Диетата на д-р Х

  • 4 210
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 302
И на мен не ми е трудно да спазвам режима... Ние с Билян сме по цял ден на вън, та вчера си пропуснах закуската в 10ч., но за сметка на това си я изядох 16ч... в 18ч бях в университета.. та чак в 21ч изпих един студен чай- което хич не е хубаво, но за сметка на това не съм яла плодове... Та вчера стартирах 54.5 (160см), трябва към 7кг да смъкна, че 2 сватби ме чакат  Twisted Evil
Днес съм си по часове точна
Лулу хайде успех и на теб  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 505
Да се запиша при вас,4е ми зву4и доста обнадеждава6та тази диетка,и все пак ми се иска и продължението й да видя и 4ак тогава да си правя сметка за себе си дали да я по4вам.

# 32
  • Мнения: 472
Да се запиша при вас,4е ми зву4и доста обнадеждава6та тази диетка,и все пак ми се иска и продължението й да видя и 4ак тогава да си правя сметка за себе си дали да я по4вам.

Ще се опитам по-бързичко да се свържа с докито,за да е по-лесно за всички.....Ще се постарая още тази вечер

# 33
  • Мнения: 472
Осми ден

8:00 чай
10:00 1/2 кис.мл. + 4л.овесени ядки
12:00 салата по избор + 2,3 сварени(печени)картофа
16:001/2 кис.мл
18:00 салата по избор
20:00чай

Девети ден

8:00 чай с плод
10:00 1/2 кис.мл. + 4л.овесени ядки
12:00 Плодова салата + чай
16:00 1/2 кис. мляко
18:00 Плодова салата + чай
20:00 Чай

Десети ден

8:00 чай
10:00 1/2 кис.мл. + 4л.овесени ядки
12:00 Риба + 1,2 сварени(печени) картофа или салата по избор
16:00 1/2 кис. мляко
18:00 В зависимост от това,което сте избрали за обяда
     - салата по избор или 2,3 картофа
20:00 чай


Единадесети ден

8:00 чай
10:00 1/2 кис.мл. + 4л.овесени ядки
12:00 Ориз със зеленчуци
16:00 1/2 Кисело мляко
18:00 Салата по избор
20:00 Чай

Дванадесети ден

8:00 чай
10:00 1/2 кис.мл. + 4л. овесени ядки
12:00 Задушени зел-ци + пил.пържола
16:00 Кис. мляко
18:00 Салата по избор
20:00 Чай

Тринадесети ден

8:00 чай
10:00 1/2 кис.мл. + 4л.овесени ядки
12:00 Печено пиле + таратор
16:00 1/2 кис. мл.
18:00 Печено пиле + таратор
20:00 чай

Четиринадесети ден

8:00 чай с плод
10:00 1/2 кис.мл. + 4л.овесени ядки
12:00 чай с плод
16:00 1/2 кис. мл.
18:00 чай с плод
20:00 чай с плод

Всеки ден може да прибавяте към обяда или вечерята си плочка сирене  Wink
Успех   bouquet



Последна редакция: сб, 16 май 2009, 08:50 от Данитка

# 34
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 8 309
Нелинче,  Hug И успех!  Peace
Данитка, и продължението изглежда много добре. Лошото при мен е, че точно тогава ще трябва да пътувам и ще ми бъде абсурдно да спазя втората част на режима. Ще опитам де, защото и втората част ми харесва.  Peace За първата обаче съм желязна. Много леко мина и вторият ден. Чакам си утре доматките със сирене, че това ми е любимата салата.  Heart Eyes
Успех и на другите, които се престрашиха да я пробват. Peace

# 35
  • Мнения: 77
И аз днес съм режимна,но не спазвам стрикно часовете за хранене.
Днес ми е първи ден.Стартирам от 69,5кг.
Успех на вси4ки!

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 228
записвам се в темата. Режима ми допада

# 37
  • Мнения: 472
Хайде момичета никакви ви няма  Peace
Споделяйте минусчета,как сте,как се чувствате

# 38
  • София
  • Мнения: 302
Ами какво да кажа... днес ми е 6 ден и съм -1.5кг, но снощи имах прегрешение от бисквити и кекс, а и днес ме изненада МЦ.. Ще си помисля още малко и май пак ще повторя 1-7 ден, че ми хареса Simple Smile

# 39
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 8 309
Аз също съм с 1,5 кило надолу. Но имам доста сантиметри в минус. Само че не се измерих в самото начало, за да знам точно колко са. Просто гледам по дрехите - има осезаема разлика. Първите седем дни от режима са наистина супер и пак ще ги направя след време. Много хубав разтоварващ ефект имат - наистина се чувстваш лек. Peace

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 228
Аз не съм се мерила още, ще го направя на 7 или 8-ми ден. Искам д амине 1 седмица. Чувствам се много лека и не усещам никакъв глад. харесва ми.

# 41
  • Мнения: 472
И мен ме изненада МЦ иначе бях 1кг надолу.....Засега не се меря,че съм подута,но иначе ми е лекинкоооо  Hug

# 42
  • Мнения: 99
Момичета къде изчезнахте? newsm78
Споделете как върви диетата и кой какви резултати има до тук Praynig

# 43
  • Мнения: 472
Всички изчезнаха ............аз съм -2кг....с големи прегрешения  #Cussing out
От утре пак..........

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 228
9-ти ден и съм 2кг надолу.
Чакам втората диета.

Общи условия

Активация на акаунт