Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-28)

  • 15 681
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 341
Бубе, голям бонбон тази Димана бре! Каква усмивка вади само... Heart Eyes

Лори, ще мине и този зор. Сега четох, че по време на шарка, не е хубаво да се яде месо и пържено, защото възпаляват пъпките. Ти пържено не й даваш, но избягвай месото. Peace Също четох за някакви хомеопатични лекарства, но трябва консултация със специалист. Абе ти си обтръгнала вече... Mr. Green

# 271
  • Мнения: 64
МИ то си е така за клавиатурата и спането.Все едно някои ти калве над главата.Мойта майка някога като легнеше да спи и в другата стая чуваше и ми викаше "Стига си кълвала с таз клавиатура" хахахаха  Joy hahaha
JoyАбе,моя мъж съм го калила на всичко,ама ,викам,да се направя на добричка... Whistling
А хората измислчт какви ли не новости-с едно докосване,с писалка с инфра лъчи и др.,ама на мен си ми е кеф да си клъцкам по бутоните и да си цъкам с мишлето-някак се чува ,че работа върша... Naughty
 А и тази снимка на Димана е супер Peace Ама то детето си е сладко,бре! Grinning
Бубе, голям бонбон тази Димана бре! Каква усмивка вади само... Heart Eyes

Лори, ще мине и този зор. Сега четох, че по време на шарка, не е хубаво да се яде месо и пържено, защото възпаляват пъпките. Ти пържено не й даваш, но избягвай месото. Peace Също четох за някакви хомеопатични лекарства, но трябва консултация със специалист. Абе ти си обтръгнала вече... Mr. Green
Рони,месо си й давам,ама то от кухнята колко ти му е вътре месото.Избягвам кисели неша-домати,сокове...Само че при Малкото е по-зле... Cry
 За хомеопатия няма да се дореди,защото личната каза,че избият ли пъпките е заразна.Къде да я мъкна в тези жеги Confused
 Затова пък водих Орешка  и се возихме на тролей ,и за 1 път видя  подлез детето:crazyeyes:
 Чакаме аванса на мъжо да й накупим изписаното smile3523

Рони,пак се измъкваш без снимки... Crossing ArmsЕма ще влезе в пубертета ,докато ти се накумиш да пуснеш нейно фото Mr. Green
 

# 272
  • Мнения: 1 341


Рони,пак се измъкваш без снимки... Crossing ArmsЕма ще влезе в пубертета ,докато ти се накумиш да пуснеш нейно фото Mr. Green
 

 Joy Joy Joy
Ще ме умориш от смях!
Ема има точно 3 снимки които си седят на фотото. Ще взема да ги сваля, че душата ми извадихте, както и момичетата от друга отчетна. Да се покажа като сериозна...то си се знае колко съм в действтелност. Mr. Green

А това за тролея...голямо преживяване е било сигурно. Па по подлези досега не сте ли инавали с колата бре?
Ние тук си нямаме тролеи и трамваи(сега го правят де), возим се в Бус и Мерто. Ема много обича, на метрото казва влак. hahaha

При нас е дъждовно, следователно не излизаме, следователно няма снимки.
Вкъщи кво да снимам, то все едно и също. Виж навън друго нещо....
Мале колко объркам пост.

Ред. Ето снимки на цигането Mr. Green
http://bambinata.multiply.com/photos/album/8#57

Първите са с приятелката й в парка, и преди да й резне леко косата. Последните няколко са вкъщи на тераста с прическата. Laughing

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 18:04 от Ронка

# 273
  • Мнения: 64
 Рони,то майката не се е возила на тролей ,бре... hahahaИма 1г и нещо... newsm78
 А детето мина през подлез за пешеходци,при това изрисуван с графити и каза,че е хубаво,ама малко страшничко в този"тунел' Laughing

А Емата си е хубава всякак PeaceГоляма игра е паднала,щом са хвърчали и коси...Честита нова прическа!А АКО СИ ПРИЛИЧАМЕ ДВЕТЕ С ТЕБЕ,няма да спреш дотук с фризирането Rolling Eyes smile3508

 

# 274
  • Мнения: 1 341
Ахааа, подлез значи. Ми тя и Ема май не е минавала през подлез. Thinking

Мерси за комплиментите.
Много навиване и време трябваше на мъжа ми и на една приятелка да ме навият да оформя косата на Ема. Мислех си, че няма да порасне. Crazy Сслед фризурата обаче много ми хареса, защото преди това нямаше никаква форма. Харесвам момиченца с дълга коса, но не и цъфнала та възрала. Сигурно ако е редичка косичката на Ема ще предпочета да е на каре, поне има вид. Peace

Аз почти съм готова с вечерята.
А бебето не спира да рита, ей. Което разбира се ме радва, но Ема не беше така. То това малкото не се спира бре, в последните месеци сигурно ще ми е и непрятно ако е такъв щурчо.

# 275
  • Мнения: 68
Към хората играещи в prizee.com - какво направиха тез хора?Защо махнаха подаръците,тъкмо щях да спечеля едно от нещата за които толкова време чаках ред.Някой може ли да даде повече инфо?

