Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 343
ЧЕСТИТО НА Казабланка, Фелина и Ани!!! ДА СА МНОГО ЗДРАВИ И ПОСЛУШНИ БЕБОЦИТЕ!!! НА МАЙЧЕТАТА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!

ЧЕСТИТ МЕСЕЦ НА МАЛКИЯТ ГОГО!!! ВСЕ ТАКА ДА РАДВА МАМА И ТАТЕ, ...И КОЛИКИТЕ ДА ГО ОСТАВЯТ НА МИРА!

ДЕСИ, ГЕРИБГ, ДОБРЕ ДОШЛИ!!!
ДЕСИ, БРАВО НА МАКСИ!!! ВСЕ ТАКА ДОБРЕ ДА НАДДАВА И СКОРО ЩЕ СЕ ГУШКАТЕ  Hug!


tanq karabelyova  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 31
  • Мнения: 60
Танче, стискам ти палци Hug stork-girl newsm10 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Бебз, вече е късно, но от Шейново май ще се окаже, че по-добро място няма. Освен Йончев, добри са доколкото разбрах Гагова и по лични наблюдения Герджиков.
А, при мен казвам спасиха бебо, защото Йончев още при пръв поглед видя, че артериите ми не захранвали матката с достатъчно кръв и разбира се от там и бебо страдал в утробата. Така, ако бях слушала Дяволов и бях изчакала до преглед на 11 Май, нямаш да има какво да ми преглежда. #2gunfire #Cussing out #2gunfire
Йончев, веднага каза, че съм за секцио. Думите му бяха потвърдени от Герджиков и от докторката, която е завеждаща Патологично отделение. Приеха ме вечерта, изследвания, и на сутринта след 4 секциа дойде и моят ред. Та така в 16,45 в ръцете на доктор Зарев, изплака бебе Максимилиян #Milti  party006 ukliam1 newsm44
Маминки, благодаря ви за подкрепата!!! Hug Peace

# 32
  • Мнения: 11
Оф мамчета да се оплача току що разбрах че не ми се полагат 150-те мизерни лева за ЕДНОКРАТНА ПОМОЩ ПРИ БРЕМЕННОСТ тъй като доходите ми за 12 месеца назад надвишават 350 лв на месец  Confused

Нали не сме женени с таткото и се взимат само мойте доходи за последните 12 месеца и се получава 416 лв  #2gunfire (5 месеца от тези 12 съм осигурявана на 1000 лв и се взима бруто така че 5000:12 = 416 и нещо си) Абе мизерията е пълна не че съм им умряла за кирливите пари ама все пак егати изискванията имат за да отпуснат некви си 150 лв  #Cussing out

Някое друго мамче да се е сблъскала с подобен проблем, четох че доста от вас ходиха вече до социалните и ги пуснаха тези декларации за ЕДНОКРАТНА ПОМОЩ ПРИ БРЕМЕННОСТ?  Praynig Хелп

Сега по-весело виждам че има нови бебчета връщам се да чета че доста сте изписали от обяд до сега  Shocked

# 33
  • Мнения: 310
Оле колко много бебоци са се появили. ХА ЧЕСТИТО!
ЧЕСТИТО НА АНИ, КАЗАБЛАНКА,ФЕЛИНА, Генобори, Плами, ГериБГ, Маева И Хрис30  ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!

ОХ,моето секциосъщо наближава  PraynigДай Боже всичко да ни е наред!!!

ХАЙДЕ, УСПЕХ !


# 34
  • Мнения: 849
Танче, стискаме палци!
Деска, чукай на дърво и благодари на Бога, че ви  изпратил в Шейново навреме!!!

# 35
  • София
  • Мнения: 6 060
Запис и от мен, Дендри, благодаря за темичката!!  Simple Smile
Силно стискам палци на стоящите на старта!!! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Бебо Макси е юнак, сигурна съм, че скоро ще се гушка с мама!!  Peace
Герибг, добре дошла у дома! Извинявай, ако онзи ден съм се държала неадекватно, просто много съм се замислила за моите си неща  Hug
Днес само приемаме пратки, и леглото дойде  Laughing
зайо, вие как сте, храните ли се, спинкате ли? Simple Smile

# 36
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Леле, колко много бебоци са се появили през последните дни!  LaughingНяма да изброявам, да не пропусна някой, затова ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ МАМИ И БЕБЕТА! Малките много да папкат и слушкат, а на мамите - бързо и леко възстановяване!  bouquet  bouquet  bouquet
Стиснати палци и от мен на всички, на които предстои среща с бебо!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed
Ние сме вкъщи и се опитваме да се нагласяме според режима на Белослава. Тя е относително кротко бебе, но нощем - особено между 11 и 3-4 много плаче. Храня я и нощем по 2 пъти, да не би да е гладна. И на мен като на някои мами ми минават разни гадни мисли дали кърмата ми стига за малката, дали не гладува или я натискат вече колики (а е на 8 дни!)
Утре сме на педиатър, да видим какво ще каже!
Приятна вечер на всички!

