Юнчета на 4 годинки много смях и врява вдигат по градинки!

  • 18 369
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
при мен започна усилния период. все пак лятото се мери основно.

# 16
  • Мнения: 3 698
Фрос, ЕлиТ,мерси за инфо-то, ще се похваля ако намеря мънички ролери  Hug .
На Луси, бързо да й заздравяват ожулванията, миличката палавница  Heart Eyes
Сънчооооооо, ммммммм...много й поздрави на работата Mr. Green, не се претоварвай  Naughty , много  Heart Eyes

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
при мен започна усилния период. все пак лятото се мери основно.

Ели, ама ти да не си геодезист  newsm78

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
да Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 688
E браво бре Нана, ти не знаеш ли?
Ами така е като не идваш на бири с нас веднъж на 2 години  Party

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Е, от де да знам бе! Ама сега разбрах, де  Mr. Green
Ели, към фирма ли си? Едни наши познати са "заграбили" половин Б-я, Гюрковски, ама яко се бачка, до лудване.

# 21
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
Да, ние - другата половина Mr. Green ако знаеш колко половини има България ....
работа обаче наистина има колкото искаш

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
...ако знаеш колко половини има България ....

А, сигурна съм  Twisted Evil

# 23
  • София
  • Мнения: 11 727
Искам да честитя на всички,които са имали поводи праз изминалите дни!  bouquet
Да са живи и здрави и да им се случват само хубави неща!


Ние за празниците бяхме в Добринище...накрая не ми се връщаше.

E браво бре Нана, ти не знаеш ли?
Ами така е като не идваш на бири с нас веднъж на 2 години  Party

И аз не знаех,че е геодезист...нищо,че идвах с Вас на бирени срещи.

Луси бързичко да се оправя!
Калина оправи ли се от варицелата?Нашата почти цяла група в градината изкара варицелата последните месец-два.
За РД искаме печка /разбирай цяла кухня/ и колело,туй-то,но печката е с приоритет.Макар че,когато я попитах,кое иска повече,печка или колело,ми се отговори:Ще купиш всичко! Shocked

Чудим се къде да ходим на море,накрая пак на същото място,което вече май ми омръзва.
А и да не забравя,нашата градина ще почива през юли.Който има деца да си ги гледа!!!

По едно време се бях замислила за бирена среща или РД с децата,но както обикновено,нищо няма да излезне,тъй че продължавам напред.

Хубав ден! Hug





# 24
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
Гого иска камион-автовоз, по възможност същия, който получи за предния рожден ден, защото се счупи онзи ден Crazy

На море може би няма да ходим тази година, че и на планина - тоже.

Излязоха няколко оферти за юни за Радо, че училището свършва на 30 май. Ще видим коя ще вземем. Подозирам, че ще е при майка ми и баща ми и ще ходи два дни от седмицата с баща ми на училище. Даже не знам кога ще почива градината, надявам се не юни. За юли и август въпрост е решен и за двамата.

Поздрави на всички Hug

# 25
  • Мнения: 1 006
На въпроса за подаръците, Калина отговори: "Каквито подаръци ми подарят моите приятели - такива!" Shocked Shocked Shocked
Прекалено философско ми дойде, при това в 7.20 сутринта Rolling Eyes Laughing

Иначе варицелата мина, има следи още, но е на градина....
Лятото, морето, и при нас не е ясно, но умувам дали да е я пратя малко при майка ми, която през лятото ще работи в нещо като лятно училище за бъдещи първокласници и си мисля, че на Кали ще й е интересно там - рисуване, игри, занимания до обед и след това - на село по двора newsm78 newsm78

 ThinkingЯ кажете, Зоологическата в неделя нали работи? Има ли билети за вход и какви са цените?

# 26
  • Мнения: 734
Zdrawejte i ot nas. Oficialno kredora lipsva na ekrana...

I nie chakame r-d dnite s netarpenie. Pochti vseki den mi se nosi podarak ot detskata gradina, zashtoto Natalie znae che moia r-d e malko predi neinia. Podaracite sa mnogo cenni i triabva da budiat goliamo vazhishtenie v momenta na podariavaneto. Vkluchvat jivi gasenici, ohluvi, art-aplikacii ot cvetni lista i ptichi pera, bobeni kalnove i ocveteni midi i okeanski piasak.
Na vaprosa kakvo iska tia : Mnogo! Vajnoto e da sa mnogo;)) Znam samo che ne haresva kukli i ako niakoi i podari - vinagi gi preprashta kam Elodi.Prodaljava da e maniak na tema kone i elektronni igri.

Nanse, ima li neosporin po aptekite ? Ojulvaniata minavat mnogo barzo s nego i ne ostava beleg ako sa povarhnostni.

# 27
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И аз ще го потърся това кремче по аптеките, но нещо ме съмнява да го има при нас.

Гале, Зоологическата градина работи в неделя. Билетите са по 2 лв. за големите, а Калина ще е безплатно.

Флора и тя много се вълнува от предстоящия рожден ден. Подарък още не е заръчала  Laughing

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Пете, неоспорин не знам дали има. Аз я мажа по белезите с Геритамин (вит. А и вит. Е), а след това с гела от Алое на Форевър Ливинг, защото той спомага за въстановяване на епителната тъкан.

# 29
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Чакайте да ви покажа първите произведения на Флора  Joy


Общи условия

Активация на акаунт