Май 2005- Тема 126

  • 12 842
  • 235
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Честит Рожден ден на Никол!
Да е жива и здрава и все така чаровна малка сладуранка.
Мартеа, да се добавя и аз в хора, ама като ти казват докторите да не даваш, недей.
Дианка при вас градината няма да работи 1 месец, а при нас 4.
Малейна, дано грешно да е чула педиатърката и да се оправя по-скоро Марти.
Сиска, лек път и да си изкарате чудесно.
Днес взехме бележка на Иво от понеделник да тръгва на градина. Пускам го със смесени чувства, защото той се радва и иска да отида при децата, а мен ме е страх след толкова дълго боледуване  да не лепне пак нещо.
Да се похваля, че имаме "домашен любимец". Мъжът ми намерил охлюв и го донесе да му се радвали децата. Гадинката се качи най-отгоре на остъклената тераса и се капсулова там без да мърда. На мен са ми неприятни всякакви слузести гадинки, ама с мъжО на глава не се излиза.

# 61
  • Мнения: 829
Деспинка, сигурно им е много интересно на децата с охлюва!  Laughing
Аз да кажа, че вчера педката пак "чу" хриповете в ляво, но реши до понеделник да продължим с това лечение + синапена лапа на мястото. Та така. Дано помогне.

хубав, слънчев и усмихнат ден от мен!  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 2 437
Хахаха, Деспина, много се смях  Joy

Това ме подсеща за една случка от преди години....Изобщо аз май много патя с тези охлюви с малоумните ми идеи  Laughing
С мъжа ми много обичаме охлюви (с ориз), но само майка му може да ги сготви. То са няколкодневни приготовления, 100 варенета, миене на всеки охлюв със сол и т.н. щуротии. И веднъж събрахме огромна кофа в грамааадни охлюви от вилата. Ама много големи. И се разбрахме да й ги занесем на следващият ден. Оставихме охлювите на балкона (тогава живеехме при нашите в кооперацията) и аз за да не избягат ги захлупих с дебел картон, който надупчих за да не измрат. И на другата сутрин...писъци на майка ми от кухнята....А гадовете разлигавили картона, разпаднал се и цялата кофа с охлюви плъзнала къде ли не...по бара, по кафеварката, по балкона, изяли цветята на майка ми, абе...действали активно цяла нощ. Да н еказвам, че всичко е в лиги...п олампата, по тавана, по стените, по телевизора....оххх...смешно ми е сега. Към обяд излизаме с мъжа ми и ни среща комшията отгоре, който с потрес ни попита дали и при нас има нашествие на огромни охлюви, защото ято от десетки грамадни нападнали неговите цветя.  А ние мълчим, естествено и го слушаме, ама не обелваме и дума...само цъкаме очудени с него...а на човека акъла не му побира какви са тези цветя, които да накарат охлювите да се катерят до 4-ти етаж....пък и такива огромни, като рапани  Laughing Няколко дена след това изникваше по някой скрил се брат.
Такааа...
и втората случка с кенефа....
Пак сме събрали охлюви (този път дренбички) , но майка му се разболя или там нещо стана и каза, че няма да може да ги приготви. И аз, умницата, ама то ме е срам, де, как ми дойде тази идиотска идея, да взема да изсипа охлювите в тоалетната...и пускам водата. Да, ама те изплували и ....представете си какво беше...всичко в лиги, следи, по цялата тоалетна накацали охлюви...по душа, по тавана, по прозореца...абе...ужас..резил  Laughing

Разсмях ли ви с моите умнотии?  Laughing Хайде, весел ден на всички  Hug  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 4 293
ааааааааааа, нееееееее, Диана, цвиля просто....... няма такъв случай, а това със съседа вече ме убииииииии hahaha Joy
Ние нашите охлюви - обикновено заврени в цветната ми лехичка, ги изхвърляме със замах. През оградата. За минути унищожават стъбло ан лале примерно, а то хич не е крехко.
Охлюви никога  не съм яла, мисля, че и не бих. Виж, миди с ориз... ммм, баба ми от Варна ги готвеше страхотно, а най-ярко ми се е запечатало в съзнанието как табиетът беше да ядем това ястие с черупка вместо с лъжица.

# 64
  • Мнения: 689
Честито на рожденниците, да са винаги така любопитни и оправни в живота.
Диана случките ти с охлювите направо ме разбиха  Laughing
Весел ден на всички

# 65
  • София
  • Мнения: 2 896
Дианкааа, умирам от смях  Joy
и кво съседа се чуди кво става, ти си трайкаш, а?  hahaha

# 66
  • Мнения: 2 407
Мерси за поздравите,партито мина чудесно,Ники получи много подаръци,в нейния клуб го направихме,ще кача снмки.

# 67
  • Мнения: 2 407
Днес бяхме на вилата на другата ми приятелка,изкарахме страхотно,ще кача снимки и от там.

# 68
  • Мнения: 1 725
       Да се похваля на целия свят, че днес станах леля на едно бебе в Америка ! Много целувки!

# 69
  • София
  • Мнения: 2 896
       Да се похваля на целия свят, че днес станах леля на едно бебе в Америка ! Много целувки!

Честито! Да ти е живо и здраво племенничето!
Exx, голяма емоция е сигурно!
и аз от кога чакам  Tired

# 70
  • Мнения: 2 498
Честито на всички, които са духнали тези дни 4 свещички!

Дианка, и аз в кюпа на превивашите се от смях....
Ант, честито  bouquet! Момиченце ли е?
Деси, как е домашния ви любомец?

Ето да се запознаете с Ричи http://valia777.multiply.com/photos/album/32/32

# 71
  • Мнения: 995
Честит рожден ден на Пламен на Дона  bouquet на патерица

Валя, весело празнуване днес на Иса!
Кученцето е сладкиш Grinning

Ант, честито ти лелинство!

Диана, то да не ти е съсед човек... Joy
Малейна, дано лечението е успешно.
Къде замина Сиска?

Ние бяхме в Пловдив за уикенда, видяхме се с Августа, малките играха, после бяхме на рожден ден на брат'чеда, и през цялото време една жегаааа... Много добре изкарахме Grinning

# 72
  • Мнения: 2 407
Честит рожден ден на Иса,много усмивки и касмет. newsm59  ura  party023 Tada
Диана ,много смешна случка...... Joy
Ант,честито.
Малена дано се размине..

# 73
  • Мнения: 2 407
Вале,много е сладко...Нямахте ли и друго куче?

# 74
  • Мнения: 465
честито на Иса, да расте здрава и щастлива  bouquet

Вале весело изкарване, целувки от нас Hug

Общи условия

Активация на акаунт