Отговори
# 15
  • Мнения: 70
Честито на обебилите се майчета! Да са живи, здрави и послушни бебчовците!

Бебс, за съжаление и аз няма да съм ти от полза. Аз ходя при Димитров в Шейново и съм много доволна от него. Още незнам дали ще се уговарям с него, защото 900лв са ми много и мисля още. Той обаче не е в България тези дни, ще се върне на 16.05, а виждам, че ти трябва преглед сега. Защо не опиташ да намериш директно някой от лекарите там, щом ти е притеснено. Мисля, че из форума могат да се намерят координати. Много момичета са доволни от Велев, а и от другите лекари там.

Деси, geribg - добре дошли вкъщи  bouquet

# 16
  • Мнения: 21
Здравейте в новата тема и от нас!
Днес бяхме на консултация и Жожо си наддава перфектно.Изписаха ни 3060 ,а сега е 3500.Сигурно има разликак в кантарите но пък поне съм сигурна че наддава.Много съм щастлива.Днес ми донесоха и инфаколик и започнах да му давам.както и днес му падна пъпчето  Heart Eyes .Така,че днес ми е супер ден.
Успех на мамите,за които денят е днес.Чакаме новите бебета!!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 430
ralichkou Hug кажи ми моля те как стои въпроса със свижданията във Втора градска.Доколкото разбрах са забранени,а може ли аз да излизам или някъде извън отделението.И още нещо с риск да съм досадна бебчетата при вас ли са или ги носят на часове за кърмене.Благодаря ти  bouquet

# 18
  • Мнения: 4
Madam Stasita, дано несъм досаднар но гледам, че и ти преносваш с колко дни вече и какво ти казват докторите колко време ще чакат, имаш ли някакви болки или разкритие, благодаря ти предваретилно  bouquet

# 19
  • Мнения: 172
Свиждания през прозореца, не можеш да излизаш. Бебето е при теб само ако искаш, а ако не-ти го носят на поискване. Това е за 2 градска.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 430
Madam Stasita, дано несъм досаднар но гледам, че и ти преносваш с колко дни вече и какво ти казват докторите колко време ще чакат, имаш ли някакви болки или разкритие, благодаря ти предваретилно  bouquet
на 11 май ми беше термина,нямам болки,контракции нищо.Казаха ми,че ако до неделя не родя ще предизвикват раждане.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 430
Свиждания през прозореца, не можеш да излизаш. Бебето е при теб само ако искаш, а ако не-ти го носят на поискване. Това е за 2 градска.
Мерси   bouquet

# 22
  • Мнения: 626
Хайде и аз в новата темичка .
Честито бебче на Ани !


# 23
  • Мнения: 4
Благодаря ти   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 86
Платина[/b],[/color]  пълна ти  е  кутията,изчисти  я  да  си  разменим  телефоните. Mr. Green
 Madam Stasita   ще  напиете  бебетата/дано  поне  да се навият  да излизат/ Mr. Green,  и  на  мен в  последно  време  много  ми се  пие  биричка Joy
Добре  дошла  на  Гери!  bouquet  bouquet  bouquet
бебз стискаме палци за утре, ако е  твоят ден Hug Hug Hug
rosita__  защо така се сърдиш Crazy,то си е нормално  с  толкова недоспиване,режими.Я  там  бабките да  помагат,  без  да дават  много съвети.Ти мила по спокойно го давай. Hug

# 25
  • Мнения: 16
Мами с опит кажете до кога стерилизирахте шишета и колко често - всеки път или на няколко ползвания?
Аз ползвам много рядко, когато искам да изляза и се цедя да оставя на майка ми, но пак ми е досадно това със стерилизирането....

# 26
  • Мнения: 204
Моми4ета май дойде и моят ден да се запознаем с моята Венета Heart Eyes ,стискайте палци .

# 27
  • София
  • Мнения: 1 395
Стискаме, Танче, успех!!  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
Моми4ета май дойде и моят ден да се запознаем с моята Венета Heart Eyes ,стискайте палци .
?
Да не почваш да раждаш? Wink

# 29
  • Мнения: 10
Честито на новите мами Мърморанка, Казабланка, Фелинка и Ани.Да са им живи и здрави рожбичките,а на мамите бързо възстановяване.
Добре дошли и на всички,които вече са се прибрали.
Таня,Бебз,стискаме ви палци.
Ели,честита ви месечинка. newsm51

Общи условия

Активация на акаунт