнения: 1 341
Добро утро!

Мерил, погледни какво се предлага в продавалника. Peace
ей затова казвам да мислите когато купувате количка, и че килограмите не са за подценяване! Wink

Моето цигане още спи, аз днес съм ранобудна. Чак да ми се ненадява човек. Дори мисля да я будя вече и да излизаме, та да може да спи на обяд.

Хубав ден!

# 257
  • Мнения: 68
Аз тук във Враца не знам някой да продава количка, от тез които познавам.Иначе за продавалника има хубави неща,аз съм си купувала неща от там и са запазени.

Абе момичета защо четете скрити?

# 258
  • Мнения: 1 341

Абе момичета защо четете скрити?
Защото постоянно съм във форума, независимо дали съм пред компютъра или не. Wink

ПП. ох тези лентички ме дразнят! Сайта пак има проблеми и този път са ми ги сменили, предният направо ги бяха премахнали. Tired

# 259
  • Мнения: 68
Викаш да не рече някой че постоянно си във форума  Joy

И на мен лентичката от време на време ми изчезва,но после пак се явне хахаха Laughing

Забравих да ви се похваля,мойта щерка днес ходи по голяма нужда в гърнето.Цяла сутрин е без памперс,пишкала е два пъти,сега й сложих памперса като легна да спи.Като се събуди продължаваме акцията по ходене без памперс хахахах  hahaha

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 10:42 от buba_85

# 260
  • Мнения: 1 341
Викаш да не рече някой че постоянно си във форума  Joy
Именно! Mr. Green
То не, че не съм почти постоянно докато цигането спинка, ама междувременно свърша и нещо полезно.
Ей сега пуснах пералня, преди това бях пуснала миялна, после я подредих....еххх домакиня ли бех да се опиша... Joy
Лигата ме хваща, викам да си ходя...

Опс, забравих да се похваля.
Вчера разбрах чудесна новина, а именно, че първата ми братовчедка е бременна!!! Много се радвам за нея, след 3г. опити най-накрая успяха! Ддано всичко е наред и на финала има най-пухкавото и здраво бебе! Praynig

# 261
  • Мнения: 68
Вижте ни как си правим слънчева баня преди консултация  Joy hahaha

# 262
  • Мнения: 12
привет и от нас при нас нищо ново седим си вкъщи в топлото. Снощи се разходихме до реката на чайка много беше хубаво бати искаше да кара водно колело но беше късно та другия път ще има възможност . БУБЕ много е сладка малката ! Hug

# 263
  • Мнения: 64
 Влизам набързо да се оплача SadОт 2 дни няма спане нито денем ,нито нощем-баба Шарка пак ни посети.Почерпете се ,та да ни минава бързо:
http://media.snimka.bg/3294/012843193-big.jpg
                                     http://media.snimka.bg/3294/012843195-big.jpg   -пробвайте новия ми летен десерт Heart Eyes
 Лека от мен! Peace

# 264
  • Мнения: 64
Викаш да не рече някой че постоянно си във форума  Joy
Именно! Mr. Green

Joy hahaha Joy
 
Добро утро!Добре се посмях с вас...


Абе момичета защо четете скрити?

 Мен пък често ми се губи регистрационнен имейл,та понеже ме помръзва да го изпиша,а и бързам да ви чета... Rolling EyesТака оправдах си се Whistling

 Бубе,много е сладка тая Димана GrinningАйде,скоро да свалите памперса,че не си е работа в тези горещини ConfusedИ ние го свалихме по принуда,че ни възпали пъпките на дупето,но не щем на гърне...Категорично  Crossing Arms

 Рони,да й е честито на братовчедка ти ,че се е измъчила жената.Да бременее по мед и масло Peace

 Нинори,един съвет от мен-не карайте водно колело в жегата.Аз се качих ,при това бременна,и слънчасах.Няма никаква сенчица...Ето една снимка на един татко -смелчага(майките си пием кафенце през това време)
http://media.snimka.bg/3292/012840003-big.jpg
 Весел ден! Crazy
 

# 265
  • Мнения: 12
добро утро и от нас благодаря за съвета аз и без това не мога да издържам на слънце а колко струва да се качиш на водното колело  newsm78

# 266
  • Мнения: 1 101
Информация от мястото на събитието Wink - 1лв. за 15 минути и 2 лв. за 30 минути

# 267
  • Мнения: 1 341
Ей Сисе, никава те няма! Crossing Arms Кажи как е Дени? А пък на скайп все не мога да те засека.

Лори, хайде и Фъстъчка да изкарва баба шарка и да ти мирне главата. Whistling

Да ви се похваля, Ема е с прическа. Joy
Аз я оформих, защото ходеше като луда в главата. Сега ми е много сладка и прилича на момиченце. Heart Eyes
Снощи ходиха с баща й да пазаруват дребни неща от близкият магазин. Като си дойдоха, още от колата ме вика, като се показах на терасата, гледа нагоре с влажен поглед и голям букет червени рози.
Подари ми го с думите..."Адай(заповядай) мамо, ного ичам тебе!" Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 64
Информация от мястото на събитието Wink - 1лв. за 15 минути и 2 лв. за 30 минути
А че те цените не са мръднали newsm78

Рони ,можеше да пуснеш и някоя снимчица така ,па иначе... Mr. GreenДа ви видим прическата Naughty


Лори, хайде и Фъстъчка да изкарва баба шарка и да ти мирне главата. Whistling



Оф,и аз така викам TiredАма да не беше в жегите,че ме е страх да не се възпалят пъпките LaughingА за пикането по пода съм се примирила вече-то на детенце да му е добре,пък ще перем после hang
 Айде,че таткото ни спи след нощна и не обича да му тракат клавишите... #2gunfire

# 269
  • Мнения: 68
МИ то си е така за клавиатурата и спането.Все едно някои ти калве над главата.Мойта майка някога като легнеше да спи и в другата стая чуваше и ми викаше "Стига си кълвала с таз клавиатура" хахахаха  Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт