Един Ангел го няма на земята

  • 19 711
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 141
Всички искаме само това да са си пр нас тново, да се върне времето , когато сме били щастливи, сънищата са кратки само мигове и боли пак, защото като се събудиш и осъзнаваш реалността, че всъщност в деня ти него го няма............

# 61
  • Мнения: 97
Мила приятелко, днес е 13-ти и въпреки,че всеки ден се моля за нашите синове,
искам специално на тази дата да отправя молитвата си във форума.
Дано са заедно двамата !
Дано са на хубаво и приятно място,където да могат да развиват таланта си !
Моля се да усещат нашата майчина ВЕЧНА ОБИЧ !
Прегръщам те,миличка !
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за Ачко и за Колето !

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 1 150
Благодаря ти, Миме! Hug

# 63
  • Мнения: 97
Мила Марги !

Знам как боли...Голяма е мъката и обичта...

 Flowers Rose Flowers Roseза Ачко !

Прегръщам те силно !

# 64
  • Добрич
  • Мнения: 1 150
Миме, благодаря ти ! Hug
Момичета, днес се нуждая от вашата помощ, за да преживея този ден.....
Освен , че е Спасов ден, днес стават вече две черните години, откакто моят Ангел отлетя!
Знаете колко е тежко и как боли точно на тези дни, колко е невъзможно да спрем сълзите си и как точно днес ми се иска душата ми да полети там ,където е Ачо, там , където навярно е спасението.......


Мъка ми е..... smile3518


Ачка, обичам те, сине! За майчината обич и смъртта не е раздяла.......

# 65
  • Мнения: 120
Мили майки,аз видях моето ангелче само за един кратък миг,но направо оставам без дъх като се замисля,за вашата болка,тя е хиляди пъти по голяма от моята,вие сте били до тях толкова години ,гледали сте ги как прохождат,растат смеят се и се радват на живота... smile3518Прекланям се пред силата ви да продължите да живеете с тази направо нечовешка болка,оставам без думи....Дано почиват в мир, да са щастливи ,там,където са и дано усещат огромната ви обич!
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Roseза Ачко,за Колето и за Росенчо

# 66
  • Мнения: 7 128
Марги, една много силна прегръдка и от мен!  Cry Cry Cry
Ачи, дано там има музика, която да ти харесва. Дано да има щастие за вас там. Дано да си там и да ни срещнете и познаете след години във вашите небеса.   

# 67
  • Мнения: 3 166
mpetkova , тръгнах да пиша - изтрих написаното. Безсмислено звучи всичко. Щом не може да донесе облекчение на майчината душа, щом не може да отнеме от непоносимата болка... За пореден път думите ми се струват безсилни и някак не на място. Но ми се иска да знаеш, че сме до теб в този ден.  Hug Всичко друго, което мога да напиша , ще е излишно. Прегръщам те, майчице!  Hug

Аче, силно искам да вярвам, че сте добре там, където сте днес. Че смъртта засяга само физическото тяло, а душата живее навеки. Поклон пред паметта ти! Flowers Rose Flowers Rose

# 68
  • Мнения: 141
Плачат майчини сълзи в скръб безутешна
и сърцата ни кървят - времето е нищо
Пращаме Ви нашта обич и елате някой ден
да се видим ,да си поговорим да се гушнем и целунем
мили наши синове!!!

mpetkova - няма като нашите деца -това да го знаеш....незнам как ще прозвучи, но явно са много специални ,за да ги избере Господ. Поплачи в скута на някой ,който може физически да те прегърне и цяла нощ след това легни и си мисли за Ачко. Дано някой ден сме отново заедно с тях - тази обич не може просто така да изчезне и душите им не може просто така да ни забравят. Ние завинаги сме свързани с обич и болка.
Извинявай ,ако ти се стори че пиша глупости ,но знаеш че и аз като вас съм в ада...

# 69
  • Добрич
  • Мнения: 1 150
Благодаря ви на всички-Рони Hug, Светле, Най-виновната/смени го моля те тоя ник/,  Миме Hug
 Мари Ив, бъди смела и се надявай. Някой ден твоето ангелче ще се върне отново при теб!

Днес прочетох една сентенция  : Не мисли какво си загубила, мисли какво си имала!

Аз имах прекрасен син!
Ачка, благодаря ти, че те имаше и че с твоята душа на художник ми показа красотата на малките безценни неща!   Two Hearts

# 70
  • Мнения: 97
Мила моя приятелко !
Точно днес искам силно да те прегърна и да ти кажа колко много те обичам!
 Hug Hug Hug

# 71
  • Добрич
  • Мнения: 1 150
Миме, Hug!!

# 72
  • Мнения: 97
 Flowers Rose Flowers Rose за Ачко... Да е светло и хубаво,там където си.... Praynig

Мила Марги, прегръщам те силно ! Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 7 128
Марги, прегръдка и от мен.
 Sad

# 74
  • Мнения: 1 163
За Ачко Flowers Rose
Марги,мила Hug smile3518

Общи условия

Активация на акаунт