# 276
  • Мнения: 69
Здравейте , пише ви една загрижена баба.Има ли тук майки от ж.к.Дъбника защото наистина станалото в последните дни натравяне на бебенцата от мл.кухня "Двете щръклета"е тема която трябва да ви тревожи.Замисляте ли се от къде ще взимате храна за бебоците.Дали трябва да се ходи в центъра всеки ден.Съберете се и искайте отваряне на мл.кухня към детските ясли в комплекса.Мисля че ще ви е по удобно.Аз съм баба на две бебенца на 3 и 6 м.и ми е на мисъл това за храната от къде ще се взема.

Да честитя месечинката на малкия ми внук Макси който става на 3м днес и на дъщеря ми 5 годишнина от сватбата.Да са живи и здрави и дълъг семеен живот.

# 277
  • Мнения: 1 101
Здрасти je4ka1. На моя син му се размина този път натравянето. Точно от тази проклета супа не пожела да яде оня ден. Ако му се беше случило отново, някой много щеше да пострада #2gunfire Когато беше на 9 месеца отново от детска кухня (друга) натровиха децата, та пак напълниха Детското отделение. Тогава и ние пострадахме, лежахме в болница и изживяхме невероятен кошмар.  Дени вече е голям, така че след този случай приключвам окончателно с детските кухни. Рядко готвя и не знам как ще го изхранвам, той пък е такъв злояд, че само от кухнята ядеше нормално....Дано пострадалите дечица да оздравяват бързо, защото знам колко е кофти този тип натравяне.

# 278
  • Мнения: 64
Здравейте , пише ви една загрижена баба.Има ли тук майки от ж.к.Дъбника защото наистина станалото в последните дни натравяне на бебенцата от мл.кухня "Двете щръклета"е тема която трябва да ви тревожи.Замисляте ли се от къде ще взимате храна за бебоците.Дали трябва да се ходи в центъра всеки ден.Съберете се и искайте отваряне на мл.кухня към детските ясли в комплекса.Мисля че ще ви е по удобно.Аз съм баба на две бебенца на 3 и 6 м.и ми е на мисъл това за храната от къде ще се взема.
Жечка, темата ми е присърце,тъй като преди месеци и ние взимахме храната си от 2-те щръклета.Можеше и моето дете да се разболее...Ние взимахме от 6ДГ,а една позната от 16-та и двете са на центъра.Така че проблема не е само квартален,а по-скоро на РИОКОЗ ли ,знам ли Rolling EyesВ държавните кухни контрола е по-строг и съблюдават изискванията,докато частната кухня може да си прави каквото пожелае ConfusedАко имаше конкуренция,щеше да е друго...
Абе то храната си беше блудкаш,та загубата не е голяма.Моята бебка само получаваше разстройства,докато не заменихме запръжките с червен пипер Sick
 А идеята ти е хубава и като човек на зряла възраст,можеш да организираш около себе си подписка,която да занесеш в общината...Нека се произнесат мамите от Комплексите,все пак...Аз не знам пишат ли при нас такива...Или децата им са по-големи... newsm78
 Аз подхвърлих и на лелките от 5та ясла да разкрият поне още един пункт,нооо...

Ааа,пропуснах да кажа,че преди години каката ни се сдоби с ентероколит от кухнята до Болницата и тогава я закриха,но келфайда...

 Рони,браво на юнака-нека рита...Ще е темпераментен като майка си hahaha Joy
 Днес Нанси е по-добре-взе да беснее...А и спа цялата нощ...
   Лек ден ,момичета!  bouquet

# 279
  • Мнения: 12
лелеееееее как може така да си играят с здравето на децата ни аз незнам кой номер градина е и кое име е на нашата кухня тя се намира зад билата но готвят някъде в комплекса и днес в часа вкойто трябваше да си получим кухня я нямаше звъннах по телефона и момчето ми каза забраниха ни да караме другата седмица ще ви върнем парите Shockedизобщо не съм разбрала за този проблем #Cussing out

# 280
  • Мнения: 69
лелеееееее как може така да си играят с здравето на децата ни аз незнам кой номер градина е и кое име е на нашата кухня тя се намира зад билата но готвят някъде в комплекса и днес в часа вкойто трябваше да си получим кухня я нямаше звъннах по телефона и момчето ми каза забраниха ни да караме другата седмица ще ви върнем парите Shockedизобщо не съм разбрала за този проблем #Cussing out

Ами да ви кажа че щом я карат от комплекса е от същата кухня .И по телевизията съобщиха и по вестници пише.Снощи по БТВ казаха че резултатите от РИОКОЗ са положителни и кухнята е затворена ,вероятно за това не са ви дали храна.

# 281
  • Мнения: 12
нямах възможност да бъда информирана и затова не съм чула слава богу детенце ми е добре че иначе  #2gunfire и сега откъде ще си взимаме кухня  newsm78 като май вече нямаме доверие на никой

# 282
  • Мнения: 1 341
Настина е много неприятна случката с детската кухня. За съжаление не се случва за първи път във Враца.
Аз лично не бих вземала кухня при подобни обстоятелства.
Може би свикнах винаги да има сготвено вкъщи и не ми прави впечатление липсата на кухня.

Сиска, Дени не е ли голям за кухня бре? Доколкото знам до 3г. е кухнята, но може и да бъркам.

А тази кухня която е в градината зад Билла, не се ли готви там на място?

Лоритка, радвам се, че Нанси вече е по-добре! Hug

# 283
  • Мнения: 12
не не се готви в градинката докарват я от комплекса но незнам къде се намира

# 284

Общи условия

Активация на акаунт