# 37
  • Мнения: 336
Честито на всички родили тези дни!!! С пожелания да са ви много здрави и послушни рожбите!!!

Деси, има Господ и той е бил с вас!!! Невероятен късмет сте извадили!

Катрринка, в редките случаи когато ползвам шишета за чай, изцедена кърма или вода задължително ги стерилизирам след всяко ползване. Знам, че е досадно, но предпочитам за сега да е така за свое успокоение.

Зайо, недей да се отчайваш с кърменето! Търпение и положителна настройка му е майката. Като знам колко време, енергия и нерви отнема кърменето при едно дете, си представям какво е да се справяш с кърменето на две. Недей да се предаваш, само спокойствие и вяра имай, че всичко ще е наред.

Иначе ние сме добре  Tired. Вечер Велизар става много кисел и се дере с часове. Не знам при другите бебоци как е, но при нашия всяка смяна на памперс и къпане е драма, дере се все едно го колят. Всяко будене е с рев, въобще ушите ни кънтят почти денонощно. Не си представям ако майка ми я нямаше през деня в къщи, как щяхме да се наспиваме с мъжо. Никакви негативни мисли не позволявам да ми минават през главата относно кърменето и наддаването. Сигурна съм, че имам достатъчно кърма и бебо наддава. Ще видим на консултацията в събота педито дали няма да ми спука розовия мехур, де  Wink.

# 38
  • Мнения: 2 172
Здравейте,майчета  Grinning

Честити бебчета на КАзабланка и Ани Борисова  smile3525 Да са им живички и здравички и много да радват мама и тати  smile3525 newsm51 smile3525

Ще чакаме Ани да ни разкаже как мина водното раждане ( ако е имало такова)  Grinning

Ние с Виктор сме добре.Той само спи и яде през около 4, 4 часа и половина  Laughing По 100 пъти влизам да видя дали не се е събудил ама не и не,кърти яко  Mr. Green Да чукна на дърво,много е спокоен,чувам му гласчето само,когато ще му сменям памперса...нещо не обича да го обличат и събличат  Laughing

Чакам разказчето и на Фелина,да видим защо все пак се е стигнало до секцио,нали имаше друг сценарий  Thinking

# 39
  • Мнения: 1
Добър вечер майчета  Heart Eyes
Благодаря на Денри, че винаги спасява положението с темите   bouquet
Получих съобщение от Бани, в Шейново са защото предносва 9-ти ден и се очаква утре вече да е големият ден, нека и пожелаем късмет и най-хубавото бебче на финала  Heart Eyes
А сега да попълним новите майчета в списъка, а и малко снимки да сложим  Crazy

# 40
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен1
ние също още сме 2 в 1, яко ме мъчат подготвителните контракции и всичко ме боли просто е някакъв ужас
поне му се вижда края вече Simple Smile

Честито бебчета да са ви живи и здрави и много да ви радват Simple Smile


на bani пожелавам късмет утре   Praynig

# 41
  • Мнения: 172
Леле, не мога да ви изчета!Лято, няма за какво да ми се извиняваш, чудесно ме изненада!Надявам се, че при теб всичко е наред!

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ле-ле един ден без нет и толкова много бебета!На всички им пожелавам да растат здрави и щастливи,а на майките им бързо възстановяване!

Катринка,аз не стерилизирам.Една приятелка влезе в инфекциозно отделение,когато бебетата ни бяха по на 4 месеца и като питала лекарката къде може да си стерилизира шишетата и докторката и казала,че точно от това "изнежване" децата стават много по-податливи на инфекции на мен това ми стигна и до там бях със стер.на единственото шише,което ползвах за вода.Друга приятелка,обаче стер. докато синчето и стана на година-той лази и лапа,тя упорита.Та въпрос на избор.Моя е направен Crazy

# 43
  • Мнения: 528
здравейте ето снимки на бебе Добри а до неделя ще има още.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=376851

# 44
  • Мнения: 1
 Имам поредното удоволствие да ви съобщя, че Waterlilia  е родила момиченце Ани днес следобед с мерки 2880гр, 49см. Дамите са добре и ви поздравяват.
Желаем им много прекрасен и щастлив живот  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт