Да помогнем на децата от дома в с. Горна Козница!

  • 9 045
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ели,Боби ще го натоваря още днес с багаж CrazyА той ще пътува или дове4ера ,или утре Mr. Green
ще изпратя дрехи,които вклю4ват предимно лятно и малко 4орапки.Вси4ко е ново,с етикети Peace
игра4ки,м/у които и комплекти фулмастери(от Джъмбо Деси ми е дала доста и ще ви заделя и от тях)....

допълнително ще ти звънна Hug

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ели,Боби ще го натоваря още днес с багаж CrazyА той ще пътува или дове4ера ,или утре Mr. Green
ще изпратя дрехи,които вклю4ват предимно лятно и малко 4орапки.Вси4ко е ново,с етикети Peace
игра4ки,м/у които и комплекти фулмастери(от Джъмбо Деси ми е дала доста и ще ви заделя и от тях)....

допълнително ще ти звънна Hug

и така.......намери се бус,който може да пътува идния петък,натоварен с неща от склада-хавлии,долно бельо,нови 4орапи и 4орапогащи Peace

Боби пътува утре ,натоварен с ве4е написаните неща в предния пост Hug

# 17
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Така като гледам освен със сапуни, шампоани и джапанки, канадските мами ще се включим и с пасти за зъби, пастели, книжки за оцветяване, балони и бонбони. За съжаление обаче ще имате нещата чак в края на юни.

# 18
  • Мнения: 817
Момичета страхотни сте! Hug Hug Hug Много се радвам, че така бързо се отзовахте   bouquet
Аз вероятно другата седмица ще пътувам за Кюстендил, така че ако има нещо да се носи се обадете. Wink

П.П. Дали ще е възможно всичко това, от което се нуждаят в дома да бъде сложено и в темата СПЕШНИ НУЖДИ - 2009 г.?

абсолютно ДА,сложете нуждите и там,темата е за това Peace

Северинка,колкоти е голяма колата и в кой раион на Сф си?

Ами, по принцип е голяма, комби. Но като пътуваме с бебка я пълним почти до горе  Laughing Но все пак ще се намери място за малко багаж. Ние вероятно ще пътуваме следващата събота, но още не мога да кажа на 100 %. Ще пиша допълнително. Иначе живеем в Стрелбище  Peace

# 19
  • Мнения: 129
Леле, мами, страшни сте! Такава организация  Hug  Hug  Hug
Благодаря на всички, че се отзовахте толкова бързо, благодаря и на severinka, тя е причината да отидем в Горна Козница  Hug   bouquet  Hug
Сега ще пиша на директорката на дома да ми направи точен списък с необходимите лекарства, точните бройки и номера за джапанки. Надявам се до ден два да съм готова с тези списъци и ще ги пусна тук.
Имам останал повече от половин топ плат за чаршафи, който мисля да използвам за ушиването на колкото е възможно повече бройки. Надявам се , Лили да съдейства с чаршафите  Peace , ще помоля директорката да даде точни размери на леглата.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Леле, мами, страшни сте! Такава организация  Hug  Hug  Hug
Благодаря на всички, че се отзовахте толкова бързо, благодаря и на severinka, тя е причината да отидем в Горна Козница  Hug   bouquet  Hug
Сега ще пиша на директорката на дома да ми направи точен списък с необходимите лекарства, точните бройки и номера за джапанки. Надявам се до ден два да съм готова с тези списъци и ще ги пусна тук.
Имам останал повече от половин топ плат за чаршафи, който мисля да използвам за ушиването на колкото е възможно повече бройки. Надявам се , Лили да съдейства с чаршафите  Peace , ще помоля директорката да даде точни размери на леглата.


Ели,просто е съвпадение,4е тези дни дариха доста неща,има и в склада отделно други.....И най-хубавото е,4е има транспорт до Кюстендил Peace
Шийте спокойно 4аршафи ,а аз ще проверя в склада има ли още плат за да се ушият достатъ4но.И Снежи ще донесе каквото е писала.Лекарствата ги поръ4ваме и пращаме Hug

така като гледам доста от нуждите ще задоволим  Peace

# 21
  • Мнения: 817
Момичета, пътуването ми до Кюстендил се отложи за 30.05.
Аз също се дам малко дрешки (дано само майка ми не ги е дала вече на някого), имам много хубави неща от тийнейджърските години мъжа ми, които почти не са носени.

# 22
  • Мнения: 129
Току що говорих с директорката на дома, г-жа Пармакова. Лекарствата при тях се дават с рецепта, а някой дори с резептурни книжки....явно няма да може да ги вземем  newsm78
Утре с Лили ще ходим до дома да оставим малко дрехи и тогава ще ви предоставя списък с номерациите за джапанки и подробен списък с лекарства, които можем да вземем без рецепта.

Северинка, много се радвам, че ще дойдеш в Кюстендил! Надявам се да намерим време да се видим.  Hug

# 23
  • Мнения: 817
Ели, а няма ли възможност те да си вземат рецептите от лекар и да ни/ви ги предоставят, за да могат да бъдат закупени тези лекарства?
Между другото се оказва, че г-жа Пармакова е омъжена за приятел на баща ми, така че пък ако трябва и аз мога да се опитам да говоря с нея.

Иначе предполагам, че ще успеем да се видим, даже планувам да поостанем с бебка за седмица, но още не е сигурно. Пък и без това аз едва ли ще мога сама да отида до дома да оставя това, което имам, така че срещата ни е почти сигурна  Hug

# 24
  • Мнения: 129
Утре ще говоря с нея дали има такава възможност. Иначе тя ни прие с голяма радост, така че ще измислим нещо по въпроса с рецептите   bouquet

# 25
  • Мнения: 803
Днес няма да успеем да идем до дома.Ели я извикаха на работа и ще отложим пътуването за някой друг ден през седмицата.
Северинка,аз също се надявам да се запознаем като дойдете,можем да идем трите до Козница. Hug

# 26
  • Мнения: 129
Днес ходихме с Лили до дома. Занесохме дрехи - нови и втора употреба; играчки ;чорапи; флумастери. Лили също беше събрала доста дрешки, които бяха в отлично състояние - като нови! Децата играеха на двора и садяха домати и моркови, заедно с двама англичани. Много се забавляваха!
Взехме размерите на леглата и започваме да шием чаршафи. Имаме и списък с лекарства, който не можем да разчетем, затова утре ще го сканирам. Роси, на теб ли да го изпратя?
Директорката събира още инфото за размерите за джапанки, предполагам че до няколко дни ще ми даде и този списък.
Чакаме бусчето в петък, надяам се да няма промяна в плана  Peace
Това е за сега от нас   love001

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес ходихме с Лили до дома. Занесохме дрехи - нови и втора употреба; играчки ;чорапи; флумастери. Лили също беше събрала доста дрешки, които бяха в отлично състояние - като нови! Децата играеха на двора и садяха домати и моркови, заедно с двама англичани. Много се забавляваха!
Взехме размерите на леглата и започваме да шием чаршафи. Имаме и списък с лекарства, който не можем да разчетем, затова утре ще го сканирам. Роси, на теб ли да го изпратя?
Директорката събира още инфото за размерите за джапанки, предполагам че до няколко дни ще ми даде и този списък.
Чакаме бусчето в петък, надяам се да няма промяна в плана  Peace
Това е за сега от нас   love001

днес след като се 4ухме с теб ми зваънна Боби.Буса ще пътува пълен в петък и няма как да натовари още багаж.Остава за идния петък,или ще се опитам да му натоваря колкото мога неговата кола Mr. Green

Съжалявам Rolling Eyes

списъка го пусни в пощата,но ако може да е 4етлив,защото аз как да поръ4ам Confused

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес ходихме с Лили до дома. Занесохме дрехи - нови и втора употреба; играчки ;чорапи; флумастери. Лили също беше събрала доста дрешки, които бяха в отлично състояние - като нови! Децата играеха на двора и садяха домати и моркови, заедно с двама англичани. Много се забавляваха!
Взехме размерите на леглата и започваме да шием чаршафи. Имаме и списък с лекарства, който не можем да разчетем, затова утре ще го сканирам. Роси, на теб ли да го изпратя?
Директорката събира още инфото за размерите за джапанки, предполагам че до няколко дни ще ми даде и този списък.
Чакаме бусчето в петък, надяам се да няма промяна в плана  Peace
Това е за сега от нас   love001

Ели,моля те това го вкарай в от4етната тема ,за да го види Криси и да го сложи в сайта Praynig

# 29
  • Мнения: 817
Ели, Лили, страхотни сте! Hug
lavender и ти не си поплюваш, цял бус на напълните, браво!  bouquet

Да кажа и аз какво имам до момента, не е кой знае какво, но все е нещо: взех 10 бр. бикини с размери S и M, поръчала съм и 11 бр. книжки за оцветяване, очаквам другата седмица да посъбера дрешки от близки и познати, дала съм бойна задача да разпространят новината, само дано се организират навреме.
Ами това е от мен засега! Hug

Общи условия

Активация на акаунт