СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" VII

  • 23 643
  • 415
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 13 512
Да, знам за идеята за по-мащабна кампания, но просто защото беше споменато предния пост, че сте занесли пюрета и затова реших, че е приключила просто  Peace
Една малка част от децата  се хранятс пюрета. По -малките са на адапте, а на по-големите се готви ( и на по0малките се готви като няма пюрета).

# 376
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Можете да видите блога на адрес varnamama.org/wordpress/. Текстовете съм ги прехвърлила от стария сайт, сега коригирам някои от тях. За тази година още нищо не съм писала.

Двата варианта на сайта ще съществуват още известно време заедно, докато прехвърлим всичко.

Вижте дали ви харесва по този начин. Картинката най-отгоре подлежи на промяна.

Мейлът остава същия.

# 377
  • Мнения: 748
Мен ми харесва! Браво!

# 378
# 379
  • Мнения: 12 019
Там сме!Браво за организацията!!!  bouquet
Кога и къде ще започне продажбата на покани?
Веднага копирам линка за варненската тема на осиновителките!

П.С. Сега видях, че има обявено и място за продажба, там сме!

Последна редакция: вт, 19 окт 2010, 11:13 от Светкавица

# 380
  • Мнения: 68
Още не са готови поканите, като стане време за купуване ще пишем допълнително  Peace

# 381
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Варненски майчета, ако можем да помогнем на Яна:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=534959.0;topicseen

# 382
  • Мнения: 14
Здравейте ,първо искам да кажа че малко ме е срам че никога не съм се занимавала с вашата инициатива,не че не съм искала но някак си все се оправдавам с липсата на време. Прочетох доста от изписаното(съвсем не всичко)и искам да ви попитам имате ли някакви инициативи за събиране на средства, директно за пари говоря. За да се купи точно това от което има нужда. Не говоря за изписана някъде банкова сметка ,а за някакви събития например. Ако да ,тук ли трябва да се имформирам за тях? А ако не  Simple Smile приемате ли идеи и помощ???

# 383
  • Мнения: 748
Средства в момента се събират основно за дома във Виница, където имат нужда от храни и памперси. Освен това търсят и спонсори за транспорта, който превозва децата и родителите им до Дневния център( за 12 деца до 7-годишна възраст ,които се нуждаят от специализирана медицинска и психологична помощ). Идеи и помощ винаги приемаме Simple Smile) Другата седмица ще има работна среща, ако имаш възможност заповядай Simple Smile

# 384
  • Мнения: 1 046
А къде ги събирате, само на вашите срещи или може да се оставят някъде......същото и за дрехи....
На кратко събрали сме се няколко майки и искаме да дадем пари и дрехи, мислех направо до дома да отидем, но по-добре е ще е да се събере по-голяма сума и да си действате....

# 385
  • Мнения: 207
Момичета,имам запазени бебешки дрешки 0-2г,мисля си за дома във Виница,но дали имат нужда или бихте ме насочили някъде другаде?Някакви изискавания за дрехите имат ли - в смисъл доста бодите има,може да не са им удобни за обличане?И там от млека имат ли нужда или пюретата са по-належащи?

# 386
  • Варна
  • Мнения: 2 171
jerry, във Виница има нужда от всякакви хранителни продукти, като на първо място е обикновеното сухо мляко, захар, обикновени бисквити, брашно. Дрешките няма да ти ги върнат предполагам- дечицата и бебетата са си облечени като нашите- с бодита и гащеризончета  Grinning.

# 387
  • Мнения: 207
Имам предвид,че ако има някоя майка по-нуждаеща се или друг дом,предполагам Виница като е в рамките на града носят повече дрешки и незнам доколко са им необходими,ще се радвам да ме ориентирате.И за Коледа и НГ как се реагира с подаръците,дрешки или играчки,някакъв ориентир с размери?

# 388
  • Варна
  • Мнения: 2 305
jerry, можеш да се поинтересуваш в детското интензивно отделение на болница "Света Марина" дали не искат запазени дрешки за бебета. Понеже децата там се обличат с болнични дрешки, мисля, че постоянно им трябват ританки и блузки

# 389
  • Мнения: 68
jerry В момента се опитвам да събера малко дрешки за майка с две близначета които се нуждаят. Децата са на 4месеца и са момиченца, но дори и да са ти мъжки дрешките няма значение  Wink Ще имаш ли възможност да отделиш нещо за тях? Благодаря ти че помагаш   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт