Бъдещи майки АВГУСТ 2009 - Тема 35

  • 13 026
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 569
Данче:  hug newsm63  loveuuu
Лека от мееееен  Hug

# 16
  • Мнения: 27
Данче:  hug newsm63  loveuuu
Лека от мееееен  Hug

 Hug

И от мееееееен  Hug

# 17
  • Мнения: 1
Диди, аз също ще раждам с планирано секцио по мое желание, след като първото ми раждане - нормално, беше ужасно и с много последици за детето ми, не смятам да рискувам със здравето на детето си, при условие че това бебе е толкова желано и изстрадано. Hug
Относно зодиите, аз съм зодия Лъв и много съм радостна, че и малката ми девойка също ще е Лъв, а може и на една и съща дата да сме, но засега е още рано за това.
Sandra_19_84, мерси за темичката,  Hug
И аз съм ЗА секцио по мое желание!  Peace НО всеки си решава сам за себе си! Никого не навивам...

# 18
  • Мнения: 15
Здравейте,
да се разпиша първа как мина срещичката ни.
Беше супер сладка среща на 4 тумбести мами  . Бяхме аз, Янчето сладуранче, Геринелка и Италиана. Пихме по кафе и си дърдорихме много приятно, но пусти бременлииски мозъци забравихме да направим снимки да покажем  .
Дори посетихме едим много готин магазин бебешки на Нишава.
Това е, чакам следващата среща, че сега ще съм по-свободна и мога да идвам.
Честито на бебешондел за сватбата   bouquet.
Славенче, защо така си се отчаяла? Майната им на тъпите доктори, само да те разиграват така не ги е срам   .
Сега се зачудох защо има още мами с неопределен термин?? Не трябва ли вече всяка да си знае, все пак сме в седмия месец почти.
Ох, аз да чукам на дърво нямам проблем със зъбите. Стоматологът ми каза, че са здрави да не се шашкам. Иначе това с ваденето по време на бременността е много неприятно. Дано не се налага.

Аз мисля, че от този чаршаф няма да има много смисъл, че ако изтекат водите в леглото, то матракът така или иначе ще отиде, но ако станем и се усетим на време, както предполагам всяка ще се усети няма да има проблем. Това е моето мнение де, но незнам.
Трейси, снимките са ти страхотни. Дано сте си изкарали добре.


а къде се бяхте скрили че не ви намерих?обиколих почти целия южен парк и никви бременни мами не видях  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 15
аз съм за нормалното раждане,иначе как ще разбереш,че си раждала с това секцио и искренно се надявам на нормалното,че нещо се говори,че ще трябва да раждамсекцио Sad
за зодиите аз и мъжа ми сме скорпиони и се надявам моя юнак да е лъвче,но както всички сте казали квото дойде все ще си го обичаме Peace

# 20
  • Мнения: 60
Добро утро

# 21
  • Мнения: 735
За зодиите - баткото е лъв и беше много кротичко бебче, сега обаче си показва лъвския характер.Ама аз съм скорпион и по принцип не се давам лесно. Heart Eyes и второто бебче се очертава лъвче.Даже се чудех като си знам, че съм заченала на 16 ноември, няма ли да се роди по-рано, защото броя аз 266 дни от датата на зачеване и се пада 09 август. newsm78 Ама така или инъче след 1.08 ще го чакам. Hug
Все повече ме хваща страх с тия упойки за зъбите да не ми направят нещо на бебечнцето.... Praynig Praynig Praynig
А за раждането-аз предпочитам нормалното, но ако има показатели за секцио така ще бъде.Още повече, че ми е второ раждане и всички ми казват, че ще родя по-лено от първия път.Само дано всичко да си е наред с бебчо и с мен! Praynig

Добро утро, Невче!Как спа? Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 377
Добро утро! Coffee
italiana, аз също никого не навивам.  Peace По принцип съм за нормално и естествено случващите се неща, при първото ми раждане много държах да родя нормално, все пак сме създадени да раждаме по този начин.  Peace Но сега след много мислене, двоумение от моя страна, разбира се и след консултация с гинеколога ми, реших ме , че така ще е по-добре.
rumik, не така с тези тъжни емотикони, нали най-важен е добрият край   ylinfant. Hug

# 23
  • Мнения: 2
Здарвейте и от мен!

Аз от доста време не съм се включвала , но трябваше да свърша една  важна работа - Да се ОМЪЖА.

Така че вече съм щасливо омъжена и всичко мина много добре.Беше много хубава сватба,така както искахме.Беше просто един миг.
На бебунка също много й хареса и се държа много добре;))Скоро ще кача и снимки от щастливото събитие

Желая на всички  усмихнат ден:)

# 24
  • Мнения: 34
И аз съм за секцио, заради проблемите с гръбнака... обаче ме е страх, всички казват, че след норемално раждане по-лесно се възстановяваш... ooooh!
 За зодиите - аз съм рак, а племенника ми е лъв... Вече девет години си мерим инатите... според мен каквото и да е все ще е инат, ако се е метнало на мен! Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 34
boj777 Честито!   bouquet

# 26
  • Мнения: 510
И аз съм за секцио след тотална руптура след първото раждане.И мен много ме е страх .Честито на всички младоженки които не съм поздравила досега.
Калина какъв е проблема с гръбнака.Аз съм с дископатия и незнам дали епидоралната упойка е добър вариант .НЯКОЙ ИМА ЛИ ИНФОРМАЦИЯ.

# 27
  • Мнения: 34
az съм с Бехтерев и вертикални дископатии и от там е проблема. Един "лекар" от клиниката по ревматология ми каза, че съм луда да забременея и че няма да мога да го износя... за сега се справям   Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте,мацки! Как сте? Не съм писала мнооого отдавна,но ми се случиха доста неща и то само хубави. Пу пу!
Като за начало сменихме жилището и от двустайна панелка се нанесохме в къща с голям двор и градинка. Сега правим ремонт,почти на финалната права сме. Вече и Интернет вкарахме,така че ще съм по-активна.Иначе и бебчо е добре,ритка много,мести ми корема на ляво на дясно. Бяхме на консултация на 27.04. Развива се добре,отговаря си точно на седмиците,ама аз съм качила малко повече. И ми се накараха едно хубаво... Чукнах 80 килца. Ама и корема ми дръпна много,мерих се вчера и от последната ЖК до сега е пораснал с 5см.
Аз все още съм на работа,до 25.05. После излизам платен отпуск и ще се застъпи направо с 45-те дена болнични преди термин.
Връщам се сега назад да прочета какво съм изпуснала.
Силни прегръдки за всички!!!

# 29
  • Мнения: 140
boj777 Честито!
Пожелавам ви дълги години щастлив семеен живот и нека малката бебонка ви направи най-щастливите родители!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт