Един Ангел го няма на земята

  • 19 716
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 003
За Ангел!
mpetkova  Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 239
 Rose RoseМоите съболезнования.

# 19
  • Мнения: 160
 Flowers Rose Flowers Roseза теб,мило момче...
 Hugза клетата ти майчица,която ще те носи в сърцето и мислите си винаги!Ти ще живееш в нейното сърце и в сърцата на всички нас!!!Светла ти памет,Ангеле,а на майка ти сила и кураж в оставащото време до срещата ви,когато ще сте заедно завинаги,в един по-красив свят,свят без болка и тъга...

# 20
# 21
  • Мнения: 69
Аз съм убедена, че някога ще бъдем отново с тях мила! Вярвам в това, защото няма случайни неща, светът не съществува случайно и не свършва случайно.
Зная, че болката е неизмерима с думи, но и зная, че трябва да продължиш заради онази картина...заради слънцето в очите на дъщеря ти...заради онази среща, която предстои...за да те гледа още по-гордо тогава твоят Ангел...прегръщам те...

# 22
  • Мнения: 111
Моите съболезнования. Flowers Rose Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 69
Няма думи които да облекчат болката ти, дано там където е поне да е добре.
В твоето сърце винаги ще остане една празнина, и винаги ще те боли докато си жива. Просто бъди силна,  Hug

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 1 151
Благодаря на всички.
Казват, че човек не умира истински, докато ,има кой да спомня и говори за него. Благодаря, че ми помагате !!

# 25
  • Мнения: 604
mpetkova Hug много съжалявам....

# 26
  • Малка къщичка - близо до морето!
  • Мнения: 176
   Мила,  няма думи, които да намалят болката ти, но бих искала да мога да ти напиша такива, които да ти дарят дори секунда утеха. Уви едва ли за майчиното сърце ще има такава!
    Поклон пред паметта на твоята рожба и кураж МАЙЧИЦЕ!

# 27
  • Мнения: 90
плача с тебе...  Cry Cry Cry
толкова ми е мъчно за загубата ти...
няма думи в такива ситуации..

Бъди силна мила!!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 141
Влизам рядко в темата, защото много се разстройвам. И днес тледах клипа в подписа ти и направо съм сасипана. Не е честно такива деца да си отиват. Това е по-жестоко отколкото човек може да понесе.

Загубих моя син преди почти пет години и няма ден, няма час, в който да не си мисля за него. И аз вярвам, че някъде там ще сме заедно.

Кураж и сили, защото не става по-леко...

# 29
  • Мнения: 3
---->Това е за твоя Ангел
Мила знам каква мъка изпитваш.Мойте съболзезнования...Знам отлично каква е болката от загубата на дете което си гледала цели 15 години...  bouquet Мойте думи няма да върнат децата ни но поне ще ти дадат курж,дръж се и аз едвам живея без моята дъщеря.Дано децата ни да са на едно по добро място и да са заедно...Дано някой ден и ние бъдем с тях.Кураж мила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт