Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 365
autumnsphere то и аз съм на тоя принцип за умиранеро от глад  Laughing обаче тази диета е от няколко дни, вчера и днес най- не яде. Мина ми през главата, че може да е от топлото, но сега не е чак толкова топло....а дадох кача за първи път днес, така че надали има връзка,  Rolling Eyes Уфф ще изчакам да минат няколко дни и дано да си оправи режима, то друго не ми остава  newsm78

# 271
  • София
  • Мнения: 3 524
shhht.secret, не се паникьосвай, де... Може да е от жегата, реакция към новата храна... Баба ми е била професор-педиатър и е казвала: "Аз дете умряло от глад никога не съм виждала". Така че няма страшно.
няма страшно и според мен, бабта е права  Laughing
сина ми зимата пък докато беше болен 1 седмица ядеше макс по 1 път на ден и като пиленце. по принцип не е едър, но доста добре си хапва и направо ми се струваше че умира от глад.
ела да видиш после като се оправи как започна и да си яде.  Laughing
не се панирай Hug

# 272
  • Мнения: 616
shhht.secret казваш че яде на 3ч. може просто да иска да си увеличи паузата между храненията. А между другото и той в момента не иска много много да яде както обикновенно жега, зъби  Simple Smile щом е спокойна и в добро здраве няма защо да се тревожиш като огладнее ще яде  Hug

# 273
  • Мнения: 2 447
shhht.secret казваш че яде на 3ч. може просто да иска да си увеличи паузата между храненията. А между другото и той в момента не иска много много да яде както обикновенно жега, зъби  Simple Smile щом е спокойна и в добро здраве няма защо да се тревожиш като огладнее ще яде  Hug
И аз това щях да кажа...Пробвай да увеличиш времето м/у храненията на3,5 или 4 часа..Бебо расте и може да няма нужда от толкова често хранене..

# 274
  • Варна
  • Мнения: 365
Благодаря ви момичета  Hug Сега ми е малко по-спокойно   bouquet

# 275
  • Мнения: 2 013
shhht.secret не се шашкай толкова.И дъщеря ми така отказваше първите няколко пъти.Просто не и допадна кашата.С пюретата нямаме проблеми.Ако детето си увеличи паузата м/у храненията,това не значи,че гладува. Hug

# 276
  • София
  • Мнения: 39 903
И според мен може би трябва да увеличиш сремето м/у храненията. Може би по-удачно е на 3,5 часа.
Алекс от доста малък хапва на 4 часа.

# 277
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Пробвай да храниш бебо на4 часа с 10-20мл повече от това което яде обикновенно.
От няколко дни и моята мишка си смуче и дъвче долната устна, вчера например беше ужасно нервна.Опипвам и венците, но още нищо не усещам.Иначе стана като вампирче,като я взема на ръце и право към врата ми да ме хапе  Crazy

# 278
  • Мнения: 805
Относно това, за което говорите - аз никога не съм хранела под час. Часовника го ползвам ориентировачно т.е. към колко евентуално ще яде. Ама рядко са се получавали равни интервали. А и някой път изяжда само половината и огладнява по-бързо. Ако пък изяде всичко после е сита по 5 часа...

# 279
  • Варна
  • Мнения: 365
И аз не съм ползвала часовник, тя сама си направи този режим и  си го спазваше досега. Сега явно си прави нов  Rolling Eyes  Laughing

# 280
  • Мнения: 220
Извинявам се предварително, че пиша тук, защото бебето ми е на 11 месеца. Имам въпрос. Малкия е с чревна инфекция. Давам му чай от шипки и оризова вода и прахчета за диарията. Какво друго мога да давам

# 281
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Консултира ли се с педиатър, той ли сложи диагнозата? И какво ти е предписал да даваш?

# 282
  • София
  • Мнения: 44 337
Извинявам се предварително, че пиша тук, защото бебето ми е на 11 месеца. Имам въпрос. Малкия е с чревна инфекция. Давам му чай от шипки и оризова вода и прахчета за диарията. Какво друго мога да давам
лечбна хумана(има хумана - бананова и милупа - морковена), смекта, ентерол...ако кърмиш, най-добре да е само на кърма няколко дни....
иначе зависи колко е тежко....при по-леко - печени ябълки, сухари, солети, оризови бисквити.
Компот от дренки май също затягаше но не съм пробвала....

Давай и нещо от типа на хидратин алфа, за да не се обезводни....

ако почне повръщане - натриев цитрат - но за дозата -лекар...или свещички за повръщане.....

# 283
  • Мнения: 220
Бях при педиатър, няма зачервено гърло, чисти са му гърдите, с разтройство и Т. Предписа Ентерол, диета и чай от шипки и оризова вода. Да но стомахът му не се подобрява. Взех му и хуманата с пробиотик, която е с банан. Давам му банани отделно, ориз, печени картофи. Не кърмя вече  Cry

# 284
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Пробвай това което те е посъветвала Angel Dust

Общи условия

Активация на акаунт